|   |   |  Güvenlik endüstrisi SecuriTex Eurasia 2019’da buluşuyor!

Güvenlik endüstrisi SecuriTex Eurasia 2019’da buluşuyor!

Güvenlik Teknolojileri ve Zayıf Akım Sistemlerinin yenilikçi ve kapsayıcı fuarı SecuriTex Eurasia 2019, 11 Nisan’da kapılarını açıyor.

Güvenlik endüstrisi SecuriTex Eurasia 2019’da buluşuyor!

Başkent Ankara, Tarsus Turkey tarafından düzenlenen SECURITEX EURASIA 2019 Fuarı’na 5. kez ev sahipliği yapıyor. Kamu kurum ve kuruluşları ile güvenlik endüstrisini buluşturacak olan SecuriTex Eurasia 2019, 11 – 14 Nisan tarihlerinde Congresium Ankara – ATO Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuara, güvenlik teknolojileri ve zayıf akım sistemleri sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar katılıyor.

Nisan ayında 5.’sini düzenleyecekleri Güvenlik Teknolojileri ve Zayıf Akım Sistemlerinin yenilikçi fuarı SECURITEX EURASIA hakkında bilgi veren Tarsus Turkey Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gültekin Gökgül, “Başkent olmasının da etkisiyle Ankara, güvenlik endüstrisi açısından ülkemizin en büyük pazarına sahip. Biz de Tarsus Turkey olarak bu pazarın tam kalbinde gerçekleştirdiğimiz SecuriTex Eurasia ile, sektör firmalarını, sektörün en büyük alıcısı konumundaki kurum ve kuruluşlarla buluşturuyoruz” dedi.

Güvenlik ve Emniyet ile ilgili her şey tek çatı altında sunuluyor!

SecuriTex Eurasia 2019 Güvenlik Teknolojileri ve Zayıf Akım Sistemleri ana konularına ilişkin tüm sektörel yenilikleri bir arada sunuyor. Fuarda; CCTV sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, alarm, sinyal ve ikaz sistemleri, bina otomasyon sistemleri, güvenlik hizmet ve ekipmanları, konut, mağaza ve işyeri güvenliği, ağ ve veri güvenliği, bilgi güvenliği teknolojileri, güvenlik yazılımları, şifreleme, yangın algılama, uyarı ve söndürme sistemleri gibi ürün, teknoloji, malzeme ve ekipmanlar sergilenecek.

Başta Kamu Kurumları ve Bakanlıklar olmak üzere, askeri kurumlar, elçilik ve ataşelik gibi hassas güvenlik bölgeleri, belediyeler, inşaat ve proje firmaları, elçilik bankalar, fabrika, avm, otel ve hastaneler, lojistik firmaları, ticari konutlar, üniversiteler, sanayi bölgeleri, otoparklar ve tüm özel işletmeler, ihtiyaçları olan güvenlik teknolojilerini bu fuarda bulabilecek.

Gündem Haberleri

Etiketler

Gündem Kategorisindeki diğer haberler

 • Kira ödelemeleri Haziran’dan sonra yapılabilecek!
  Kira ödelemeleri Haziran’dan sonra yapılabilecek!

  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilen yeni tedbir paketine göre, 1 Mart 2020'den 30 Haziran 2020'ye kadarki süreçte iş yeri kira bedelinin ödenememesi nedeniyle kira sözleşmeleri feshi edilemeyecek, bu durum tahliye sebebi olamayacak.

 • Yapı sektörü sürdürülebilir büyüme yolunda
  Yapı sektörü sürdürülebilir büyüme yolunda

  Türkiye ekonomisinin taşıyıcı sektörleri için düzenlediği fuarlar ile her yıl binlerce yabancı yatırımcıyı yerli iş ortakları ile bir araya getiren Hyve Group, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 24 – 28 Ağustos 2020 tarihleri arasında 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’u gerçekleştiriyor.

 • Sosyal ticarette kadınlar söz sahibi
  Sosyal ticarette kadınlar söz sahibi

  Türkiye’de 2019 yılında 11,5 milyar dolar büyüklüğe ulaşan e-ticarete karşılık, sosyal medya platformlarının ağırlık kazanmasıyla 15 yıl önce hayatımıza dahil olan sosyal ticaret ya da diğer bir adıyla s-ticaret de dünyada 60 milyar dolar pazar payına ulaşmış durumda.

 • Türk Firmaları Suudi Arabistan Yolcusu
  Türk Firmaları Suudi Arabistan Yolcusu

  Ulaşım, enerji, ve turizm başta olmak üzere gündeminde yüksek bütçeli yatırımlar ve sayısız mega inşaat projeleri bulunan Suudi Arabistan, Körfez bölgesinde atağa geçti. Suudi Arabistan’da yaşanan bu ivmenin parçası olmak isteyen birçok Türk firma, Suudi pazarına girmenin yolunu arıyor.

 • TBV ve İBB’den Deprem Hackathonu
  TBV ve İBB’den Deprem Hackathonu

  Türkiye Bilişim Vakfı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul'da olası bir deprem anı ve sonrasındaki iletişim problemlerini (mağdurla yakın arasındaki, mağdurla kurtarma ekipleri arasındaki vb.) çözmek amacıyla fikir ve projelerin yarışacağı “Deprem Hackathonu” düzenliyor.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.