|   |   |  Harmony Towers’dan peşinatsız, yüzde 20 indirim ve 0,99 faiz oranı fırsatı!

Harmony Towers’dan peşinatsız, yüzde 20 indirim ve 0,99 faiz oranı fırsatı!

Eroğlu Gayrimenkul yatırımcılara, Bursa’ya değer katan projesi Harmony Towers’da hemen yaşamaya olanak sağlayan kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

Harmony Towers’dan peşinatsız, yüzde 20 indirim ve 0,99 faiz oranı fırsatı!

Bu kampanya ile projeye yatırım yapmak isteyenler, peşinatsız %20 indirim ve 0,99 faiz oranlı banka kredisi imkânıyla evlerini hemen teslim alabilecekler.    

Bursa’nın en gözde yerleşim bölgelerinden Nilüfer ilçesinde konumlanan Harmony Towers, peşinatsız, %20 indirim ve 0,99 faizli banka kredisi imkânıyla yeni sahiplerini bekliyor. Nitelikli mimarisi ve estetik detayları ile öne çıkan Harmony Towers ayrıcalığını yaşamak isteyenlere sunulan avantajlı kampanyada yeni bir hayatın kapıları aralanıyor.

Uludağ manzaralı yaşam ve alışveriş merkezi

İzmir-İstanbul otoyolunun hemen üzerinde yer alan projenin çevresinde, dünyaca ünlü bir otel ve farklı mimarilere sahip yaşam alanları bulunuyor. Yaklaşık 5500 m² büyüklüğündeki özel peyzaj alanının yanı sıra fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanlarına sahip Harmony Towers, sakinlerine sağlıklı ve dinamik bir yaşam ortamı sunuyor.

Her türlü ihtiyaca cevap veren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı proje, 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kulelerinden izlenebilen Uludağ manzarası ile huzurlu ve pozitif bir yaşam düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Bursa’daki tek özel çarşıya sahip AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile sakinlerine canlı bir sosyal hayat ve zengin alışveriş seçenekleri sunan Harmony Towers, tüm ihtiyaçları karşılayan cadde mağazaları ile kent geneline hitap eden bir merkez olma niteliğini taşıyor.

Emlak Haberleri

Etiketler
Harmony Towers Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • Nef Sancaktepe’de teslimler başladı
    Nef Sancaktepe’de teslimler başladı

    Son 4 yılda 18 projede 6 bin konut teslimi gerçekleştiren gayrimenkul sektörünün öncü markası Nef, Sancaktepe projesinin de teslimlerine Şubat ayı itibariyle başladı.

  • 3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor
    3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor

    3S Kale Holding’in imzasını taşıyan 3S Firuze Konakları, uzman işçilik ve kalite anlayışıyla fark yaratıyor. 3S Firuze Konakları, sakinlerine güvenilir ve kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. Mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisiyle dikkat çeken 3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.