|   |  Hak Yapı Firması
Hak Yapı

Hak Yapı

 • Kuruluş Tarihi : 1968

 • Proje Sayısı : 16

Hak Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Hak Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hak Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hak Yapı Hakkında

Dürüstlük, güven, tecrübe ve bilgi birikimi ile geçmişten geleceğe…
 
Hak Yapı 1968 yılında Süleyman Yıldırım tarafından kurulmuş; 2007 yılında ise kurumsal yapıya geçerek geniş ve deneyimli kadroyla büyük projelere imza atmıştır.
Hak yapı ürettiği her projesinde yenilikçi, teknolojiyi kullanan, kaliteli her eserin inşaasında, dürüstülük ve güven esasında hareket etmiştir.
 
Mesleki ve teknik eğitimlerle bilgilerini güncel tutan deneyimli kadromuz, her projemizde bize desteklerini eksiltmeyen değerli müşterilerimiz ile kurulan gönül bağımız bizi her geçen gün daha büyüterek güçlendirmiştir.
Bu nedenledir ki alnımızın akıyla tamamladığımız işlerimizde başarı ve hergün genişleyen memun müşteri kitlemiz daima ödülümüz olmuştur.
 
Yatırım değeri yüksek nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla sunuyoruz. Doğru alanda, profesyonel projelerle hem insanımıza hem ülkemize değerli eserler üretmek için çalışıyoruz.
Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
 
Vizyon
 
Kalitesiyle¸ tasarım¸ ve çizgisiyle sektöründe aranan ve iyi tanınan bir marka olmak Hak Yapı İnşaat’ın temel vizyonunu oluşturmaktadır. 
 
Misyon
 
Üstlendiği projeleri kalite ve uygulama süresi açısından üstün olma özelliğini korurken¸ müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak¸ çalışanlarının bünyesinde olmaktan gurur duyacağı bir şirket olmaktır. 
 
Kalite Politikamız
 
Üstlendiği projeleri kalite ve uygulama süresi açısından üstün olma özelliğini korurken¸ müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak¸ çalışanlarının bünyesinde olmaktan gurur duyacağı bir şirket olmaktır.

Tel: 0216 397 6767
Fax: 0216 397 6566
Email: hakyapi@hakyapi.com.tr
Adres: Fevzi Çakmak Mah. Tevfik İleri Cad. D-100 Karayolu Yanyol üzeri No:72 Kat:4 İstanbul / Pendik

Hak Yapı Projeler Haritası

Hak Yapı Projeleri

Hak Yapı Haberleri

 • Duru Park Daire Fiyatları
  Hak Yapı

  Duru Park Daire Fiyatları

  Duru Park Daire Fiyatları62 ile 64 metrekare 1+1 daireler 185 bin TL ile 195 bin TL, 98 ile 138 metrekare 2+1 daireler ise 258 bin TL ile 290 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.Duru Park Ner...

 • Hak Yapı'dan 2 Yeni Proje Geliyor!
  Hak Yapı

  Hak Yapı'dan 2 Yeni Proje Geliyor!

  Hak Yapı'nın Pera Park, Essen Park ve Duru Park projelerinde satış süreci devam ediyor. Kartal'da yer alan Pera Park projesi 2 blok halinde 312 konuttan, Pendik'te inşa edilen Essen Park projesi 2 blo...

 • Kartal Pera Park'ta 2+1 Daireler 239 Bin Lira!
  Hak Yapı

  Kartal Pera Park'ta 2+1 Daireler 239 Bin Lira!

  Hak Yapı'nın Kartal'da hayata geçirmekte olduğu Kartal Pera Park projesinde yaşam Temmuz 2015 tarihinde başlıyor. Alanları 68 metrekare ile 137 metrekare arasında değişen, 1+1, 2+1, 3+1 tiplerinde top...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.