|   |  Horis Group Firması
Horis Group

Horis Group

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 5

Horis Group, konut, ofis ve residence projeleri, Horis Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Horis Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Horis Group Hakkında

KURUMSAL

HORİS, 10 yılı aşkın tecrübenin 2013 yılında kendi bünyesinde devam etme kararıdır. Konusunda uzman ortak ve çalışanları ile firma sözcüsü Habib ÖLÇEK, Otomotiv, Reklam malzemeleri, İnşaat ve Sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Misyon

HORİS, insanlığa faydalı projeler gerçekleştirir. Bütün faaliyetlerimizde öncelikle ülkemiz kalkınır. Müşterilerimizin, ortaklarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini firma prensiplerimiz ile gözetilir. Geçmişten geleceğe kurgusunu “KÖKLERİMİZDEN IŞIĞA” düşüncesi ile şekillendiriyoruz. İnsana fayda sağlamak için, ticarete olan inancımızı kabullenilmiş doğrular ile birleştiriyoruz. Yönetici ve idari kadromuz, teknik personellerimiz yenilikçi çözümler üretmenin sorumluluğunu yaşam standardı olarak görmektedir. Teknolojiyi yenilenebilir ve optimum malzeme sarfiyatı ilişkisi içinde mühendislik ve mimarlık hizmetleri ile birleştiriyoruz. Faydacı düşünceler ile çözümler üretip bunları hayata geçiriyoruz. Kabullenilmiş algıları tekrar gözden geçirip, günümüz şartlarına uygun doğru projelere destek veriyoruz. “KALİTELİ ÜRETİM” prensibi ile insanlara güvenilir ürünler sunuyoruz.

 

Vizyon

Geçmişten kazandığımız birikim bizlere planlama ve projelendirmenin doğru ürünlerin ortaya çıkabileceğini gösterirken, aynı zamanda inandıklarımızın doğruluğunu bu gün tekrar pekiştirmiştir. Misyonumuz ihtiyaçları net bir şekilde belirlemektedir. Süreci belirleyen çalışmaları form (gördüklerimiz) – fonksiyon (ihtiyaçlarımız) – zanaat (tecrübe) – sanat (estetik) olarak değerlendirsek, sonucun dünya için daha yararcı olacağını bu günden görebiliyoruz. Ailemiz bu süreci sonuca bağlamayı kendisine hedef edinmiştir.

Telefon: 0212 275 8309
Telefon: 0212 275 8310
Fax: 0212 217 0222
Email: info@horis.com.tr
Adres: Maslak A.O.S.S 2.Kısım 9.Sokak No : 310/4 Ata Plaza

Horis Group Projeler Haritası

Horis Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.