|   |  HSY Yapı Firması
HSY Yapı

HSY Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

HSY Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, HSY Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve HSY Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

HSY Yapı Hakkında

HSY Yapı 1997 yılından bu yana alt yapı, sulama kanalları, barajlar, yollar, konut ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve bir çok önemli ve seçkin projeye imza atmıştır. HSY İnşaat sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesi, profesyonel kadrosu, etkin yönetim, denetim, otomasyon ve lojistik olanaklarıyla bulunduğu bölgenin gelişmesine katkıda bulunmuştur. 

HSY’nin ana prensipleri tasarımda, üretimde, yapımda ve proje yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhütlerindeki işleri zamanında ve en kaliteli şekilde tamamlamak olmuştur.HSY projelerindeki kalite anlayışı ve güvenlik düzenlemeleriyle ve sahasında deneyimli insan kaynaklarıyla inşaat sektöründeki başarısını ve ismini kısa sürede duyurabilmeyi başarmıştır.Sürdürülebilir başarı için gereken yönlendirme, yönetim ve kontrol sistemlerini uygulayarak, doğru bir yapı ve doğru planlanmış bir süreç ile HSY sektörde öncü bir kuruluş olmuştur.Günümüzde gelişen teknolojinin bilinçsiz kullanımı ve sorumsuz yapılaşma yüzünden doğal güzellikler ve kaynaklar kaybedilmeye dünyanın ekolojik dengesi bozulmaya başlamıştır. Yeni bin yılda HSY YAPI insana ve doğaya gereken saygının gösterilmesi için duyarlı yapısıyla üzerine düşeni yapmaktadır.

HSY YAPI 2000'li yılların rekabetçi ortamında kendini sürekli yenilemektedir. Girişimci ve atak karakteriyle, güvenilir altyapısıyla, uzun vadeli planlar yaparak ve faaliyet alanlarını genişleterek sağlam adımlar ile ilerlemektedir. HSY İnşaat sahasında uzman ve tecrübeli Haselsan, STY ve Yapı – tek inşaat şirketlerinin evliliği ile yeni nesilllere yeni çözümler oluşturmak üzere kurulmuştur.

Tel: 0312 350 2900
Fax: 0312 251 5121
Email: info@ruyampark.com
Adres: Demirciler Sitesi. 2.Cad. No.5 K.2 Siteler Ankara / Altındağ

HSY Yapı Projeler Haritası

HSY Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.