|   |   |  Hamit Demir’e kent markası ödülü

Hamit Demir’e kent markası ödülü

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne 34 yıl önce kazandırdığı Demir İnşaat markasını, sektörde ezber bozan projelerle özdeşleştiren Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’in, daha yaşanabilir kentler yaratmak amacıyla gösterdiği üstün çabalar, Kent Markası ödülünü getirdi.

Hamit Demir’e kent markası ödülü

 

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) öncülüğünde Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak ile YAPDER Başkanı Mehmet Gözcü iş birliği ile bu sene 12'ncisi düzenlenen Kent Yaşam Ödülleri’nin Kent Markası Ödülü’ne layık görülen Hamit Demir, 34 yılın getirdiği köklü tecrübeyi bir kez daha gözler önüne serdi.

Aralarında bilim insanları, kentleşme uzmanları ve sivil toplum örgütü önderlerinin yer aldığı 40 kişilik jüri tarafından belirlenen Kent Yaşam Ödülleri’nin Kent Markası kategorisinde verilen ödüle layık görülmekten ötürü onur duyduğunu vurgulayan Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, 34 yıllık köklü tecrübeyle ezber bozan projelerin mimarı olan Demir İnşaat’ın tüm faaliyetlerini ticari faydanın ötesinde toplumsal sosyal sorumluluk bilinciyle sürdürdüğünü belirtti.

Demir, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

Demir:

“Projelerimizle önce kentlerimiz, sonra Türkiye kazanacak”

“Dünyanın sayılı metropolleri arasında yer alan İstanbul’da imza attığımız projeler aracılığıyla yatırımcılarımızı üst düzey yaşam konforu ve yüksek kazanç sağlayan yatırımlarla buluştururken, kentimizin gelişimine de liderlik ediyoruz. Yer aldığımız bölgelere sadece bir konut projesi değil aynı zamanda prestij de kazandırıyoruz. Özellikle İstanbul’un yükselen yıldızı olarak görülen bölgelerde yer alan projelerimiz, bunun çok açık bir örneğini oluşturuyor. Projelerimiz sayesinde markamızı bir kent markası haline getirmeyi başardık.  Yurt dışında imza attığımız projelerle de Türkiye’nin dünyadaki sesi olduk. Bu başarı tablosunu daha ilerilere taşımak için sosyal sorumluluk bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz kentlerimize proje kazandırdıkça, sosyo- ekonomik açıdan önce kentlerimiz sonrada Türkiye kazanmayı sürdürecek.”

 

 

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Konutta ilk alan hep kazanıyor
  Konutta ilk alan hep kazanıyor

  Konut kredi faiz oranlarının düşmesi gözleri bir kez daha gayrimenkul sektörüne çevirdi. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Son 10 yıla, hatta 20 yıla baktığınızda Türkiye’de gayrimenkulün kazandırdığını hiçbir yatırım kazandıramadı.

 • Peker Holding Avrupa’ya örnek oldu
  Peker Holding Avrupa’ya örnek oldu

  Türk inşaat şirketlerinin yurtdışında sıra dışı işlere imza attığını söyleyen Peker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker, “İş yapış kültürümüz ve hızlı bitirme kabiliyetimizle Avrupalıları şaşırtıyoruz" dedi.

 • Nef’ten bir ev alınca 25 tane daha eviniz olacak
  Nef’ten bir ev alınca 25 tane daha eviniz olacak

  Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, patentli keşfi “Foldhome” konseptini bir adım ileriye taşıyor. Paylaşım ekonomisini gayrimenkul sektörüne taşıyan Nef’in yeni keşfi “Foldcity” ile Nef müşterileri artık şehrin onlarca farklı lokasyonundaki Nef projelerini kullanabilecek.

 • Görkem Öğüt: “Gayrimenkul sektörü, teknoloji ile dönüşecek”
  Görkem Öğüt: “Gayrimenkul sektörü, teknoloji ile dönüşecek”

  Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, gayrimenkul sektörünün Türkiye’de her zaman lokomotif sektörlerden biri olduğuna dikkat çekerek, “Sektör, teknoloji ile dönüşeceği için biz de buna katkı sunmak istiyoruz” dedi.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.