|   |  Güvenilir İnşaat Firması
Güvenilir İnşaat

Güvenilir İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 0

Güvenilir İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Güvenilir İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Güvenilir İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Güvenilir İnşaat Hakkında

Güvenilir İnşaat, gayrimenkul geliştirme, inşaat ve müteahhitlik kuruluşu olarak 1990 yılında kurulmuştur. Sektörde kazandığı deneyimle gerek Konya'da gerekse İstanbul'da yüksek standartlı bir çok projeyi gerçekleştirme imkanı bulmuştur. Emin Villaları ve Hisar Villaları Konya'daki projelerden bazılarıdır...

Konut projeleriyle sektörde 1.000'in üzerinde konutu tamamlayan ve sahiplerine teslim eden son on yıldır villa projelerine ağırlık vererek İstanbul'un en mustena semtlerinden Büyükçekmece'de göl manzaralı bir alanda çevre düzenlemeleri de dahil olmak üzere Hisar Villaları, TULİP-A VİLLALARI, SANCAK EVLERİ ve GÜNIŞIĞI KONAKLARI ismiyle dört projede 500'e yakın villayı tamamlayarak satışını gerçekleştirmiştir.

Yakın zamanda İstanbul'un en eski semtlerinden Bakırköy'de başlayacak olan ' Dareyn Bakırköy' projesi ile sektördeki varlığını pekiştirmiştir. İş modeline finansman, inşaat, pazarlama ve satış gibi aşamaları da içeren gayrimenkul geliştirme faaliyetinde önemli bir deneyime sahiptir.

KALİTE POLİTİKASI
Güvenilir İnşaat kalite politikası çerçevesinde, inşaat ve taahhüt işlerinde en ileri teknolojiyi takip eder. Düzenli ve kalifiye kadro ile çalışır ve müşteri memnuniyetini temel alarak en iyi hizmeti sunar. Hedef daima ileriye bakarak ve sürekli gelişerek en iyiye ulaşmaktadır.

 


SAĞLIK-GÜVENLİK-ÇEVRE

 

Güvenilir inşaat tüm şirket faaliyetlerinde, bulunduğu çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı temel ilke edinmiştir. Bu ilkeyi sürdürülebilir kılmak ve geliştirmek için çevrenin ve doğal yapının korunmasına yönelik bilimsel yöntem ve teknolojileri, bunlara uygun araçların yardımıyla yasal mevzuat ve yönetmeliklerin gereklerini yerine getirecek şekilde kullanılır.
 
Güvenilir inşaat, olası çevre zararlarına karşı gerekli önlem ve tedbirleri tasarım aşamasında alır, yazılı prosedürler ve talimatlarla bu tedbirleri sistematik olarak kontrol eder. Mümkün olduğunca çevre dostu, geri dönüştürülebilir ve kirlilik yaratmayan girdi ve araçları kullanır.

İNSAN KAYNAKLARI
Güvenilir İnşaat'ın "Güven İnşa Etmek" felsefesinin şirket içindeki yansıması 'aile' kavramıdır.
 
Güvenilir İnşaat, bu kavramı gönül ve güç birliği içinde geleceğe bakma düşüncesinin bir ifadesi olarak benimseyen, çalıştığı kurumun geleceği ile kendi yarınlarını bütünleştirebilen ve yaptığı her çalışma ile değer yaratan kişilerden oluşan bir ailedir.

DEĞERLERİMİZ
Güvenilir İnşaat da 'insan' öncelik taşır. İnsan Kaynakları açısından bakıldığında, ortak kurumsal değerleri temel alan genel yönetim ilkeleri; öncülük, saygınlık, kalite, katılımlı yönetim, esneklik, değer yaratma ve yetkilendirme kavramları çerçevesinde bütünleşir. Güvenilir İnşaat değerleri ve genel yönetim ilkeleri İnsan Kaynakları uygulamalarının da özünü oluşturur.
 
Ancak saygın insanların oluşturduğu kurumlar, saygınlıklarını koruyup geleceğe taşıyabilirler.
İşin kalitesini, çalışanların kalitesi belirler. Farklı yeteneklerin etkin ve verimli katılımı, şirketi geleceğe taşır.
Yeteneğin sınanması ve değerlendirilmesi için verilen yetki, yeteneği ve değerini artırır.

Tel: 0212 561 1121
Fax: 0212 561 1125
Email: bilgi@guvenilirinsaat.com
Adres: Zuhuratbaba Mah. Zuhuratbaba Cad. No:23-27 İstanbul / Bakırköy

Güvenilir İnşaat Projeler Haritası

Güvenilir İnşaat Projeleri

Güvenilir İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.