|   |  Home Group Firması
Home Group

Home Group

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 1

Home Group, konut, ofis ve residence projeleri, Home Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Home Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Home Group Hakkında

İlk kez Bahçeşehir bölgesindeki ihaleler için Şakir AKOVA, Volkan KARAATLI olarak bir araya gelip Home Group Gayrimenkul Yatırım Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş.'nin kurulması için attığımız ilk adımdan bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde en önemli fonksiyon insan oldu.

Home Group Gayrimenkul Yatırım Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. olarak hedeflediğimiz bu kaliteli hizmet anlayışından yola çıkıp, inşaat sektöründeki uzun yıllar süren tecrübemizle profesyonelliğimizi birleştirerek 2006 yılından itibaren çalışmalarımıza başladık. Geçen bu süre içinde Home Group Gayrimenkul Yatırım Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. kurumsal bir firma olarak, birinci ilkesi, müşterilerinin memnuniyet ve güvenini sağlamak için sonsuz bir çalışma azmi içersinde yoluna devam etmektedir.

Bu gün, Avrupa ve dünyadaki yeniliklerin ışığında Türkiye’deki her türlü gayrimenkul ile ilgili sektörün standartlarını yükselterek, kuruluşumuzdan bu güne müşterilerimize en iyi hizmeti verme misyonunu üstlenmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İlkemiz; gayrimenkul sektörünü geldiği bu noktadan daha ileriye taşımak ve her geçen gün biraz daha büyüyerek daha fazla insana profesyonel hizmet verebilmek ve tamamı dünya standartlarında, Türkiye'nin önde gelen gayrimenkullerinin yer aldığı portföyü ile ülkemiz gayrimenkul piyasasındaki değişime ve ilerlemeye ivme kazandıran şirketimizin öncelikli hedefi müşterilerimiz için paylaşılabilir değerler yaratmaktır.

Tel: 0216 702 1107
Fax: 0216 702 1109
Email: info@homegroup.tk
Adres: Bakü Cad. No: 19 Kurtköy İstanbul / Pendik

Home Group Projeler Haritası

Home Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.