|   | 
Hakan inşaat

Hakan inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 1

Hakan inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hakan inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hakan inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hakan inşaat Hakkında

KURULUŞ YILLARI

Mustafa İshak tarafından Isıtan Ticaret 1978 yılında  kurulmuş olup inşaat ve taahüt işlerinin ilk temelleri atılmıştır.

Isıtan Ticaret , kurulduğu ilk günlerden itibaren Trabzon ve ilçelerinde konut ve tesisat projeleri gerçekleştirmiştir.  Şirket, bu dönemlerde toplu konut binalarında ihtisaslaşmış, konut projelerinde sektöründe öncü olmuştur.

1988’ de, hızlı bir büyüme döneminin ardından, şahıs şirketi kollektif şirkete dönüştürülmüş ve “Isıtan Tiç Koll. Sti.” olarak isimlendirimiştir.

FAALİYET ALANLARININ GENİŞLEMESİ VE YAPI MALZEMELERİ SEKTÖRÜNDE YATIRIM

Büyüme süreci boyunca, Isıtan Ticaret pazarın gelişen ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için gerekli esnekliği koruyarak faaliyetlerini çeşitlendirmiştir. Bu doğrultuda 1990’ da İshakoğlu Tic. Tur. San. A.Ş. kurularak İnşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıstır.1998 yılında bünyesine eklenen Hakan İnşaat ve Tic. Ltd. Şti ile gücünü daha ileriye taşımanın hesaplarını yapmıştır.

SEKTÖR ODAKLI BÜYÜME STRATEJİSİ

İshakoğlu Grup, bugün gayrimenkul projelerinden taahhüt işlerine, bir çok alanda hizmetler veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüş, faaliyetlerini'de bu dört temel alanda yoğunlaştırmıştır.
Şirket, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Tel: 0462 222 5222 
Fax: 0462 222 5222
Email: info@prestijhome.com
Adres: Orta Mah. Kavaklıdere Mevkii Trabzon / Akçaabat

Hakan inşaat Projeler Haritası

Hakan inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer