|   |  Hisar Yapı Firması
Hisar Yapı

Hisar Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Hisar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Hisar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hisar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hisar Yapı Hakkında

HİSAR YAPI KONUT bir GRUP şirketidir. İnşaat, Elektrik, Metal, Galvaniz, Otomasyon, Bilişim gibi alanlarda hizmet veren bir çok başarılı şirketi bünyesinde barındıran bir şirketler topluluğunun üyesidir.

Türkiye’nin bir çok yerinde ve Dünyada farklı alanlarda yatırımları olan bir grubun üyesi olarak, Güçlü mali yapısı ile İnşaat sektöründeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırarak, en büyük girişimleri, en iddialı projeleri ve en büyük yatırımları hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

Kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde, inşaat sektöründe yapmış olduğu yatırım ve faaliyetlerle, konusunda uzman kadrosuyla, her geçen gün gelişerek büyümeye devam etmektedir. Kısa zamanda başarısını kanıtlayarak, sektördeki varlığını hissettiren, HİSAR YAPI’ nın bu gelişiminin altındaki 3 temel unsur, istikrarlı büyüme azmi, güçlü mali yapısı , ve yönetimin engin vizyonudur.

Tel: 0216 621 2700
Fax: 0216 621 1190
Email: info@hisaryapi.com.tr
Adres: Atatürk Mahallesi  Uysal Caddesi No: 86 İstanbul / Sancaktepe

Hisar Yapı Projeler Haritası

Hisar Yapı Projeleri

Hisar Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.