|   | 
Hisce İnşaat

Hisce İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 0

Hisce İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hisce İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hisce İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hisce İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

HİSÇE İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi 1989 yılında Haydar ÇALIŞKAN tarafından kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar artan bir ivme ile büyüyerek iştigal konusu olan inşaat ve enerji sektöründe Türkiye’nin önder ve örnek firmalarından biri olmuştur. Çağımızın dinamik yapısına entegre olarak, sürekli ve istikrarlı gelişimi hedefleyen, birbirini destekleyerek tamamlayan ve sinerji yaratan bir şirketler grubu olma gayesi doğrultusunda, iş sahalarımızı geliştirmek ve ülkemize hizmet yolunda elimizden gelenin en iyisini yapmak arzusundayız.
 
Merkezi Ankara-Türkiye olan firmamız inşaat sektöründe, insanlarımızı uygun koşul ve şartlarda konut sahibi yaparak, planlı yapılaşmaya katkı sağlayarak sektöre hizmet etmektedir. Ayrıca gerek Bayındırlık Bakanlığı gerekse (İSKİ) İstanbul su ve kanalizasyon idaresi bünyesindeki taahhütlerimize ilaveten, Enerji Bakanlığı bünyesinde Türkiye’nin dört bir yanında (EPDK) TEDAŞ ve bağlı ortaklıklar bünyesinde yaptırılan elektrik şehir şebekeleri tesisleri, dağıtım, bakım, onarım faaliyetlerimizi aktif şekilde sürdürerek ülkemize hizmet etmekteyiz.
 
Belirtmek isteriz ki; Mimariye sadece üst yapı olarak değil, şehir planlaması penceresinden bakmaktayız. Firmamız, farklı sektörlerden sağlamış olduğu yoğun iş deneyimini harmanlayarak taahhütlerine yansıtmakta ve profesyonel yönetim kadrosu sayesinde, faaliyetlerini %100 çözüm odaklı şekilde icra etmektedir. Güçlü bir mali yapıya sahip olan firmamız, insan kaynakları ve finansman konularında büyüyebilme esnekliği ve alanında uzman olan iş ortaklıklarımız (grup şirketleri) sayesinde, büyümesini ivmelendirerek sürdürmektedir.
 
HİSÇE İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi başarılarla dolu özgeçmişi sayesinde enerji, hizmet ve inşaat sektöründe kendine saygın bir yer edinmiş olup, bu suretle ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktan gurur duyuyor.
 
Yönetim Kurulu Başkanı
Çetin ÇALIŞKAN
 
HEDEF VE İLKELERİMİZ
İnsan sağlığı ve iş güvenliği temel prensibiyle, çevreye ve evrensel değerlere olan saygımızı faaliyetlerimize yansıtarak; kanun, mevzuat ve yönetmelikler çerçevesinde müşteri taleplerini eksiksiz karşılamak.
Potansiyelimizi ve zamanı maksimum şekilde verimli kullanarak; deneyimli kadro ve modern makine ve teçhizatlarla taahhütlerimizi belirtilen süre ve istenilen kalitede tamamlamak.
Hizmet kalitemizi üst seviyeye yükselterek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ilişkilerimizi saygı, adalet, vicdan, dürüstlük temelleri üzerine kurmak ve yürütmek.
Tüm mesai (takım) arkadaşlarımızın, işlerinde eşit ve adaletli davranmasını sağlamak ve vicdan muhasebelerini bir öz denetim sistemi olarak kullanmaları doğrultusunda cesaretlendirmek.
Çalışanlarımızın ekip ruhunu, iş huzurunu ve motivasyonunu üst düzeye çıkartıp; bireysel gelişim ve ekip çalışmasını koordine ederek, kusursuzu arzulayan mesai arkadaşları ile büyümek.
Yenilikçi ve atılımcı karakterimizden ödün vermeden, verimlilik artışı sağlayacak alternatif  çözümler üreterek ve olası problemleri henüz oluşmadan öngörüp çözümlemek.
Doğaya verdiğimiz önemi faaliyetlerimize yansıtıp; hammadde ve enerji kaynaklarının etkin ve planlı kullanımı prensibiyle ekosistemi koruyarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre mirası bırakma arzusundayız.
Hizmet sektöründe güvenilir ve saygın üyesi kimliğimizi devam ettirerek; Halka hizmet Hakk'a hizmet inancıyla, firma ismimize yakışır şekilde ülke ekonomisine katkı sağlamak gayesindeyiz.
 
SERTİFİKALAR
Taahhütlerimiz TEDAŞ, TEİAŞ ve Uluslararası yönetmelik ve şartnamelere uygun olup OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ve ISO 9001 Kalite Sistem kriterlerine uygun şekilde icra edilmektedir.

Tel: 0312 229 9031
Fax: 
Email: info@hisce.com.tr
Adres: Necatibey Cd. Yeşilırmak Sk. No:4/10 Sıhhiye Ankara / Çankaya

Hisce İnşaat Projeler Haritası

Hisce İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer