|   |  Hacim İnşaat Firması
Hacim İnşaat

Hacim İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 1

Hacim İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hacim İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hacim İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hacim İnşaat Hakkında

KURUMSAL


Firmamız, dürüst çalışmasının ve çalışanlarının üstün performanslarının emeği ile sürekli gelişmiş, bu özgüven ile 2008 yılı itibari ile Medeni SARAÇ tarafından Hacim İnşaat Türkiye'de inşaat sektöründe de kendini göstermeye ve yaptığı işlerle adini duyurmaya başlamıştır.

     
2011 yılında Mimar Cahit SARAÇ'ın da katılımıyla vizyonunu tasarım ve konsept projeler geliştirmek üzere bir üst seviyeye çıkaran firmamız, kurduğu CASAR Mimarlık adlı ayrı bir mimarlık ofisiyle Hacim inşaat projelerini hazırlamaya başlamıştır. 

 

İzmir Buca ilçesinde yer alan ve bölgedeki diğer inşaat firmaları ve projelerden farklılıklarıyla göze çarpan AVISTA RESIDENCE, DORA RESIDENCE ve en son VERDE ROYAL RESIDENCE bu mimari anlayışın yansımalarıdır.

 

Uzun yıllara dayalı projelerimizle edindiğimiz bilgi, tecrübe ve teknolojiyi, kendi mimari ofisimiz, fark yaratan tasarımlarımız, müşterilerimizin bize duyduğu güven ve en önemlisi, Avrupa'da kullanılan malzeme ve yapı kalitesi süzgecinden geçirerek sizlere sunmaya çalışıyoruz.

 

DEĞERLERİMİZ

Hacim İnşaat Ltd.Şti.olarak kurulduğumuz 2008 yılından bugüne şirket kurumsal yapısının merkezinde tuttuğumuz değerleri hiē bir zaman değiştirmedik ve değiştirmeyi düşünmedik. Ēünkü yaşadığımız ēağın gerēekleriyle mücadele eden insanin,  yaşamını kolay kılmayı hedefleyen evrensel bir insan merkezli değerler sistemini benimsedik.

Buna göre:
1- İnsan hayatini kolaylaştırmayı merkeze alan YAŞAM,
2- Kaliteli malzeme kullanımıyla KALİTELİ İNŞAAT,
3- Satış sonrası HİZMET,
4- Tüm bunlara rağmen EKONOMİK FİYAT,
5- Her şeyden önemlisi müşterilerimizle DOSTLUK
 
Kurumsal Kültür Temel Değerlerimizi oluşturmaktadır.

Bu değerler ışığında gerek mimari gerekse inşaat yapım aşamasında ciddiyete dayalı ēalışmalar yürütüyoruz.

Sizleri de değerlerimizle tanışmaya davet ediyoruz.

 

ViZYONUMUZ

Vizyonumuz 1995 yılından bu yana sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, nitelikli insan kaynaklarımız ve mimari gücümüzle birleştirerek, ülkemizin menfaatine hizmet eden projeler geliştirmektir.

Detaylı olarak açıklamak gerekirse:

1- Bireylerin ilk insandan bu yana süregelen barınma ihtiyacını, çağdaş, modern ve teknolojik olanaklarla donatarak sunmak.

2-Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmasını sağlamak.

3-Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akilli kullanımıyla insani geleceğe taşımak ve böylelikle refah seviyesini yükseltmek.

4-Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

5-Toplumların kalkınmasına ve Refahına katkıda bulunan, sektörlerle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

Telefon: 0232 453 2550
Faks: 0232 453 2550
Email: info@haciminsaat.com
Adres: Menderes Mah. Menderes Cd. No:72-1 Buca İzmir

Hacim İnşaat Projeler Haritası

Hacim İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.