|   |  HKG Mimarlık Firması
HKG Mimarlık

HKG Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 2

HKG Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, HKG Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve HKG Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

HKG Mimarlık Hakkında

Hakkımızda

 

 

1996 yılında HASAN KASIM GÜRBÜZ tarafından kurulan firmamız yurt içi ve yurt dışı çalışmalarıyla konut, teknoloji, turistik tesis, sanayi kuruluşları, yeni yerleşim birimleri oluşturulması alanlarında hizmet vermektedir. Alanında teknik bilgiye ve tecrübeye sahip elemanlarla çalışmakta, işin zamanında bitirilmesi için gerekli koordinasyonu sağlamakta olan firmamız birçok projede yer almıştır. Firmamız kalitesi ve verimliliği ile müşterilerimizi, çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı, toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve hizmetlerini sürekli yenilemekte ve kendini geliştirmektedir.

 

 

 
Firmamız kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin büyüklüğüne ve kalitesine yakışır çalışmalar yapabilmiş olmamız en büyük gurur kaynağımızdır.
 
Vizyonumuz;
Eleman ve alt yüklenicilerin işlerine kattıkları ruh, birimler arasındaki iletişim ve dayanışma;HKG Mimarlık’ın başarı temelidir.
 
Misyonumuz;
HKG Mimarlık, yaşam ve çalışma mekanlarının en ideal ölçüde oluşturulmasını sağlamak için kullanıcıların hedeflerine uygun araştırmalar, eskizler, etüdler, detaylar ve tasarımlar yapar. Teknolojiyle örtüşen tasarımları, uzun yıllardır birlikte çalıştığı alt yüklenicilerinin kusursuz uygulamaları ile tamamlar.
 
Danışmanlık;
HKG Mimarlık; deneyimleri, bilgi birikimleri yurt içi yurt dışı çalışmalarıyla konut, teknoloji, turistik tesis, sanayi kuruluşları, yeni yerleşim birimleri oluşturulmasında danışmanlık hizmetleri verir.

 

Tel: 0216 418 9997
Fax: 0216 418 9998
Email: info@hkgmimarlik.com 
Adres: Fener Kalamış Caddesi 56/2 Kalamış 34726 İstanbul / Kadıköy 

HKG Mimarlık Projeler Haritası

HKG Mimarlık Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.