|   |   |  Hamit Demir’e kent markası ödülü

Hamit Demir’e kent markası ödülü

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne 34 yıl önce kazandırdığı Demir İnşaat markasını, sektörde ezber bozan projelerle özdeşleştiren Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’in, daha yaşanabilir kentler yaratmak amacıyla gösterdiği üstün çabalar, Kent Markası ödülünü getirdi.

Hamit Demir’e kent markası ödülü

 

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) öncülüğünde Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak ile YAPDER Başkanı Mehmet Gözcü iş birliği ile bu sene 12'ncisi düzenlenen Kent Yaşam Ödülleri’nin Kent Markası Ödülü’ne layık görülen Hamit Demir, 34 yılın getirdiği köklü tecrübeyi bir kez daha gözler önüne serdi.

Aralarında bilim insanları, kentleşme uzmanları ve sivil toplum örgütü önderlerinin yer aldığı 40 kişilik jüri tarafından belirlenen Kent Yaşam Ödülleri’nin Kent Markası kategorisinde verilen ödüle layık görülmekten ötürü onur duyduğunu vurgulayan Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, 34 yıllık köklü tecrübeyle ezber bozan projelerin mimarı olan Demir İnşaat’ın tüm faaliyetlerini ticari faydanın ötesinde toplumsal sosyal sorumluluk bilinciyle sürdürdüğünü belirtti.

Demir, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

Demir:

“Projelerimizle önce kentlerimiz, sonra Türkiye kazanacak”

“Dünyanın sayılı metropolleri arasında yer alan İstanbul’da imza attığımız projeler aracılığıyla yatırımcılarımızı üst düzey yaşam konforu ve yüksek kazanç sağlayan yatırımlarla buluştururken, kentimizin gelişimine de liderlik ediyoruz. Yer aldığımız bölgelere sadece bir konut projesi değil aynı zamanda prestij de kazandırıyoruz. Özellikle İstanbul’un yükselen yıldızı olarak görülen bölgelerde yer alan projelerimiz, bunun çok açık bir örneğini oluşturuyor. Projelerimiz sayesinde markamızı bir kent markası haline getirmeyi başardık.  Yurt dışında imza attığımız projelerle de Türkiye’nin dünyadaki sesi olduk. Bu başarı tablosunu daha ilerilere taşımak için sosyal sorumluluk bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz kentlerimize proje kazandırdıkça, sosyo- ekonomik açıdan önce kentlerimiz sonrada Türkiye kazanmayı sürdürecek.”

 

 

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • FuzulEv’in Erken Teslim Kampanyası Bayrama Kadar Uzatıldı!
  FuzulEv’in Erken Teslim Kampanyası Bayrama Kadar Uzatıldı!

  FuzulEv, temmuz ayında başlattığı erken teslim kampanyasını müşterilerden gördüğü yoğun ilgi nedeniyle bayrama kadar uzattı. Müşterilerine bayram sevinci yaşatmayı hedefleyen FuzulEv Kurban Bayramı’na özel yüzde 20’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

 • Masar İnşaat, öğrenci potansiyelini yatırıma dönüştürüyor
  Masar İnşaat, öğrenci potansiyelini yatırıma dönüştürüyor

  Gayrimenkul ve inşaat sektöründe 35 yıldan bu yana edindiği köklü tecrübe ile rotasını Türkiye’ye çeviren Masar İnşaat, dinamik bir öğrenci potansiyeline sahip Düzce’de inşa ettiği Masar Tower projesinde yatırımcılar için cazip bir kampanya başlattı.

 • İNDER: MB’nin çaktığı kıvılcımın meşaleye dönmesini umuyoruz
  İNDER: MB’nin çaktığı kıvılcımın meşaleye dönmesini umuyoruz

  Merkez Bankası (MB), faiz oranlarını yüzde 19,75’e düşürerek başta gayrimenkul olmak üzere tüm sektörün önünü aydınlatacak bir meşalenin kıvılcımını çaktı. Bankacılık, gayrimenkul ve diğer sektörlerinin üzerine düşen görev de, bu kıvılcımı ekonomiye ısıtacak bir meşaleye döndürmektir.

 • FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!
  FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!

  Kurulduğu günden bu yana sabit ve dar gelirli ailelerin ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, teslimatları erkene çekerek yine çok konuşulacak bir kampanyaya imza attı.

 • Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi
  Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi

  Toplam konut satış tutarında son 4 senenin lideri olan Nef, 50 Milyon TL tutarındaki tahvilin 7.kupon ödemesinin gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

 • Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri
  Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri

  TAV Grubu CEO’su Sani Şener, inşaat sektörünün saygın yayınlarından Construction Week dergisi tarafından hazırlanan ve Körfez Bölgesi’nin en etkili 100 iş insanının açıklandığı listede dördüncü sırada yer aldı. Şener, 2015’ten bu yana listede ilk 10 arasında gösterilen tek Türk iş insanı oldu.

 • Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım
  Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım

  35 yıldan bu yana, Suriye’den başlayıp Mısır ve Suudi Arabistan’a uzanan bir coğrafyada çok sayıda dev projeye imza atan Masar İnşaat, gayrimenkul ve inşaat sektöründe edindiği köklü tecrübeyle, rotasını Türkiye’ye çevirdi.

 • Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi
  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

  Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.