|   |  Hit Yapı Firması
Hit Yapı

Hit Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 2

Hit Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Hit Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hit Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hit Yapı Hakkında

 

 

Hit Yapı, 2011 yılında gayrimenkul, yatırım, inşaat, taahhüt ve toplu konut projeleri geliştirmesektörlerinde faaliyet vermek üzere Ankara’da kurulmuştur.Hit Yapı’nın kurucusu Halil İbrahim TANIK, 1981 yılında Ankara’da doğmuştur. İnşaat Mühendisi olan Halil İbrahim TANIK, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2004 yılında mezun olduktan sonra dil eğitimi almak için Amerika’nın Newyork eyaletinde uzun bir süre yaşamıştır. Dil eğitimini tamamladıktan sonra amcası Namık TANIK’a ait olan Nata Holding bünyesinde bir süre İnşaat Mühendisi olarak görev aldıktan sonra, 2006 senesinde kendi firmasını kurmuş inşaat sektöründe birçok değerli projeyi hayata geçirmiştir.

2014 yaz aylarında temeli atılan İstanbul Yolu Yeni Batı Mahallesinde bulunan Ankalux Konut Projesinde, kardeşi İç Mimar Feyza TANIK ile beraber bölgenin en modern ve konforlu konutlarını tamamlamak için çalışmalarını sürdürmektedirler.

Hit Yapı; yarınlara güvenle bakan, sağlam ve yenilikçi projeleri ile her geçen gün yükselen bir değer taşımaktadır. İnşaat sektörü gelişiminin bir ülkenin kalkınmasının en önemli göstergelerinden biri olduğunun farkında olan Halil İbrahim TANIK, hayata geçirdiği her projesinde ülkesine hizmet etmenin sorumluluk ve bilincini taşımaktadır.

Hit Yapı inşaat sektöründe uzmanlık ve yenilikçi bakış açısı ile hizmet vermektedir. Müşteri odaklı yaklaşımıyla, insan hayatına değer veren ve yaşam alanlarında konforu her şeyin üzerinde tutan bakış açısıyla, lüks konut projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir.

 

 

Tel: 0533 945 1818
Fax: 0312 359 1723
Email: info@hityapi.com
Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Yeni Batı Mahallesi, No: 697 Ankara / Yenimahalle

Hit Yapı Projeler Haritası

Hit Yapı Projeleri

Hit Yapı Haberleri

  • Ankalux Konutları Fiyatlar
    Hit Yapı

    Ankalux Konutları Fiyatlar

    AnkaLux Konutları Daire Çeşitleri:1+0, 1+1 ve 2,5+1 şeklinde tasarlanan 118 daireden meydana gelen AnkaLux Konutlarıprojesinde stüdyo daireler 48 metrekare, 1+1 daireler 74 metrekare, 2,5+1 daireler i...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.