|   |  Halil Avcı inşaat Firması
Halil Avcı inşaat

Halil Avcı inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 9

Halil Avcı inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Halil Avcı inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Halil Avcı inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Halil Avcı inşaat Hakkında

Tarihçe
Halil Avcı, 12.09.1979 tarihinde Adana’da inşaat müteahhitliği sektöründe faaliyete başladı. 1990 yılında özel konut inşaatına başlayan Halil Avcı’nın bitmiş ve halen devam eden birçok özel konut inşaatları bulunmaktadır.

Halil Avcı, 1986 yılında Dede-Han İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ni kurdu. Şirket kurulduğu tarihten itibaren çeşitli inşaat işleri yapmış ve şirketin halen devam eden işleri bulunmaktadır. Dede-Han şirketi, ışıklandırma konusunda “Lipro Avusturya”, Telefirik-Teleksi-Teleksi Telesiyej konusunda da “SBS Avusturya” ‘nın Türkiye temsilcisidir.

Halil Avcı, 1999 yılında İn-Tur İnşaat Elektrik Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurdu. İn-Tur şirketi ile Halil Avcı, Adana-Değirmendere Hidro Elektrik Santrali ve Karaman-Ermenek Hidro Elektrik Santrali ile hidroelektrik santrallerde elektrik üretimi faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Vizyon ve Misyonumuz
VİZYONUMUZ
Ulusal ve uluslararası alanda en çok tercih edilen inşaat şirketi olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
İnsana, yaşamsal ve kültürel değerlere önem veren, itibarı güçlü bir inşaat şirketi olarak; yenilikçi bakış açısıyla, aklın ve bilimin ışığında kaliteli, hızlı, ekonomik işler yapmak ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakmak”
var olma nedenimizdir.

İlkelerimiz
1. İnsana, çevreye ve doğaya saygı
2. İşimizi kutsal sayma ve mesleğe saygı
3. Dürüstlük, söze sadakat ve güvenilirlik
4. Erdemli davranma
5. Etik kurallara uygun davranma
6. Başarma azmi ve inancı
7. Bilgi paylaşımı ve uzlaşma kültürü
8. Verimlilik
9. Ayrıntılara önem verme

Kalite Politikamız
Müşteri memnuniyetini ve potansiyelini fark yaratan kalite anlayışıyla sürekli artırmak, müşteri beklentilerinin ötesinde eserler üreterek ve hizmet vererek mükemmelliğe ulaşma çabasında olmaktır…

Tel: 0322 457 2757
Fax: 0322 454 4972
Email: buro@halilavci.com.tr
Adres: Cemalpaşa Mah. 63016 Sk. No:6/A Derya Apt. Asma Kat Adana / Seyhan

Halil Avcı inşaat Projeler Haritası

Halil Avcı inşaat Projeleri

Halil Avcı inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.