|   |  Hls Yapı Firması
Hls Yapı

Hls Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 2

Hls Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Hls Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hls Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hls Yapı Hakkında

HLS YAPI İNŞAAT Halil OLGUN , Lütfi ALKAN, Salih ÇINAR ve Reşat KAVŞUT tarafından 2004 yılından itibaren inşaat sektöründe; “İnşa ettiğimiz; doğaya saygılı, yenilikçi, merkezi lokasyon seçimleri ve kaliteli yaşam alanları ile hem ulusal hem de uluslarası ölçekte normları belirleyen ve model alınan bir kurum imajıyla anılmaktır.” Diğer taraftan, hayata geçirdiğimiz özel ve butik projelerle A plus bir hedef kitleye yönelik olarak ayrıcalık inşa ediyoruz. Genellikle şehrin merkezinde hayata kolay ulaşılır lokasyonlarda, konforu ve teknolojiyi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.
 
FALİYET ALANLARIMIZ
İnşaat Taahhüt
Mühendislik ve Mimarlık
İş Makinaları
Konut Yapımı
Turizm ve Otelcilik

Misyonumuz & Vizyonumuz
 
VİZYONUMUZ
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.
 
MİSYONUMUZ
İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.
Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.
Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.
Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

Değerlerimiz
HLS Marka değerleri HLS koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.
 
Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak. Projelerimizle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamak. Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşamalanları üretmek.
 
Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek. İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek, tüm projelerimize uygulamak. Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak .

Tel: 0262 528 4422
Fax: 0262 528 0383
Email: info@hls.com.tr
Adres: Kuzey Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. No:65/1 Tütünçiftlik Kocaeli / Körfez

Hls Yapı Projeler Haritası

Hls Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.