|   |  Hasoğulları İnşaat Firması
Hasoğulları İnşaat

Hasoğulları İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 2

Hasoğulları İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hasoğulları İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hasoğulları İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hasoğulları İnşaat Hakkında

Firmamız HASOĞULLARI İNŞAAT HAFRİYAT NAKLİYAT TİC. LTD. ŞTİ.. 1997 yılında kurulmuş olup, kurumsallaşmış yapısı ile toplu konut,köprü,çevre düzenleme,ve iş merkezleri hafriyat işlerinde taşeron olarak çeşitli kurum ve kuruluşlara hizmet vermiştir.Projelendirmeden başlayarak iş bitimine kadar uzanan bir sürecin her aşamasında kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyerek sektöründe imzasını attığı her işte başarıyı yakalamış ve güvenilir,kaliteli iş anlayışı ile ismini günümüze kadar taşımıştır.

Alt yapı çalışmaları şehirlerin yapılanmasında, çağdaş kentlerin oluşturulmasında büyük önem taşıyan bir öğedir. Sitelerden uydu kentlere, şehir merkezlerinden küçük mahallelere kadar sağlam bir alt yapının oluşturulmasına zemin hazırlanması, hafriyat işleri ve nakliyesi nitelikli firmaların oluşturabileceği projelerdir. Bu yüzden altyapı sorunlarının çözümü için günümüz şartlarında hafriyat zorunlu bir kavram halini almıştır. Firmamız Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösterip, iş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek bilgi verirken sizi yanıltmayacak deneyime sahip, iyi bir ekiple zamanında iş teslimini her zaman ilke edinmiştir.

Bu aşamadaki önemli bir unsur da firmaların makine parkları, teknik kadrosu, malzeme ve ekipmanlarıdır. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen firmamız bilgili ve deneyimli personelleri , son model makine parkı ile isminden sıkça söz ettirmektedir.

2004 yılında inşaat sektöründe de faaliyete başlamış olan HASOĞULLARI İNŞ. hizmette sınır tanımayan, gelişen teknolojiye hakim yapısı ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Sektöründe tecrübeli kadro ve en iyi makine parklarından birine sahip olan HASOĞULLARI İNŞ. dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiş, kalite ve güvenilirliğini "CTR Uluslararası Belgelendirme & Denetim Ltd. Şti.” den aldığı ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS Kalite Güvence Sistemi İle belgelemiştir.

Vizyonumuz
Hasoğulları İnşaat; müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve aranan bir firma olmayı başarmıştır. Bu başarının vermiş olduğu haklı gurur ile pazar payını sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Küreselleşen dünya pazarında teknolojik gelişmeleri takip ederek ve toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştırarak; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecektir.

Misyonumuz
Nitelikli konut inşaatları başta olmak üzere, fabrikalar, üretim tesisleri, alışveriş merkezleri, idari binalar, iş merkezleri ve konut hafriyatları yapan Hasoğulları İnşaat; kurumsal kimliği, deneyimli personeli ve yenilikçi yüzü ile işverenlerine güven temelinde, kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunarak müşterilerine, çözüm ortaklarına, çalışanlarına, dolayısıyla ülke ekonomisine katma değer yaratmayı misyon edinmiştir.

Felsefemiz
Başta dürüstlük olmak üzere erdemlerimize sahip çıkmak,
Ürün kalitesinden ne pahasına olursa olsun ödün vermemek,
Müşteri isteklerini eksiksiz karşılamak,
Zengin ve tecrübeli bir teknik kadro oluşturmak,
Değişimi yönetmek,
Müşterilerimize, tedarikçilerimize, taşeronlarımıza ve çalışanlarımıza olabildiğince şeffaf olmak,
Firma içinde hoşgörülü ve insan haklarına saygılı bir ortamda, ekip, ruhu oluşturarak çalışanların yönetime katılımını sağlamak,
Sosyal sorumlulukların bilincinde olmak.

Tel: 0312 472 3030
Fax: 0312 472 3031
Email: info@hasogullari.com.tr
Adres: Ceyhun Atıf Kansu Caddesi. No:135/2 Balgat Ankara / Çankaya

Hasoğulları İnşaat Projeler Haritası

Hasoğulları İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.