|   |  Güzel Group Firması
Güzel Group

Güzel Group

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 1

Güzel Group, konut, ofis ve residence projeleri, Güzel Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Güzel Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Güzel Group Hakkında

1982 yılından bugüne kadar basarılı projelere imza atan, insaat sektörünün tanınmıs firmalarından biri olan GÜZEL INSAAT, 2011 yılında modernlesme yoluna giderek GÜZEL GROUP adı altında Süleyman GÜZEL, ogulları Gürkan ve Gürhan GÜZEL’in beraberliginde çalısmalarına devam etmektedir.

Kurumsallasmıs yapısı ve yenilige açık, egitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmis olan firmamızın hazırlamıs oldugu projelerin seçkin alıcılarla bulusması tesadüf degildir.

GÜZEL GROUP, müsteri odaklı üretim ve pazarlama anlayısını ön plana çıkarmıstır.

Sirketimiz zamanında ve kaliteli üretim anlayısı ile basladıgı anahtar teslimi insaat uygulamalarında stratejilerini bu hedef dogrultusunda belirlemistir.

Geçmisinden aldıgı bilgi birikimini, güçlü isbirlikleri, nitelikli insan kaynagı ve yenilikçi yaklasımla birlestirerek Türkiye’nin en çok tercih edilen insaat sirketi arasında olmayı amaçlayan GÜZEL GROUP, müsteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karsılamayı; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıda müsteri memnuniyetini en üst düzeyde saglayacak hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Müsteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimini temel felsefe olarak benimseyen sirketimiz, uzmanlasmıs kadrosu ile kendi sahasındaki en yeni teknolojileri izleyerek ve yeni projeler üreterek bu güne kadar oldugu gibi bundan sonra da sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Sirketimiz çalısma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde degisim, verimlilik, müsteri odaklılık gibi degerleri sirket kültürü olarak benimsemekte; basarısının sırrının bu degerleri yönetmekten geçtigini bilerek villa, konut, site, hastane, alısveris ve is merkezi gibi çok çesitli projelerle hizmetine azimle devam etmektedir.

Tel: 0216 357 0505
Fax: 0216 357 0505
Email: info@guzelinsaat.com
Adres: Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No: 20 Güzel Sitesi, A-Blok D:4 Göztepe İstanbul / Kadiköy 

Güzel Group Projeler Haritası

Güzel Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.