|   |  Hasen Yapı Firması
Hasen Yapı

Hasen Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Hasen Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Hasen Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hasen Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hasen Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

Hasen Yapı A.Ş.

HASEN, topluma, çevreye ve geleceğe değer katmak, evrensel kalite ve standartlarda üretim ve hizmet vermek amacıyla, alanında uzmanlaşmış güvenilir firmaların biraraya gelmesi ve bu oluşumun getirdiği güçlü ortaklık, mali yapısı, ve saygın kurumsal kimliğiyle faaliyet göstermektedir. Şirket ortaklarımız proje geliştirme, yatırım, yapım ve yönetim alanlarında her biri uluslararası bilgi ve deneyime sahip Ak Yapı İnşaat, Enyapı İnşaat, Optimal Proje Yönetimi ve Nora Elektrik firmalarından oluşmaktadır. HASEN, kamu projelerinde, profesyonel ekibi ile doğru pazar analizleri, fizibilitesi, iş planlaması, yüksek teknoloji ve kalitesiyle topluma hizmet edecek mekanları inşa etmektedir.

Konsorsiyumu Oluşturan Şirketler

"Güven inşa eder" sloganıyla yola çıkan Ak Yapı; özel sektörde kazandıkları tecrübelerini birleştirip ideallerindeki projeleri hayata geçirmek amacıyla, iki inşaat mühendisi tarafından 1998 yılında kurulmuştur. Bugün Ak Yapı inşaat özverili ve deneyimli kadrosu ile fabrikalardan, toplu konutlara, sanayi sitelerinden, alısveriş merkezlerine, hastane, okul ve metro istasyonlarından, altyapı ve çevre düzenleme işlerine kadar inşaat sektörünün her alanında bulunmaktadır. Özel yatırımları ve taahhüt projelerinin dışında, Emlak Konut GYO ve Kiptaş gibi ülkemizin lider kuruluşlarıyla birlikte hasılat paylaşımı modeliyle projeler gerçekleştirmektedir. Sektörün lider firmalarından olan Akyapı’nın markalaşan nitelikli yatırım projelerinin önde gelenleri arasında Bahçetepe İstanbul, Seyranşehir, Park Mavera, Metro 34 ve Beyzade Konakları projeleri bulunmaktadır.

ENYAPI inşaat, 2006 yılında ENKAYGROUP bünyesinde inşaat sektöründe faaliyet göstermek için kurulmuştur. Firma inşaat sektöründe arsa geliştirme, proje yatırım ve yapım işleri gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar konut, iş merkezi ve otel projelerini başarıyla tamamlamıştır. Arsa geliştirme ve yatırım projelerine aynı kararlılıkla devam etmektedir.

Optimal Proje Yönetim, gayrimenkul, altyapı, enerji ve sanayi sektörlerinde hizmet veren profesyonel inşaat proje yönetim ve müşavirlik firmasıdır. Şirketimiz 2009 yılında İnşaat Yüksek Mühendisi Burhan Özdemir tarafından kurulmuştur. İnşaat sektörünün içinde, Türkiye ve Uluslararası piyasada 10 yılı aşkın bir sürede kazanılmıs olan profesyonel teknik ve yönetimsel deneyimler, Optimal Proje Yönetim bünyesinde birleştirilerek Optimal Proje Yönetim firması kurulmuştur. Optimal, yerli ve yabancı özel yatırım firmalarının proje geliştirme aşamasından son kullanıcıya teslim aşamasına kadar hertürlü teknik ve yapım safhaları nın yönetimini üstlenmektedir. Optimal yurtiçi ve yurtdışında prestijli uluslararası projelerin yönetimine imzasını atmıştır.

YÖNETİM KURULU

Başkan : Ak Yapı İnş. Taah.San.Tic. A.Ş.'yi temsilen Mahmut ASMALI

Başkan Yrd. : Enyapı İnş. San.Tic. A.Ş.'yi temsilen Hasan GÖKTAŞ

Başkan Yrd. : Optimal Proje Yön.İnş.San.Tic.Ltd.Şti'ni temsilen Reha YELTEKİN

MİSYONUMUZ - VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ:

Kuruluş gayesi gereği topluma ve doğaya saygılı, faydalı olmak amacıyla yönetim anlayışımız, güç birliğimiz, bilgi ve tecrübe birikimimizle, kaliteli hizmet ve taahhüt anlayışımızla alanımızda fark yaratmaktır.

VİZYONUMUZ
Globalleşen yeni dünyanın inşasında, iş kalitesi ve güvenliği ile kullanılan bilgi ve teknolojilerde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim ile sektörde tercih edilen sağlam ve güvenilir müteahhitlik şirketi olmaktır.

KALİTE YÖNETİMİ

KALİTE, ÇEVRE VE İŞÇİ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ POLİTİKALARIMIZ

Hasen, faaliyetlerini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi kalite belgeleri çerçevesinde ve yürürlükte olan ilgili yasa, mevzuat ve düzenlemeler çerçevesinde sürdürmektedir. Ayrıca Türkiye Müteahhitler Birliği kuruluşu üyesidir.

Kalite politikasında başlıca ilkelerimiz
Faaliyetlerimizde malzeme, işçilik ve hizmet kalitesini sağlayarak en yüksek kalite seviyesine ulaşmak.
Uyumlu bir ekip çalışması ile iş planını zamanına uygun olarak yürütmek.
Personele verilen eğitimlerle standartı ve kaliteyi yükseltmek.
Kalite Yönetim Sistemi?nin etkinliğinin sürekli iyileştirmesini sağlayacak faaliyetlerde bulunmak.
Yürürlükteki yasal şartlar, mevzuat ve düzenlemeleri ve İlgili İşveren Sözleşmesi yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirmek.

Çevre politikası ile ilgili başlıca ilkelerimiz
Faaliyetlerimizde hava,su, çevre kirlenmesini önlemek
Personel eğitimiyle bilinçlenmeyi sağlayıp çevreye duyarlı üretim yapmayı sağlamak
Atık maddelerin düzenli şekilde toplanmasını ve çevre düzenlemesini sağlamak
Yürürlükteki yasal mevzuatlara ve idari düzenlemelere uymak

İşçi Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ilkelerimiz
İşçi sağlığı ve güvenliğini tehdit edecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamak.
Şirket içi eğitimlerle personelin sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak.
OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi?nin etkinliğini sağlamak ve uygulama ile ilgili kontrollerin yapılmasını sağlamak.
Yürürlükte bulunan yasa ve mevzuatların gereğini yerine getirmek ve kurallara uymak.

İŞTİRAKLERİMİZ

HASEN, topluma, çevreye ve geleceğe değer katmak, evrensel kalite ve standartlarda üretim ve hizmet vermek amacıyla, alanında uzmanlaşmış güvenilir firmaların biraraya gelmesi ve bu oluşumun getirdiği güçlü ortaklık, mali yapısı, ve saygın kurumsal kimliğiyle kurulmuştur. Şirket ortaklarımız proje geliştirme, yatırım, yapım ve yönetim alanlarında her biri uluslararası bilgi ve deneyime sahip Ak Yapı İnşaat, Enyapı İnşaat, Optimal Proje Yönetimi firmalarından oluşmaktadır. HASEN, kamu projelerinde, profesyonel ekibi ile doğru pazar analizleri, fizibilitesi, iş planlaması, yüksek teknoloji ve kalitesiyle topluma hizmet edecek mekanları inşa etmektedir.

Telefon: 0212 451 9406
Fax: 0212 451 9405
Email: info@hasen.com.tr
Adres: Değirmenbahçe Caddesi No:11 Airport Hill Residences B Blok D. 15 Yenibosna, 34197 Bahçelievler İstanbul / Türkiye

Hasen Yapı Projeler Haritası

Hasen Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.