|   | 
Hastur A.Ş

Hastur A.Ş

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Hastur A.Ş, konut, ofis ve residence projeleri, Hastur A.Ş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hastur A.Ş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hastur A.Ş Hakkında

Hakkımızda

 

Hastur Organizasyon Vize Danışmanlık Turizm Gıda Tarım ve Hayvancılık işletmeleri A.Ş olarak ; Suudi Arabistan vizelerinde İstanbul Başkonsolosluğunun Yetkilendirdiği Resmi kurum olarak başvurularınıza kurumsal ve bireysel çözüm üretmekteyiz.Kurum olarak Arabistan da yerleşik olarak iş yapan ilk Türk firmalarından biri durumundayız.Otuz yılı aşkındır S.Arabistan da faaliyet göstermekte olduğumuz iş tecrübemizle S.Arabistan’a yapacağınız ziyaretlerde ve her türlü vize başvurularınızda şirket olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Türkiye de faaliyet gösteren vize firmalarının Arabistan vize başvuru işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

 

Tüm ülke vizeleri başvuru ücretleri ile ilgili olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Gelecekteki İşbirliğimiz için şimdiden teşekkür eder;Çalışmalarınızdaki başarılarınızın devamını dileriz.

     

Vize işlem takibinde kendi tarzı olan ve kaliteli hizmet sunan profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.  Bizim profesyonel ekibimiz ; bireysel ve kurumsal firmalara uzun süre hizmet sunmuş ve kendini kanıtlamış bireylerden oluşmaktadır.

 

Konsolosluklardaki temsilciniz olan "Hastur" size istediğiniz vizeyi en kısa sürede

ve sizi hiç uğraştırmadan temin etmeyi garanti eder.

     

Bu sektörde zamanla harmanladığımız, bilgi birikimi, tecrübe,güler yüz,kaliteli hizmet

ve konsolosluklarla kurduğumuz iyi ilişkiler vizyonumuz olacaktır.

 

Our Company is a A Class member of TURSAB (Association of Turkish Travel Agencies) under the registered commercial name “TYCKHEE TURİZM SEYAHAT”.Our Licence Number 6598

Tel: 0212 283 0560

Fax: 0212 283 0561

Email: aliarslan@hastur.com.tr

Adres: Konaklar Mah. Akasyalı Sokak. Blok:53 Bina No:5 Daire:22 4.Levent İstanbul / Şişli

Hastur A.Ş Projeler Haritası

Hastur A.Ş Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer