|   |   | 

Helis More’un %20 Kuveytli yatırımcıya satıldı.

İstanbul’un yükselen yıldızı Kartal’da Projebeyaz’ın yeni projesi Helis More’a büyük talep geldi.

Helis More’un %20 Kuveytli yatırımcıya satıldı.

231 konuttan oluşan projenin %40 ‘ı lansmana çıkmadan satıldı. Bu %40 lık bölümün %20 ni ise tek başına Kuveytli bir yatırımcı satın aldı. Kartal bölgesinde tek seferde yapılan en büyük satış olarak kayıtlara geçen bu operasyon Helis More ‘un ününü körfez bölgesine taşıdı.

Türk gayrimenkul sektörünün lider şehri İstanbul, İstanbul’u sürükleyen ilçe olarak da kartalı gösteren Murat Uzun ‘’ 2015 yılında Dünya’da gayrimenkul değer artışında Türkiye 2. olarak yerini alırken sanırım Türkiye sıralamaya girerken İstanbul ve Kartal’dan oldukça destek aldı diyebiliriz ki bu desteği 2016 ve devam eden yıllarda çok daha net göreceğiz.  İstanbul’un taşı toprağı altın sözü bu günlerde gayrimenkul anlamında İstanbul’un  Kartal ilçesinde hissedilecek. Proje geliştirmeye uygun arazi stoku, İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı, kara taşımacılığı ve deniz taşımacılığı olarak ulaşım akslarının üzerinde ve içerisinde barındıran Kartal yatırımcısına ve içerisinde yaşamını sürdürene kazandıracak.

Dikey projede bir ilke imza attık

Dikey projede sosyal donatıları tamamen inşa ederek bu tarz projeler arasında bir ilki başardı.

Yatay bir projede yapılması mümkün tüm sosyal donatıları, neredeyse tümünü dikey bir projede gerçekleştiren Türkiye’de ki tek proje. Helis More, inşaat sektörüne öncülük yapacak bir proje. Detaylı incelendiğinde günümüz inşaat projelerinden çok daha pahalı bir maliyete sahip olan Helis More Dünya standartlarında planlandı ve yine Dünya standartlarında yönetilecek.

Helis More projemizi 50.000 metrekare alanda karma bir proje olarak insaa ediliyor. Helis More, ulaşım aksının tam merkezinde yer alması sebebi ile şehrin tüm noktalarına araçsız ulaşım imkânı sağlayan şık bir konuma sahip. Metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Helis More, ayrıca E-5 Karayoluna cephe oluşu ile araç kullanmak istediğinizde size bağlantı yollarında zaman kaybettirmiyor.

Gayrimenkulde yeni trend trafiksiz yaşam

İstanbul’un her noktasına araçsız ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul’un her noktasına araçsız ulaşım sağlayabileceğiniz Helis More’dan, Kadıköy-Kartal arası metro ulaşımının yanı sıra Marmaray ve Metrobüs aktarması ile Atatürk Havalimanına kadar ulaşabileceğiniz gibi ulaşımın kalbindeki bu projeden metroyla Sabiha Gökçen Havaalanına, aracınızla Yüksek Hızlı Tren ve Hızlı Feribot’a sadece 10 dakikada ulaşarak, Sakarya, Bursa, Yalova, Eskişehir gibi şehirlerimize de trafiksiz Ulaşım kolaylığı sağlıyor. Bursa’yı ve İzmir’i İstanbul’a yakınlaştıracak Körfez Köprüsüne olan yakınlığı ile öne çıkıyor. Kartal’ın bir tarafı denizle komşu olmasından dolayı deniz ulaşımının yanı başında yer alan Helis More’un trafiksiz yaşamaya olanak sağlamaktadır.

 Proje Genel Bilgi

31 Aralık 2017 tarihinde teslim edilecek. Proje 50 bin m2 üzerine 31 kat olarak inşa ediliyor.

31 katta oluşan projenin 231 konut,52 ofis,6 mağaza’dan oluşuyor. Projenin 25 katı konuta ayrılırken 3 katı ofis, 2 katı mağaza,1 katı sosyal tesislere ayrıldı.

Konut alanı için 18.500 m2 ayrılırken, 7400m2 ofis alanı, 5200 m2 mağaza alanı, 2500 m2 sosyal tesisler,1500 m2 depo alanı 15.000 m2 otopark alanı ile dikkat çekiyor

Uzun vadeli taksitlendirme, Uygun kredi faiz oranları

%60 lık kısmının satışı devam eden Helis More müşterilerine uzun vadeli taksitlendirme ve uygun kredi faiz oranlarıyla da destek oluyor. % 25 peşin, kalan % 75’lik bakiyeyi ise şirket bünyesinde teslim tarihine kadar sıfır faizle taksitlendiriyor. Finansbank ile yapılan anlaşma ile kredi kullanımlarınızda %1’in altında faiz oranları sağlanıyor.

56 m2 ile 139 m2 arasındaki konutların m2 fiyatı 6500 TL, 88 m2 ile 277 m2 arasındaki ofislerin m2 fiyatları ise 8.500 TL

Sosyal Donatılar

 Yukarıdaki detaylar doğrultusunda Helis More kendi içinde dükkânları, kafeleri, ofisleri, konutları, kreş, konferans-toplantı salonları fuaye, eğlence spor-sosyal-kültürel alanları ile başlı başına içinde yaşayanlara bir mahalle altyapısını sunuyor.

Buna ek olarak Helis More projemize ayrıcalık katan 5. Katı mevcut. Bu katta, 3/1 i açıkta olan benzerlerinden farklı ve 12 ay ayni sıcaklıkta hizmet veren yüzme havuzu ve havuz başı barı, Osmanlı hamamımız, gerek ticari alan sahipleri gerekse rezidans sahiplerinin misafirleri için düşünülmüş 4 adet otel odası ve GYM salonu yer almaktadır. Ayrıca 5. Katın etrafını 105 metre ile çevreleyen tartan koşu parkuru, adalar manzaralı bir spor alanı mevcut. Tüm sosyal alanlar zemin üstü yükseklikte olup, emsallerinden daha farklı inşaa ediliyor.

Ticari alanlar ve donatılar 

Ticari alanları ve kat malikleri için özel olarak inşaa edilen 200 metrekarelik parti ve kokteyl alanı, 150 kişilik sinema düzeninde seminer salonu. Tüm teknolojik altyapıya sahip, ses yalıtım sistemi mevcut olan 3 adet toplantı odası mevcut. İş dünyası için 3. Katta bulunan 150 kişilik konferans salonu, fuaye ve kokteyl alanı. 11.000 m3’lük devasa galeri boşluğunda yılın 12 ayı her türlü hava şartlarında sosyalleşmenin ve keyifli zaman geçirmenin tüm detayları düşünülerek cafe, mini market, bay &bayan kuaförü, sizlere yaşam alanınızdan ayrılmadan yanı başınızda çözümler sağlıyor.

Bireysel çalışma ofisleri tüm residence sakinlerinin kullanımına sunulurken, Helis More’da konaklayacak olan misafirlerinizi ağırlayabilmeniz için 5 yıldızlı otel konforuna sahip, hepsi özel olarak tasarlanmış 5 adet süit oda bulunuyor.

Ayrıca gelirleri bina yönetimine aktarılacak olan kreş sayesinde aidatlar minimalize ediliyor. Tüm bunların profesyonel yönetim ekibi tarafından organize edilecek olması size daha keyifli bir yaşam için zaman tasarrufu sağlıyor.

Son olarak, dünya standartlarında araç şarj istasyonları ve misafir otoparklarının bolca imkân tanındığı ve projenin toplam alanının %30’unu kapladığı otopark ve depo alanları ile İstanbul gibi böyle büyük bir metropolde, emsalleri içinde ortalamanın çok üzerinde bir konumda.

Emlak Haberleri

Helis More Residence Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Kış Başlarken Evinizde Yapmanız Gerekenler
  Kış Başlarken Evinizde Yapmanız Gerekenler

  Kış ayları ve soğuk havaların başlamasıyla beraber evinizi hem korumak hem de daha güvenli, sıcak bir ortam haline getirmek için bazı küçük önlemler almalısınız. Oldukça ucuza mal olan bu önlemler ile kışın size ve cüzdanınıza getireceği maliyetlerden korunabilirsiniz.

 • Ev Satın Alırken İhtiyaçlarınızı İyi Belirleyin
  Ev Satın Alırken İhtiyaçlarınızı İyi Belirleyin

  Ev satın alırken gerçekten ihtiyacınız özelliklere sahip olan konutu bulmak ve bütçenizi çok zorlamadan hedefinize ulaşmak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Bu küçük ipuçları sayesinde, herkese cazip gelecek özellikler yerine gerçekten ihtiyacınızı karşılayacak rasyonel seçeneklere yönelebilirsiniz.

 • Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?
  Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?

  Mekansal plan, İmar Kanunu çerçevesince hazırlanan, kapsadıkları alan ve amaçları açısından üst kademeden alt kademeye doğru sırasıyla; mekânsal strateji planı, çevre düzeni planı ve imar planını kapsayan plandır.

 • Aplikasyon Nedir?
  Aplikasyon Nedir?

  Aplikasyon krokisi kim tarafından düzenlenir? Aplikasyon krokisi başvurusunda gerekli belgeler nelerdir?

 • Ödül İstanbul'da yeni kampanya!
  Ödül İstanbul'da yeni kampanya!

  Özyurtlar Holding, 'Ödül İstanbul' projesinde yeni bir kampanyaya start veriyor. Kampanyaya göre;'Ödül İstanbul'dan yüzde 5 peşin veayda 1.900 TL taksitle ev almak mümkün olacak.

 • Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman
  Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman

  Gökorman, orman manzaralı konumuyla ‘Lokasyona’, doğadan ilham alan özgün mimarisi ile ‘Tasarıma’, 44 yıllık Sinpaş güvencesi ve kalitesi ile ‘Markaya’ yatırımın en ideal adresi olacak.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer