|   |  Hasan Atalan İnşaat Firması
Hasan Atalan İnşaat

Hasan Atalan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 1

Hasan Atalan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hasan Atalan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hasan Atalan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hasan Atalan İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

1993 Yılından beri Eskişehir de inşaat sektöründe faaliyetlerini yürüten Hasan Atalan İnşaat çalışmalarında kaliteyi ve müşterilerini memnun etmeyi prensip olarak kabul etmiştir. Üretim faaliyetlerimiz arasında; konut ve villa inşaatları yer almaktadır. Yapmış olduğu kaliteli çalışmalar, sağladığı referanslar ve konusunda deneyimli uzman kadrosu ile sektörde yıllardır güvenilir olarak tanınmaktadır. Bu güne kadar birçok projeye imza atan şirketimiz, yüzlerce aileye huzurlu ve mutlu yuvalar kazandırmış, firmalara daha fazla kazanç sağlayacak prestijli projeler yapmış ve yapamaya da devam edecektir.

YÖNETİM

Grup yönetimi, bugünün ve yarının küresel gereksinimlerini karşılamak için teknik bilgi ve uzmanlık sağlarken, şirketi de, analitik düşünen profesyonellerin oluşturduğu bir takım olarak görüyor.

ÇALIŞMA İLKELERİ

Güvenilir ve dürüst çalışma, kaliteli mühendislik hizmetleri verme temeliyle faaliyetlerini sürdüren Hasan Atalan  İnşaat, tüm müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemekte, sonuca ulaştırmakta, etkili ve kalıcı mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Temel İlke: Mükemmelliyetçilik

Nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretmeye kendini adayan Hasan Atalan  İnşaat, bu sorumluluğun bilinci içinde, aldığı tüm projeleri sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, mükemmelliyetçiliği vazgeçilmez bir ilke olara kabul eder.

Olmazsa Olmaz: İleri Teknoloji

Teknoloji, inşaat sektörünün belki de en önemli, olmazsa olmaz unsuru. Çağa ayak uydurmayı, hatta ilerisine geçmeyi öncelikli görevlerden kabul eden , bu amaçla, yüksek teknolojik makina ve ekipmana yönelik yatırım yapmaktan kaçınmaz.

En sağlam yapıtaşı: Takım

Hasan Atalan  İnşaat'ın inşa ettiği yapılar kadar sağlam bir başka gücü daha var: Uzman kadrosu yani takım... Konu her ne kadar yapı olsa da, insan bilgi ve deneyiminin önemini bilen Hasan Atalan  İnşaat, yatırımlarının önemli bir kısmını, konusunda uzman, dinamik elemanlara yöneltmeye özen gösterir.

Vazgeçilmez: Müşteri Sadakati

Kurucularının benimsediği değerleri yaşatmayı bir görev bilen Hasan Atalan İnşaat, bu bağlamda, özel sektöre ve kamu sektörüne sunduğu çözümlerle, uzun ve köklü ilişkiler kurarak müşteri sadakatini sağlamayı amaç edinmiştir.

Telefon: 0222 320 3301
Telefon: 0222 320 0331
Gsm: 0507 852 8818
Email: bilgi@atalaninsaat.com.tr
Adres: Şirintepe Mahallesi Bursa caddesi No:5 Odunpazarı - Eskişehir

Hasan Atalan İnşaat Projeler Haritası

Hasan Atalan İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.