|   |   |  Hamit Demir’e kent markası ödülü

Hamit Demir’e kent markası ödülü

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne 34 yıl önce kazandırdığı Demir İnşaat markasını, sektörde ezber bozan projelerle özdeşleştiren Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’in, daha yaşanabilir kentler yaratmak amacıyla gösterdiği üstün çabalar, Kent Markası ödülünü getirdi.

Hamit Demir’e kent markası ödülü

 

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) öncülüğünde Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak ile YAPDER Başkanı Mehmet Gözcü iş birliği ile bu sene 12'ncisi düzenlenen Kent Yaşam Ödülleri’nin Kent Markası Ödülü’ne layık görülen Hamit Demir, 34 yılın getirdiği köklü tecrübeyi bir kez daha gözler önüne serdi.

Aralarında bilim insanları, kentleşme uzmanları ve sivil toplum örgütü önderlerinin yer aldığı 40 kişilik jüri tarafından belirlenen Kent Yaşam Ödülleri’nin Kent Markası kategorisinde verilen ödüle layık görülmekten ötürü onur duyduğunu vurgulayan Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, 34 yıllık köklü tecrübeyle ezber bozan projelerin mimarı olan Demir İnşaat’ın tüm faaliyetlerini ticari faydanın ötesinde toplumsal sosyal sorumluluk bilinciyle sürdürdüğünü belirtti.

Demir, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

Demir:

“Projelerimizle önce kentlerimiz, sonra Türkiye kazanacak”

“Dünyanın sayılı metropolleri arasında yer alan İstanbul’da imza attığımız projeler aracılığıyla yatırımcılarımızı üst düzey yaşam konforu ve yüksek kazanç sağlayan yatırımlarla buluştururken, kentimizin gelişimine de liderlik ediyoruz. Yer aldığımız bölgelere sadece bir konut projesi değil aynı zamanda prestij de kazandırıyoruz. Özellikle İstanbul’un yükselen yıldızı olarak görülen bölgelerde yer alan projelerimiz, bunun çok açık bir örneğini oluşturuyor. Projelerimiz sayesinde markamızı bir kent markası haline getirmeyi başardık.  Yurt dışında imza attığımız projelerle de Türkiye’nin dünyadaki sesi olduk. Bu başarı tablosunu daha ilerilere taşımak için sosyal sorumluluk bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz kentlerimize proje kazandırdıkça, sosyo- ekonomik açıdan önce kentlerimiz sonrada Türkiye kazanmayı sürdürecek.”

 

 

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Nef’ten toplam 368 Milyon TL tahvil ödemesi
  Nef’ten toplam 368 Milyon TL tahvil ödemesi

  Toplam konut satış tutarında son 4 senenin lideri olan Nef, 50 Milyon TL tutarındaki tahvilin 8. ve son kupon ödemesini gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

 • Folkart altın lig’te
  Folkart altın lig’te

  Türkiye ekonomisine ve sosyal yaşama en çok fayda sağlayan kurum ve markalar, bilimsel bir araştırma ile derecelendirildi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.