|   |  Hün-er İnşaat Firması
Hün-er İnşaat

Hün-er İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 4

Hün-er İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Hün-er İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hün-er İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hün-er İnşaat Hakkında

Kurumsal
 
28.12.2006 tarihinde Arhan Yapı Koperatifi olarak kurulmuş olan şirketimiz bu isim altında bir çok başarılı projenin altına imza atmıştır. en son 2008 yılında Kalkancı Yapı Koperatifi adı altında 270 dairelik Kalkancı Tepe Konutları inşaa edilmiştir. Bunun ardından şirketimiz şu anki Hüner İnşaat ismine kavuşmuştur. sonrasında Kuzey Evleri, Park Evleri, Mehtap Evleri, Yamaç Evleri gibi projeleri hayata geçirilmiş ve yeni projeler ile samsuna hizmet vermeye devam edilmektedir.
 
Vizyonumuz
Mimari kimlik sahibi ve farklı konseptlerde projeleri hayata geçirmek; üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak.
 
Misyonumuz
Teknik konulardaki gelişmeleri takip etmek için gerekli çalışmaları yapar ve bu faaliyetleri nedeni ile; kamu ve özel kuruluşlar nezdinde girişimlerde bulunur, bunlarla işbirliği yapar.
 
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları organizasyonunun amacı, şirket vizyonu doğrultusunda insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek; şirketin hedeflerini gerçekleştirebilmesini sağlamaktır.
 
Firma Politikamız
Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Tel: 0362 445 3136
Fax: 0362 445 3136
Email: hunerinsaat@gmail.com
Adres: Kalkancı Mh. 601. Sk. No:5 Samsun / İlkadım 

Hün-er İnşaat Projeler Haritası

Hün-er İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.