|   |  Hanedar İnşaat Firması
Hanedar İnşaat

Hanedar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Hanedar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hanedar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hanedar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hanedar İnşaat Hakkında

Hakkımızda

1996 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Hanedar İnşaat, konut, ofis ve ticari gayrimenkul alanlarında pek çok başarılı yatırım ve proje gerçekleştirmiştir. Kurulduğu günden bugüne sağlıklı bir büyüme süreci izleyerek, sektördeki itibarını seçkin projelerle pekiştirmiştir.

Kurumsallaşmış bir organizasyon yapısı içinde yenilikçi bir anlayışla Hanedar İnşaat, faaliyet gösterdiği alanda pazar ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çaba sarfetmektedir. İnsana ve çevreye duyduğu saygıyla, kaliteli yeni yaşam ve iş alanları üreterek insanımızın hayatına artı değer katmaktadır.

Hanedar Konakları Esentepe, Hanedar Evleri Esentepe, Hanedar Park Evleri Kağıthane ve Hanedar Konakları Seyrantepe bu anlayışla gerçekleştirilmiş olan projelerden bazılarıdır.

Hanedar İnşaat, gayrimenkul geliştirme ve inşaat müteahhitliği alanlarında yüksek rekabet gücüne sahip bir yapı kazanmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kira gelirleri ve güçlü özkaynaklarıyla yeni yatırımlarını aralıksız hayata geçirerek, sektörde daha ileri noktalara gelmeyi hedeflemektedir.

Telefon: 0212 356 3798
Fax: 0212 356 3033
Email: info@hanedar.com
Adres: Zincirlidere Caddesi, No:80/16, Hanedar Konakları B Blok, Esentepe, Şişli, İstanbul

Hanedar İnşaat Projeler Haritası

Hanedar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.