Hakkımızda

3DKonut.com, Dünyanın Google Earth tabanlı ilk ve tek 3 boyutlu konut portalıdır.

Yüze yakın sektörden binlerce binayı Google Earth üzerinden haritadaki gerçek yerinde 3 boyutlu olarak tüm dünyaya sunan 3DLocationEarth’ un bir projesi olan 3DKonut.com, kullanıcılarına, Türkiye genelinde yapımı devam eden ve tamamlanıp satışa çıkmış olan tüm inşaat projelerini tek çatı altında sunmak üzere kurulmuştur.

Kullanıcılarının ekranına, 81 ilden inşaat projelerini harita üzerindeki gerçek yerinde 3 boyutlu olarak getiren 3Dkonut.com’un, sektördeki diğer portallardan en büyük farkı, sahip olduğu Google Earth tabanlı yazılımıyla inşaat projelerini haritadaki gerçek yerinde tüm detaylarıyla ve gerçeğe en yakın 3 boyutlu modelleriyle sergileyebilmesidir. Bunun yanında gayrimenkul aramada “kişiye özel” model sunan 3DKonut.com, kullanıcılarının beğenilerine, ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına, bütçelerine, hobilerine kısacası yaşam tarzlarına uygun sonuçlar getirebilmektedir.

İnşaat projelerinin illere ve ilçelere göre gruplandığı 3DKonut.com’un ziyaretçileri, haritadaki 3 boyutlu görüntüleriyle birlikte projeye ilişkin tüm detayların yanı sıra, o projenin bulunduğu şehrin nüfusu, coğrafi yapısı, ekonomisi, yönetimi, yatırım olanakları ve görülecek yerleri hakkında da bilgi sahibi olabilmekte; bu sayede kendilerine en uygun lokasyondaki en doğru projeyi rahatlıkla bulabilmektedir.

3Dkonut.com’da, kayıtlı her firmaya ait detaylı bilgiler yer alırken, binlerce konut projesi iletişim bilgilerinden bulunduğu lokasyona, etrafındaki önemli yerlerden mimari yapısına, vaziyet ve kat planlarından daire tiplerine, fiyat listesi ve kataloğundan satış ofisi bilgilerine kadar ihtiyaç duyulabilecek bütün veriler, fotoğraf ve video galerileri eşliğinde kullanıcıların hizmetine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Üstelik, sisteme kayıtlı tüm firmalar, kendileri ya da projeleriyle ilgili bilgileri, sayfanın “Embed” kodunu kopyalayarak kendi web siteleri, sosyal paylaşım hesapları ya da diledikleri her yerde rahatlıkla paylaşabilmektedir.

Yanlızca 3 boyutlu projeleri gösteren bir emlak portalı olmanın ötesinde inşaat sektörünün bilgi bankasını içinde barındıran bir arama motoru haline gelen 3DKonut.com’da sektörde faaliyet gösteren tüm firmalar, kuruluş tarihi, yapımı üstlendikleri projeler, adres ve iletişim bilgileriyle birlikte listelenirken; sitenin “Kim Kimdir?” bölümünde ise inşaat sektörünün önde gelen isimleri tanıtılmaktadır.

Türk ve Dünya gayrimenkul sektöründeki ve gündemdeki gelişmelerin anlık verildiği haber akışı da bulunan 3DKonut.com, firmaların lansmana özel fiyatları, indirim ve hediye kampanyaları, vade ve faiz avantajları gibi fırsatlarını da anında kullanıcılarıyla paylaşmaktadır.

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan 3DKonut.com sayesinde kullanıcılar, tüm inşaat projelerine ve onların sahibi inşaat firmalarına tek noktadan ulaşırken, firmalar da kendileri ve projeleriyle ilgili bütün detayları yine tek bir platform üzerinden tüm dünya ile paylaşabilmektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.