|   |   |  HOM Design Center’da “Tasarım” kavramı mercek altına alındı

HOM Design Center’da “Tasarım” kavramı mercek altına alındı

Eroğlu Yapı’nın karma projesi Skyland İstanbul bünyesinde yer alan, tasarım dünyasının yeni merkezi HOM Design Center’ın ev sahipliğini yaptığı “İçten Konuşmalar” etkinlik serisinin üçüncüsü gerçekleşti.

HOM Design Center’da “Tasarım” kavramı mercek altına alındı

Yüksek İç Mimar Gülşah Karyağdı ve Öğretim Üyesi Dr. Arzu Erçetin moderatörlüğünde, Doç. Dr. Osman Arayıcı, Tepe Home Mağaza Müdürü Yeşim Ulusoy, İç Mimar Zeynep Erten’in konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, “tasarım nedir, günümüzde tasarım anlayışı ne yönde şekilleniyor?” soruları gündeme taşındı.

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen mobilya ve dekorasyon markalarını tek çatı altında toplayan yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, “İçten Konuşmalar” etkinlik serisi ile sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor.  Eroğlu Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Tuğba Saygıoğlu ev sahipliğinde 28 Mart Perşembe gecesi düzenlenen “İçten Konuşmalar” serisi bu kez, “tasarım” kavramını mercek altına aldı. İç Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yüksek İç Mimar Gülşah Karyağdı ve İç Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Erçetin’in moderatörlüğünü yaptığı etkinlikte, Doç. Dr. Osman Arayıcı, Tepe Home Mağaza Müdürü Yeşim Ulusoy ve Tepe Home İç Mimarı Zeynep Erten konuşmacı olarak katıldı. Etkinlikte, “Günümüzde tasarım anlayışı ne yönde şekilleniyor?”, “Tasarımcıların yaşadığı zorluklar neler?”, “Satış kaygısı ve ekonomik baskıların tasarımlara etkisi neler?” sorularına yanıt arandı. Ayrıca kopya tasarımların üretime ve sektöre verdiği zarar görüşüldü.

Ünlü markalar, seçkin tasarımcılar ve yepyeni fikirlerin merkezi   

Eroğlu Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Tuğba Saygıoğlu, HOM Design Center’ın yalnızca tasarımlara değil, tasarımcılara ve bu alana ilgi duyan herkese kapılarını açtığını, düzenlenen etkinliklerle tüm yaratım süreçlerini, tasarımcıların deneyimleri üzerinden işlemeye devam edeceklerini vurguluyor. Yeni konular etrafında şekillenen ve iç mimaride bilgi ve deneyim paylaşımına katkı sağlamayı hedefleyen “İçten Konuşmalar” serisi, her ayın son perşembe günü gerçekleşmeye devam edecek.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • L’UNICA’dan sofralara modern dokunuş
  L’UNICA’dan sofralara modern dokunuş

  Yaşam alanlarına konforlu ve estetik mobilyalarıyla prestij ve keyif katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Cloud yemek masası ve sandalyesiyle sofralara modern ve şık bir görünüm kazandırıyor.

 • L’unica’dan stil sahibi sehpalar
  L’unica’dan stil sahibi sehpalar

  Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan yeni sehpaları ile mekanlara prestij katıyor.

 • Açik havada rahatliği ikiye katlayan tasarim
  Açik havada rahatliği ikiye katlayan tasarim

  Her tarza uygun tasarımlarıyla açık havaya prestij ve keyif katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunun iddialı parçalarından Cape Town Oturma Grubu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 • Bahçe mobilyalarinda 2019 trendleri
  Bahçe mobilyalarinda 2019 trendleri

  Bahar ve yaz aylarında zamanın büyük bir kısmı açık havada geçiyor. Havaların ısınmasıyla birlikte bahçe mobilyaları için araştırma yapanların en çok merak ettiği konuların başında ise yeni trendler geliyor.

 • Häfele’den eviye ve lavabo altlarına özel çözümler
  Häfele’den eviye ve lavabo altlarına özel çözümler

  Ürün ve çözümlerini geliştirirken mekanların ve kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Häfele, genellikle atıl bırakıldığı için kullanılamayan eviye ve lavabo altlarına özel çözümleriyle bu alanları daha işlevsel hale getiriyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.