|   |  Hasbağ inşaat Firması
Hasbağ inşaat

Hasbağ inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 1

Hasbağ inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hasbağ inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hasbağ inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hasbağ inşaat Hakkında

Tarihçe

Firmamız 1993 yılında Karabağ İnşaat olarak kurulmuştur. 1999 yılından itibaren kurumsal yapılanmaya giderek inşaat projelerini HASBAĞ İNŞAAT adı altında yürütme kararı almıştır.

HASBAĞ İNŞAAT; 1993 yılından bugüne edindiği bilgi & tecrübe birikimi ve tamamlanan projeler doğrultusunda bugün 20 yıllık deneyim ve referans ile inşaat sektöründe köklü bir işletme kimliği ile anılmakta olup, Türkiye genelinde anahtar teslimi inşaatlarda ahşabın sıcaklığı ile camın cazibesini, renk ve ışığın göz alıcılığı ile çeliğin sağlamlığını birlikte yoğurarak Karşıyaka, Çiğli, Çeşme, Bornova ve merkez İzmir diğer ilçelerde konut, okul, hastane ve ticari inşaatlarda proje taahhüt hizmetlerini başarı ile tamamlamlamış ve sektörün öncü ve lider firmalarından biri haline gelmiştir.

Şirketimizin sektör içerisindeki konumunu rakip firmalardan ayıran önemli faktör; teslim tarihi ve sunulan taahhütler konusunda yapılan anlaşmalara verdiği önemdir. Belirlenen tarihlerde veya bu tarihlerden önce iş tamamlamada başarı göstermiş olup verdiği taahhütlerin sonuna kadar arkasında durmuştur. Daima sorumlu, dürüst ve ilkeli olmak her zaman ön planda tutulmuştur.

Hedefimiz çağın koşullarına uygun olarak gelişmekte olan teknoloji paralelinde inşaat sektöründeki sürekliliği ve atılımcılığı her zaman ön planda tutarak sizlere çağdaş yapılarda çağdaş yaşamlar sunmak için güzel ve kalıcı eserler yaratmaktır.

Bizlere duyduğunuz güven, başarılarımızın sürekliliğini sağlayacaktır...

Misyonumuz

HASBAĞ İNŞAAT, sektöründe gelecek nesillere en yeni teknoloji ile yeni anlayışlar sunmayı misyon edinmiştir.
Hizmet vermekte olduğu alanların ve standartların ivmesini eğitim, araştırma ve yenilikler çerçevesinde geliştirmek,
Şehir çevre ve tarih dokusuna uyum-katkı,
Yaşam ve toplum standartlarının gelişimine destek vermek öncelikli görevimizdir. 
 
HASBAĞ İNŞAAT olarak üstlendiğimiz sorumluluklar:
Alternatif ve modern yerleşim alanlarının hızlı ve gelir grubuna uygun imkanlarla üretmek,
Tüm projelerinde teknik personel ve yönetici kadrosu ile birlikte çağdaş mimari ve geleneksel Türk mimarisi sentezinden oluşan bir yaklaşımla projeleri tasarlayıp, geleneksel aile yapısının da yaşam tarzını dikkate alarak hizmet vermek, 
İnşaat tekniğinde malzeme seçimlerinde son teknolojiyi her zaman birinci planda tutmayı, aynı zamanda mimarlığın ayrılmaz bir alt yapısı olan mühendislik hizmetlerini de aynı paralellikte ve titizlikle projelerinde uygulamak, 
Özellikle son yıllarda herkesin titizlikle üzerinde durduğu Türkiye'nin kaçınılmaz gerçeklerinden biri olan deprem konusunda, tüm mühendislik hizmetlerini bu kaygıyı ön planda tutarak değerlendirmek,
Estetik değerlere dikkate alarak güvenli, fonksiyonel projeler üretip tüketicisinin beğenisine sunmak,
Dürüst hizmet, kaliteli inşaat ve en yeni anlayışlarla sunduğu yaşam standartları ile projelerinin bulundu bölgelerdeki çarpık ve kaçak yapılaşmaya özenmenin önüne geçmek, 
Oluşturduğu yaşam alanlarının hayata geçmesi ve yönetim yapısının planlanmış konsepte uygun hale gelmesi sürecinde sorumluluğunun bilincinde, profesyonel kadrosu ile yaşayanlara kaliteli hizmet vermek. 
 
Vizyonumuz
 Lider, gelişime açık ve yenilikçi kimliğiyle sürekli gelişmek,
 HASBAĞ İNŞAAT markasının verdiği imajın istikrarını korumak,
 Gerçekleştirdiği her yeni projede, bir öncekini aşmak ve kalite çıtasını yükseltmektir.

Tel: 0232 361 5372
Fax: 0232 361 5372
Email: info@hasbaginsaat.com
Adres: 1595 Sokak No:223 K:4/405 İzmir / Karşıyaka

Hasbağ inşaat Projeler Haritası

Hasbağ inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.