|   |  Hak İnşaat Firması
Hak İnşaat

Hak İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 1

Hak İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hak İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hak İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hak İnşaat Hakkında

1987 yılından bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atan ve inşaat sektörünün öncü firmalarından biri olan HAK İNŞAAT, Nevzat BİLGİLİ tarafından kurulmuştur.
 
    Projelendirmeden başlayıp, anahtar teslimine kadar uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyerek, planlı ve istikrarlı büyüme politikasıyla sektörde kısa sürede söz sahibi olmuştur.
 
    Kurumsallaşmaya önem veren firma, 2002 yılında Mehmet Galip BİLGİLİ ve Kamil BİLGİLİ tarafından “Hak Müteahhitlik İnşaat Gıda Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.” adı ile kurumsal bir yapıya dönüştürülmüştür.
 
    Bilgi ve deneyimine bağlı olarak hizmet kalitesini sürekli artıran HAK İNŞAAT, her türlü inşaat ve taahhüt işleri, toplu konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksi inşaatları, yol ve altyapı hizmetleri vermektedir
 
    Günümüz teknolojisiyle bütünleşerek hizmet veren şirketin asıl amacı, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmektir. Bunu sağlayabilmek için bilgi birikimi ve deneyimli işgücü ile esnek ve alternatif çözümler üreterek müşterilerine hız ve maliyet avantajı sağlamaktadır.
 
    —Özellikle İzmir'de gerçekleştirilen toplu konut projeleri ile birçok ailenin ev sahibi olması sağlanmıştır. İçinde pek çok sosyal tesis ve oyun alanlarını barındıran siteler, deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılıp sahiplerine teslim edilmiştir.
 
    Sektörde verdiği sözü tutan, insanların gelişen dünyadaki isteklerini karşılayabilen, yeni teknolojiye ayak uydurabilen firma, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu korumaya devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ
Dürüstlük
Güvenilirlik
Şeffaflık
Mükemmeliyet
Verimlilik
Karşılıklı Sevgi ve Saygı
Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu
 

Tel: 0232 501 1425
Fax: 0232 501 1 HAK
Email: info@hakinsaat.com
Adres: Yıldız mah. Kent Buca Evleri 200/17 sok. No:1 D:4 İzmir / Buca

Hak İnşaat Projeler Haritası

Hak İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.