|   |  Hasyap Gayrimenkul Firması
Hasyap Gayrimenkul

Hasyap Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Hasyap Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Hasyap Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hasyap Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hasyap Gayrimenkul Hakkında

Hasyap Gayrimenkul
 
Kaliteden ve kurumsal değerlerimizden asla ödün vermeden, insanı ve doğayı ön planda tutarak, gerçek şehircilik anlayışına uygun estetik ve çevreci, bireylerin güven içinde ve keyifle yaşayacağı yaşam alanları hayata geçirerek onlara katma değer yaratmak ve daima yeniliği hedefleyen yaklaşımımızla sektörün gelişimine katkı sağlamak için çalışıyoruz. 
 
Projelerimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Hasyap Gayrimenkul olarak "gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak" olduğuna inanıyoruz. 
 
Gayrimenkul sektöründe kalitenin güvenle buluştuğu yerde duruyoruz. Teknolojinin projelerimizle hayata geçtiği bu üstün tecrübeyi müşterilerimizle paylaşmak en büyük hedefimiz…Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz. Emeğe ve ticari etik değerlere her zaman saygı duyuyoruz. 
 
İmzamızı gülümsememizle tamamlıyoruz. Gülümseyen yüzleri, tüm projelerimizde kendimize hedef alıp, günümüzün gerektirdiği yaklaşımlarla, “insan” öğesini başrolde tutarak hep aydınlık tutuyoruz… 
 
Çünkü “mutlu projeler” hazırlamak konusunda kendimize son derece güveniyoruz.

Tel: 0212 425 5566
Fax: 0212 541 8100
Email: info@hasyap.com
Adres: Şenlikköy Mahallesi Germeyan Sokak Gültaş Apt. No:12 D:1 Florya İstanbul / Bakırköy

Hasyap Gayrimenkul Projeler Haritası

Hasyap Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.