|   |   |  Hamit Demir’e kent markası ödülü

Hamit Demir’e kent markası ödülü

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne 34 yıl önce kazandırdığı Demir İnşaat markasını, sektörde ezber bozan projelerle özdeşleştiren Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’in, daha yaşanabilir kentler yaratmak amacıyla gösterdiği üstün çabalar, Kent Markası ödülünü getirdi.

Hamit Demir’e kent markası ödülü

 

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) öncülüğünde Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak ile YAPDER Başkanı Mehmet Gözcü iş birliği ile bu sene 12'ncisi düzenlenen Kent Yaşam Ödülleri’nin Kent Markası Ödülü’ne layık görülen Hamit Demir, 34 yılın getirdiği köklü tecrübeyi bir kez daha gözler önüne serdi.

Aralarında bilim insanları, kentleşme uzmanları ve sivil toplum örgütü önderlerinin yer aldığı 40 kişilik jüri tarafından belirlenen Kent Yaşam Ödülleri’nin Kent Markası kategorisinde verilen ödüle layık görülmekten ötürü onur duyduğunu vurgulayan Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, 34 yıllık köklü tecrübeyle ezber bozan projelerin mimarı olan Demir İnşaat’ın tüm faaliyetlerini ticari faydanın ötesinde toplumsal sosyal sorumluluk bilinciyle sürdürdüğünü belirtti.

Demir, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

Demir:

“Projelerimizle önce kentlerimiz, sonra Türkiye kazanacak”

“Dünyanın sayılı metropolleri arasında yer alan İstanbul’da imza attığımız projeler aracılığıyla yatırımcılarımızı üst düzey yaşam konforu ve yüksek kazanç sağlayan yatırımlarla buluştururken, kentimizin gelişimine de liderlik ediyoruz. Yer aldığımız bölgelere sadece bir konut projesi değil aynı zamanda prestij de kazandırıyoruz. Özellikle İstanbul’un yükselen yıldızı olarak görülen bölgelerde yer alan projelerimiz, bunun çok açık bir örneğini oluşturuyor. Projelerimiz sayesinde markamızı bir kent markası haline getirmeyi başardık.  Yurt dışında imza attığımız projelerle de Türkiye’nin dünyadaki sesi olduk. Bu başarı tablosunu daha ilerilere taşımak için sosyal sorumluluk bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz kentlerimize proje kazandırdıkça, sosyo- ekonomik açıdan önce kentlerimiz sonrada Türkiye kazanmayı sürdürecek.”

 

 

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.