|   |  Hikyapı Firması
Hikyapı

Hikyapı

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 1

Hikyapı, konut, ofis ve residence projeleri, Hikyapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hikyapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hikyapı Hakkında

40 Yıllık Tecrübe 
 
1975 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Kabaoğlu İnşaat Ltd. Şti. kurumsallaşmış yapısı ve çağdaş teknolojiye egemen, eğitimli kadrosu ile konut inşaatında dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinerek, kuruluşundan bu yana birçok projeye imza atmıştır. Güvenilir, estetik, kaliteli üretimi hedefleyen firma; lüks konut, site, villa inşaatında ve gayrimenkul faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır.
 
2013 yılında Hikyapı ismiyle güncellenen şirket, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. Hikyapı, deneyimli gayrimenkul uzmanlarının rehberliğinde alıcı ve satıcının memnuniyetini gözeten ve gayrimenkul sektörüne profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.
 
Uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlarla konut inşaa eden Hikyapı İnşaat, modern mimariyi geleneksel değerlerle birleştirerek kalıcı yapılar yaratır. Estetik ve konforu tasarımla birleştirerek, huzurlu ve güvenli yaşam alanları yaratırken teknolojinin tüm olanaklarını kullanır. İnşaat sektöründe 40. yılına ulaşan Hikyapı İnşaat bu tecrübesiyle başarısını sürdürme hedefini taşımaktadır. Hikyapı İnşaat; hızlı üretim anlayışı, kalitesi ve güvenilirlik anlayışı ile projelerini devam ettirmektedir.

Tel: 0224 243 0030
Fax: 
Email: info@hikyapi.com
Adres: Adnan Menderes Mh Turgut Özal Cd Kabaoğlu İş Hanı No:26 Z/17 16150 Bursa / Osmangazi

Hikyapı Projeler Haritası

Hikyapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.