|   |  Hülya Beyaz Kimdir?
Hülya Beyaz

Hülya Beyaz

  • Adı : Hülya

  • Soyadı : Beyaz

  • Şirket : Beyazlar inşaat

  • Kategori : Yönetim Kurulu

  • Doğum Tarihi :

  • Pozisyon : Yönetim Kurulu Üyesi

  • Faaliyet Alanları : İnşaat

Hülya Beyaz Biyografisi

Gümüşhane’den 1968 yılında çalışmak için gelen Mustafa Beyaz, ustalıktan müteaahitliğe kadar uzanan mücadeleleri sonunda Beyazlar İnşaat şirketini kurmuştur. Şirket kurulmadan önce hem İstanbul’da hem de farklı birçok şehirde çalışmıştır. Beyazlar İnşaat şirketini kurduktan sonra da zaman içinde üç çocuğunu da şirketine alarak ülkemizin her yerinde başarılı projelere imza atmıştır.

Hülya Beyaz, Mustafa Beyaz’ın kızıdır ve mimarlık eğitimi almıştır. Babasının kurduğu şirkette kazandığı deneyim ile bugün Beyazlar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi’dir ve hayata geçirilen birçok projede mimar olarak imzası vardır.

Beyazlar İnşaat şirketi üç dalda faaliyetlerini sürdürmektedir: konut projeleri, ofis projeleri ve alışveriş merkezi projeleri.

Konut projelerinde sektörde fark yaratacak şekilde, arsa ya da proje sahiplerine çağrı yapan Beyazlar İnşaat şirketi, arsa için en uygun proje planı çizilmesi konusunda ya da yapılan projeleri değerlendirmek konusunda uzman mühendislerini kullanıyor. Hülya Beyaz, hayal edilenleri gerçeğe dönüştürmek için çalıştıklarını söylüyor. En dikkat çeken konut projeleri, Beyaz Gül Evleri, Florya Evleri, Florya Park’tır.

Ofis projeleri alanında da aynı yöntemi kullanan Beyazlar İnşaat şirketi, arsalarını ofis olarak değerlendirmek isteyenlere çağrı yapıyor. Hülya Beyaz, bu konuda da geleceği aydınlatacak fikirler ve projeler için kapılarının her zaman açık olduğunu söylüyor. Beyazlar İş Merkezi en dikkat çeken ofis projesidir.

Alışveriş merkezleri bugün yerli olsun yabancı olsun yatırımcıların ilgi odağı durumundadır. Beyazlar İnşaat şirketi, günümüzün bu yükselen trendi olan alış veriş merkezleri projelerinde de var olmak istemektedir.

Hülya Beyaz, şirketin açıklanan misyonuna uygun olarak, sağlam yapılarda kaliteli bir yaşam sunmak için çalıştıklarını ve bunun için de kaliteli malzeme kullandıklarını ve kaliteli binalar inşa ettiklerini söylüyor. Sadece konut üretmediklerini ama satış sonrası destek de verdiklerini vurguluyor. Yine vizyonlarına uygun şekilde, daha iyiye ulaşmak için kendilerini sürekli geliştirdiklerini, gelişmeleri ve yenilikleri yakında takip ettiklerini ve bunları çalışmalarına yansıttıklarını söylüyor.

Beyazlar İnşaat şirketinin son zamanlarda gerçekleştirdikleri projeler arasında, Mersin Silifke’de 188 villa projesi, İstanbul’da Florya evleri projesi, Sarıyer evleri projesi, Avcılar konut projesi, Büyükçekmece konut projesi ve Beylikdüzü konut projesi bulunuyor. Bu projelerden de görüldüğü gibi Beyazlar İnşaat şirketinin projelerinde İstanbul, bugün ağırlık merkezini teşkil etmektedir. Hülya Beyaz, bütün bu projelerde önce binaların sağlamlığına, arkasından da estetik ve görsel açıdan güzelliğine önem verdiklerini söylüyor. Şirket olarak insanların sağlam yapılarda gönül rahatlığı ile, kaygı duymadan oturmaları için çalıştıkları üzerinde duruyor.

Beyazlar inşaat Projeleri

Hülya Beyaz ile İlgili Kişiler

  • Mustafa Beyaz

    Beyazlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Beyaz, Gümüşhane'de dünyaya gelmiş, 1968 yılında İstanbul'a gelerek müteaahhitliğe uzanan yolda azimle yürümüştür.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.