|   |  Güven Yapı İnşaat Firması
Güven Yapı İnşaat

Güven Yapı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 2

Güven Yapı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Güven Yapı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Güven Yapı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Güven Yapı İnşaat Hakkında

ŞİRKET HAKKINDA


Yönetim Kurulu Başkanımız Erhan KAZEL tarafından kurulan, Erhan KAZEL – Güven Pandizot Oto Müzik Sist. Ltd . Şti. faaliyetine 1993 yılında şahıs firması olarak kurulup, Kocasinan ‘da otomotiv sektöründe, pandizot ( oto montajı ) imalatı ve iç dizayn ürünlerinin ticareti yaparak başlamıştır. Güven Pandizot olarak kurduğumuz firmamız, 81 ilimizde hizmetlerine devam etmektedir.

2000 yılında Erhan KAZEL ve Güven KAZEL ortaklığı ile aile şirketi olarak sektördeki faaliyetlerini günün koşullarına göre geliştirmek ve daha iyi hizmet sunabilmek için, büyük bir özveri ile çalışmaktadırlar.

Erhan KAZEL tarafından kurulan firmamız daha sonra ticaret alanında günün ihtiyaçları ve ticari koşulları göz önünde bulundurularak 2001 tarihinde inşaat sektöründe. GÜVEN YAPI, inşaat hizmetlerine başta Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye`deki tüm bölgelerde hizmet vermektedir.

2001 yılından beri faaliyet alanımıza katmış olduğumuz inşaat sektörüyle, hedefimiz sizlere en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Çalışma alanında da aynı hassasiyet politikamızla, inşaat sektöründe iş tecrübesine sahip çalışan ekibimizle sizlere daha iyi hizmet vermek amacımızdır. Firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojinin tüm imkanlarını kullanmakla birlikte, insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli ve ekonomik yapılar inşa etmektedir. Projelerimizin hepsinde, zemin etütlerini mimarlar ve mühendislikleri odasına bağlı olarak çalışan kurum ve kuruluşlara yaptırmaktayız. Bütün projelerimiz deprem tüzüğüne uygun olarak tasarlanmaktadır. Müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmekle birlikte firmamızın ilerlemesini sağlamak için, inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, alanında yapacağı yatırımları gerçekleştirmektedir.

Güven Pandizot ve Güven Yapı hizmet alanlarımıza ek olarak emlak – gayrimenkul alım – satım alanında da inşaat alanı konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerine güvenli, kaliteli ve en uygun fiyat politikası anlayışıyla, hizmetlerimizi geliştirmektedir.

Telefon: 0212 555 2382
Fax: 0212 555 2382
Email: info@guvenyapiinsaat.com
Adres: Şirinevler Mahallesi Çavuşpaşa Cad. Acıbadem Sokak Kasım Apt. No.: 9 Dükkan No. 1 (Çavuşpaşa Durağı) Şirinevler - Bahçelievler / İSTANBUL, Türkiye

Güven Yapı İnşaat Projeler Haritası

Güven Yapı İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.