|   |   |  HOM Design Center’da “Tasarım” kavramı mercek altına alındı

HOM Design Center’da “Tasarım” kavramı mercek altına alındı

Eroğlu Yapı’nın karma projesi Skyland İstanbul bünyesinde yer alan, tasarım dünyasının yeni merkezi HOM Design Center’ın ev sahipliğini yaptığı “İçten Konuşmalar” etkinlik serisinin üçüncüsü gerçekleşti.

HOM Design Center’da “Tasarım” kavramı mercek altına alındı

Yüksek İç Mimar Gülşah Karyağdı ve Öğretim Üyesi Dr. Arzu Erçetin moderatörlüğünde, Doç. Dr. Osman Arayıcı, Tepe Home Mağaza Müdürü Yeşim Ulusoy, İç Mimar Zeynep Erten’in konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, “tasarım nedir, günümüzde tasarım anlayışı ne yönde şekilleniyor?” soruları gündeme taşındı.

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen mobilya ve dekorasyon markalarını tek çatı altında toplayan yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, “İçten Konuşmalar” etkinlik serisi ile sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor.  Eroğlu Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Tuğba Saygıoğlu ev sahipliğinde 28 Mart Perşembe gecesi düzenlenen “İçten Konuşmalar” serisi bu kez, “tasarım” kavramını mercek altına aldı. İç Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yüksek İç Mimar Gülşah Karyağdı ve İç Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Erçetin’in moderatörlüğünü yaptığı etkinlikte, Doç. Dr. Osman Arayıcı, Tepe Home Mağaza Müdürü Yeşim Ulusoy ve Tepe Home İç Mimarı Zeynep Erten konuşmacı olarak katıldı. Etkinlikte, “Günümüzde tasarım anlayışı ne yönde şekilleniyor?”, “Tasarımcıların yaşadığı zorluklar neler?”, “Satış kaygısı ve ekonomik baskıların tasarımlara etkisi neler?” sorularına yanıt arandı. Ayrıca kopya tasarımların üretime ve sektöre verdiği zarar görüşüldü.

Ünlü markalar, seçkin tasarımcılar ve yepyeni fikirlerin merkezi   

Eroğlu Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Tuğba Saygıoğlu, HOM Design Center’ın yalnızca tasarımlara değil, tasarımcılara ve bu alana ilgi duyan herkese kapılarını açtığını, düzenlenen etkinliklerle tüm yaratım süreçlerini, tasarımcıların deneyimleri üzerinden işlemeye devam edeceklerini vurguluyor. Yeni konular etrafında şekillenen ve iç mimaride bilgi ve deneyim paylaşımına katkı sağlamayı hedefleyen “İçten Konuşmalar” serisi, her ayın son perşembe günü gerçekleşmeye devam edecek.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • 2020 yılı ev dekorasyonunda minimalizm in, maksimalizm out!..
  2020 yılı ev dekorasyonunda minimalizm in, maksimalizm out!..

  Yaşam alanlarının stilini ve yapısını sihirli dokunuşlarla değiştiren ‘TOUCHING’in (Mimari Dokunuş) Türkiye’deki öncüsü ve uygulayıcısı olan Yüksek Mimar Emel BALCI, 2020 ev dekorasyonunda maksimalist dekorasyon trendinin hakim olacağını söyledi.

 • Mutfaklarda minimal esintiler
  Mutfaklarda minimal esintiler

  2020’de hayatınızda değişiklik yapmaya, evinizin kalbi mutfaklardan başlayın. Tresette Mutfak’ın minimal tarzdan hoşlanan kişilere hitap ettiği modeli “Tresette Uno” ile mutfaklar, eskisinden daha keyifli sohbetlerin yapıldığı yaşam alanlarına dönüşüyor.

 • Tasarımı sadelikle buluşturan seri ‘Zero 2.0’
  Tasarımı sadelikle buluşturan seri ‘Zero 2.0’

  Alışılmış banyo tasarımına farklı ve modern bir bakış açısı kazandıran Kale Banyo, yeni lavabo serisi Zero 2.0’ın sıra dışı çizgileri ve ince tasarımı ile banyolara tasarım özgürlüğü sunuyor.

 • Sonbahar renkleri ile sezonun dekorasyon trendleri
  Sonbahar renkleri ile sezonun dekorasyon trendleri

  Yaz mevsiminin rehavetini üzerimizden atıp yeni sezona hazırlandığımız bu günlerde yılın sonbahara özgü trendlerini analiz eden EDDA Mimarlık Kurucusu İç Mimar Eda Tahmaz, toprak tonlarına eşlik eden sarılar ve yeşillerin yanı sıra iç mekanlarda yükselen ahşap kullanımını ve yeni eğilimleri aktardı.

 • Dikkat Magic sürme kapı var!
  Dikkat Magic sürme kapı var!

  Artella Ahşap Kapı Sistemleri, dar alanlara rahatlık sağlamak için Magic sürme kapıyı tüketicilerin beğenisine sundu.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.