|   |  Haldız İnşaat Firması
Haldız İnşaat

Haldız İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 5

Haldız İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Haldız İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Haldız İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Haldız İnşaat Hakkında

Haldız İnşaat 1979 yılında Sakarya’da, seksenli yıllarının sonlara doğru Kocaeli’nde ve bugün Türkiye’nin çeşitli noktalarında inşaat faaliyetleri yürütmektedir. Haldız Grup çatısı altında otomotiv ve sigorta sektöründe de faaliyet gösteren şirketimiz, güçlü finans yapısı ve kalite anlayışı ile hedeflerini sürekli büyütmekte ve geliştirmektedir.

Bugün itibariyle ISO9001 kalite, ISO14001 çevre, OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği ve bilahare şirket kültürüne katacağı tüm diğer standartları yönetim ve üretim faaliyetlerinin merkezine koyan şirketimiz bu yönü ilede farklı bir vizyon ve anlayışa sahiptir.

Haldız inşaat, gelişen teknolojiyi sürekli özümseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, entegre kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürüten, sahip olduğu inşaat yapı kültürünü uzun yılların kattığı tecrübe ile birleştirerek sektördeki konumunu sürekli olarak güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

Tel: 0262 349 6658
Fax: 0262 349 6644
Email: info@haldiz.com.tr
Adres: Vezirçiftliği Mahallesi D-130 Karayolu Caddesi No:220 Kocaeli / Başiskele

Haldız İnşaat Projeler Haritası

Haldız İnşaat Projeleri

Haldız İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.