|   |  Hasbahçe İnşaat Firması
Hasbahçe İnşaat

Hasbahçe İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Hasbahçe İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hasbahçe İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hasbahçe İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hasbahçe İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

16 Eylül 1964 tarihinde, Çarşamba günü Adana'da gözlerini hayata açan Mustafa ÇALIŞKAN babasının devlet memurluğu sebebiyle ilkokulu Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde, ortaokulu Kahramanmaraş Gazi Ortaokulunda, Liseyi ise Nevşehir Lisesinde tamamladı. 1980-81 öğretim yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık fakültesine kayıt yaptırdı. 1986 yılı Haziran ayında 140 kişilik sınıfında mezun olan 5 kişi içinde yer aldı. Üniversite eğitimini tamamlandıktan sonra iş hayatına atılarak mesleği gereği eczane açtı.

İş Hayatı

İş hayatına Eylül 1986 yılında Eczane açarak başladı. Eczacılık faaliyetlerine devam ederken 1991 yılı Aralık ayında şirketini kurdu. Bu şirket önce tüketim ürünleri pazarlaması yaptı. Sonraki yıllarda ecza depoculuğu yaptı. 2002 yılında tekstil üzerine sanayi işletmesi kurdu. Şu anda işletme faaliyetleri devam etmektedir. 2006 yılında Hasbahçe Yapı İmar İnşaat firmanı kurarak konut yapıp satmaya başladı. Halen inşaat firması konut üretimine devam etmektedir. 2002 yılında tekstil sanayi işlemesi kuruldu. Halen şirket üretime devam etmektedir.

Eğitim Hayatı

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesini 1986 Haziran ayında tamamladı. 2010 yılında Çukurova Üniversitesi İktisat Fakültesinde Avrupa Birliği Ekonomisi dalında ve 2011 yılında Çukurova Üniversitesi İşletme Fakültesinde Yönetim ve Organizasyon dalında yüksek lisans yaptı.
Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Yönetim ve Organizasyon bölümünde doktora eğitimi almaktadır.

Uzmanlık Alanı

26 yıldır süren eczacılık faaliyeti 2010 yılında Avrupa Birliği Ekonomi Uzmanlığı 2011 yılında yönetim organizasyon üzerine uzmanlık

Sosyal Faaliyetleri

1994 yılında MÜSİAD Adana şubesine üye oldu. Üye olduktan sonra 1999 yılına kadar Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. 1999 yılında Şube başkanlığı görevine başladı. 2004 yılında bu görevini bıraktı. 2004 yılında AK Parti İl Genel Meclisi üyesi seçildi. Halen bu görevine devam etmektedir. Darendeliler Derneği üyeliği vardır. Adana Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği üyesi ve Yönetim Kurulu başkanlığı görevini sürdürmektedir.

İl Genel Meclisi Üyeliği

2004 yılı mahalli yerel seçimlerde Akpartiden yerel meclis üyesi seçildi. Şu an göreve devam etmektedir.

Tel: 0532 271 1954
Fax: 0532 790 8109
Email: bilgi@hasbahceyapi.com
Adres: Ali Bozdoğan Bulvarı Adana / Seyhan 

Hasbahçe İnşaat Projeler Haritası

Hasbahçe İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.