|   |  Hasanoğlu inşaat Firması
Hasanoğlu inşaat

Hasanoğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 5

Hasanoğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hasanoğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hasanoğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hasanoğlu inşaat Hakkında

TARİHÇE

Geçmişte ve Gelecekte Hasanoğlu İnşaat,

1993 yılında, Mustafa Hasanoğlu tarafından kurulan HASANOĞLU İNŞAAT, geleceğin teknolojilerini, estetik ve fonksiyonellik ile birleştirerek ‘Kalite ve Güven’ in ön planda olduğu yapılar inşa etmek hedefiyle çıktığı bu yolda;

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak, alt yapı projeleri, konut, ofis, üniversite, hastane ve kamu binaları inşa etme ve geliştirme çalışmalarında bulunmaktadır. Profesyonel ekibi ve Grup Şirketleri olan HBN İNŞAAT PROJE ve MAKSUT MÜHENDİSLİK ile sektördeki 25 yıla yakın bilgi ve birikimini, ülkemizin günden güne büyüyen ekonomik atılım gücüyle birleştirerek, başarılı projelere imza atmıştır.

Kuruldugu ilk yıllardan günümüze, kamu alanında ve özel sektörde başarıyla sonlandırdığı projelerle gücüne güç katan HASANOĞLU İNŞAAT, projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullanmış olduğu yüksek teknoloji ile sektöründe öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Gayrimenkul ve İnşaat sektörünün hızla geliştiği 2000’li yıllarda ise, Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu, ‘BANUEVLERİ’ markası ile sektörde markalaşmanın örnek firmalarından biri olarak; Bahçeşehir’in simgesi haline gelen ve markanın ilk projesi olma özelliği taşıyan ‘BANUEVLERİ BAHÇEŞEHİR’ ile bölgenin değerine değer katmıştır.

 

Bu başarılar ile birlikte, Ar-Ge çalışmaları ve yatırımlarına hız vererek, günün gelişmekte olan bölgelerinde ‘BANUEVLERİ’ markalı konut projelerini ve çeşitli kamu yatırımlarını hayata geçirmeye devam etmektedir.

HASANOĞLU İNŞAAT, Türkiye’ ye değer katan büyük projelerinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında MUSTAFA HASANOĞLU VAKFI ile birlikte yürütülen eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yapılan çalışmalara da destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü ile ülkesine ve milletine daha fazla fayda sağlamayı hedefleyerek, kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

HASANOĞLU İNŞAAT olarak;

Koyduğumuz her tuğlada, bitirdiğimiz her katta, sonlandırdığımız her projede; İlk günkü ‘Heyecan ve Disiplin’ ile çalışmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden bu yana, aynı ‘Heyecan ve Disiplin’ ile sektörde zirveye ulaşmak.

Misyonumuz

Geçmişten gelen değerlere sahip çıkarak, ‘Kalite ve Güven’ inşa etmek.

Tel: 0212 669 8490
Fax: 0212 669 8492
Email: info@hasanogluinsaat.com.tr
Adres: Bahçeşehir 2. Kısım Banu Yolu, Banu Evleri İstanbul / Başakşehir

Hasanoğlu inşaat Projeler Haritası

Hasanoğlu inşaat Projeleri

Hasanoğlu inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.