|   |  Hisar İnşaat Firması
Hisar İnşaat

Hisar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Hisar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hisar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hisar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hisar İnşaat Hakkında

HİSAR MÜHENDİSLİK
 
Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış olan Hisar Mühendislik ve İnşaat kendisine misyon olarak ; insanların içinde kendini mutlu , huzurlu ve güvende hissedebileceği proje ve yapılar üretmek olarak belirlemiştir. Kalite ve kullanıcı memnuniyeti bu hususta en temel prensibimiz olmuştur.
 
Hisar Mühendislik ve İnşaat ; vermiş olduğu hizmetler , inşaat konusundaki tecrübesi ve titizlilikle yürüttüğü çalışma ve projelerle kendisini konusunda kanıtlamıştır. Kalite ve güven esasına dayanarak satış ve hizmet süreçlerini hassasiyetle gerçekleştirmektedir.
 
MİSYONUMUZ
Hisar İnşaat Mühendislik ve Mimarlık olarak ; mimaride , teknikte ve imza attığımız her işte müşteri memnuniyetini temel alan , kaliteden ödün vermeyen günümüz ve gelecek ihtiyaçlarına cevap veren yapıda sürdürdüğümüz anlayışı devam ettirmek. İşiniz işimizdir prensibi ile yola çıkmak firmamızın misyonanlayışını ifade etmektedir.
 
VİZYONUMUZ
Bir ülkenin kalkınmasında yapı taşı niteliğinde olan inşaat sektöründe kaliteli, güvenilir, hızlı ürün ve hizmet anlayışı ile markamızı büyütmek. İnşaat sektörünün farklı olanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verebilmek. Bünyesinde barındırdığı teknik kadroyla insana ve doğaya saygılı projeleri üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamak.
 
ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Yapılan her türlü üretimde yürürlükte bulunan çevre ile ilgili yasal mevzuat, idari düzenlemeler ve kendiğinden tabi olunan kurallara riayet etmek, tasarımı faaliyetlerinin proje uygulama safhalarındaki çevre etkilerini en aza indirecek şekilde gerçekleşmesini sağlamak.
Mühendislik hassasiyetiyle faaliyetlerimizde çevre dostu girdiler ile doğal kaynakları en etkin biçimde kullanma bu bağlamda kaynak tasarrufu ve yeniden kazanım hususlarına önem göstermek.
 
İNSAN KIYMETLERİMİZ
Bu yöndeki politikamız ; şirketimizin stratejik planları ve hedefleri doğrultusunda insan kıymetini en verimli şekilde kullanmak ve sürekliliğini sağlamaktır. Bu çerçevede ana ilkelerimiz ;
Çalışanlarımızın motivasyonunu üst seviyede tutarak firmamıza olan bağlılıklarını güçlendirmek
Eğitim ve kendini geliştirme imkanı sağlayarak potansiyellerini ortaya çıkarmak ve bu yolla üretkenliğini açığa çıkarmak
Çalışanlara fırsat eşitliği sunmak , ayrıca şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek , maddi manevi haklarını korumak
Firmamızın benimsediği ilkeler tüm çalışanlarımızın şirket kültürü ve ana ilkelerini benimseyip içselleştirme ve sürekli öğrenme, gelişmeye açık olma hususlarına dayanmaktadır.

Tel: 0212 417 2999
Fax: 0212 418 7688
Email: info@hisarmuhendislik.com.tr
Adres: Çırçır Mahallesi. Saya Yolu Caddesi. No:106-108 D:3-4 İstanbul / Eyüp 

Hisar İnşaat Projeler Haritası

Hisar İnşaat Projeleri

Hisar İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.