|   |  Hak-Öz İnsaat Firması
Hak-Öz İnsaat

Hak-Öz İnsaat

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 2

Hak-Öz İnsaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hak-Öz İnsaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hak-Öz İnsaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hak-Öz İnsaat Hakkında

HAKKIMIZDA

HAK-ÖZ İNŞAAT  YAPI, Edirne’de uzun yıllar gayrimenkul alanında proje geliştiren, sektörüne hakim Gayrimenkulü ve İnşaatı iyi Hüseyin AYDIN tarafından  2011’de Edirne’de  kurulmuştur.

Uzun yıllar Türkiye’de İnşaat ve Gayrimenkul geleneksel zihniyet ile ilerlerken son yıllarda Globalleşen dünya ve kazanımları Türkiye’de Gayrimenkul ve inşaat anlayışını da değiştirmiştir. Yeni nesil yapılar ve projeler ülkemizde yeni yeni yükselirken yılların tecrübesi ile HAK-ÖZ  YAPI oyunun bir aktörü olarak sektördeki yerini almıştır.

HAK-ÖZ YAPI, Edirne  merkezli bir inşaat markası olarak, ürettiği projelerde kalite anlayışını değiştirecek adımlar atmıştır.

Özellikle inşaat kalitesi, yüksek mimari, estetik ve güvenliği öncelik olarak kabul etmiştir. Sektörün Genç üyesi HAK-ÖZ  YAPI, Edirne’de Hİlly Hotel, Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü, Kapıkule Londra Camping Otel Tır Parkı, Kavgaz Ortaokulu, Lüleburgaz İmam Hatip Lisesi gibi kamu binalarının yapımında yüklenici firma olarak yer almıştır. Ayrıca Edirne de  Tuğra Rezidans, Gündüz Platinyum,  Gölet Evleri projelerini gerçekleştirmiştir.

EDİRNE LIFE 1 Projesini tamamlayan HAKÖZ YAPI şimdi iki yeni proje olan EDİRNE LIFE 2 ve EDİRNE LIFE 3 ile sektörde üretmeye devam etmektedir.

Telefon: 0546 274 2888
Telefon: 0530 492 4263
Email: info@hakozinsaat.com
Adres: Şükrüpaşa Mah. Bülent Ecevit Cad. Ulusoy Mimoza Evleri No: 36/17 - Merkez / EDİRNE

Hak-Öz İnsaat Projeler Haritası

Hak-Öz İnsaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.