|   |  Hasırcı Yapı Firması
Hasırcı Yapı

Hasırcı Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 7

Hasırcı Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Hasırcı Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hasırcı Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hasırcı Yapı Hakkında

Kurumsal

15 yıllık deneyimiyle Gaziantep’te faaliyet gösteren Hasırcı Yapı & Mimarlık yapmış olduğu yeni ve modern yerleşim alanlarıyla Gaziantep’in gururu olmaya devam ediyor. Benzersiz projeler tasarlayan; ayrıca konfor açısından inşaat sektöründe yeni ufuklar açan Hasırcı Yapı & Mimarlık yeni projeleri için en kaliteli malzemeleri kullanarak yaptığı inşaatlarda kullanılan tüm malzemelerin kalitesinden ödün vermeyerek Depreme Dayanıklı konutlar inşââ etmektedir.
 
VİZYONUMUZ
Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak, doğruluk, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden taahhüt edilen tarihten önce projelerimizi teslim ederek müşterilerimiz ile güven ve özveriye dayanan bir iş birliği oluşturmak.
 
MİSYONUMUZ
Geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü iş birlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Gaziantep'in en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici şirketi olmak.

Tel: 0342 338 9596
Fax: 0342 338 9679
Email: iletisim@hasirci.com.tr
Adres: Sarıgüllük Mh. Zübeyde Hanım Blv No 28 Şehitkamil / Gaziantep

Hasırcı Yapı Projeler Haritası

Hasırcı Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.