|   |  Habitat inşaat Firması
Habitat inşaat

Habitat inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 8

Habitat inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Habitat inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Habitat inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Habitat inşaat Hakkında

HABİTAT İNŞAAT VE PROJE YÖNETİM A.Ş
 
Kuruluşumuz, inşaat, proje gelişimi ve yönetimi, arazi geliştirme, kontrollük ve danışmanlık işlerinin tüm boyutları ile koordinasyonunun sağlandığı bir yönetim şirketidir.
 
Konularımız:
 
Arazi değerlendirilmesi ve geliştirilmesi.
Konut, ofis, mağaza, sağlık ve endüstri yapılarını kapsayan geniş bir yelpazede mimari ve iç mekan düzenlemeleri, tasarlama ve uygulamaları.
Tarihi yapıların tadilat ve restorasyonu.
Tüm uygulamaların sonuçlanmesı için gerekli tüm resmi işlemlerinin gerçekleştirmesi.
 
1994 yılından itibaren HABİTAT Yapı Ürünleri ve Tic.Ltd. Şti. olarak adlandırdığımız ve yönettiğimiz şirketimize, 2007'de HABİTAT İnşaat ve Proje Yönetimi A.Ş. adı altında bir şirket daha ekledik. Bu şirket, özellikle son iki yıldır, inşaat ve arazi değerlendirme işlerini de kendi bünyesinde, teknik kadrosunu genişleterek sürdürmektedir. Genç, dinamik ve konusuna hakim yönetici, mimari ve teknik kadroya sahip olan HABİTAT İnşaat ve Proje Yönetimi A.Ş., müşteri memnuniyetini ilke kabul etmiştir. Arzulanan kalitenin sağlanmasına ve taahhüt sürelerinin hassasiyetine gereken önemi vererek Türkiye standartlarının üstünde birçok projeye imza atmıştır. 20 yıllık geçmişimiz boyunca, ürettiğimiz projelerde ve gerçekleştirdiğimiz işlerde yatırımlarını bizlerle değerlendiren işverenlerin ve müşterilerimizin memnuniyeti ve bizimle yeniden çalışma arzuları, temel hedefimize ulaşmada doğru yolda olduğumuzun göstergesidir.

Tel: 0212 283 8080
Fax: 0212 283 8288
Email: info@habitat.com.tr
Adres: Yeşilce mah., Büyükdere cad. Ortanca sok. Gold Binası B-Blok, No:4, Kat:2, 4.Levent İstanbul / Şişli

Habitat inşaat Projeler Haritası

Habitat inşaat Projeleri

Habitat inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.