|   |  Hun Yapı Firması
Hun Yapı

Hun Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Hun Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Hun Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Hun Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Hun Yapı Hakkında

İNŞAAT
 
Hun Yapı, 2012 yılında ortaklarının Yirmi iki yıllık deneyim ve bilgilerini taze ve dinamik bir perspektifle birleştirme hedefinin bir sonucu olarak kuruldu. Hun Yapı'nın, temel faaliyet alanı, yurt içi ve yurt dışı inşaat taahhüt işleri olarak belirlendi. Hun Yapı'nın üstlendiği işler, arazi temininden, projelendirmeye ve nihayetinde anahtar teslime kadar inşaat sektörünün her aşamasını kapsamaktadır. Hun Yapı, sektördeki gelişmelerin ışığında, büyük yada küçük ayrımı yapmadan nitelikli yapılar üretmek üzere her projeye aynı ilgi ve özeni göstermektedir. Hun Yapı, inşaat sektöründe kurumsal yapısıyla modern projeler üretmeyi hedef olarak belirlemiş bir inşaat şirketidir.
 
GAYRİMENKUL
 
Hun Yapı, tamamlanmış olan Kavacık Plaza gibi nitelikli ofis projeleri yanında, İstanbul'un gelişmekte olan en modern konut bölgelerinden biri olarak öne çıkan Göktürk beldesinde nitelikli konutlar ve zengin bir yaşam çevresi geliştirmek için Erikli Evler projesine başlayacaktır.
 
ENERJİ
 
Hun Yapı, Kayen Alfa Enerji, Kayen Beta Enerji ve Kayen Heta Enerji adlı şirketleriyle Türkiye'nin yenilenebilir enerji ihtiyacı konusunda yatırımlarına devam etmektedir. 2015 yılı başı itibarıyla Hun Yapı'nın hidroelektrik enerji yatırımları toplam 36.9 MW gücüne ulaşacaktır. Hun Yapı, 'Sürdürülebilir Enerji' konusundaki çalışmalarına hidroelektrik santrallerinden sonra güneş enerjisini de katmıştır. Güneş enerjisi çevre açısından temiz, uzun ömürlü ve ucuz bir kaynak özelliği taşıdığından günümüzde fosil yakıtlar yerine kullanılmaktadır. Yeryüzüne her sene düşen güneş ışınım enerjisi, yeryüzünde şimdiye kadar belirlenmiş olan fosil yakıt haznelerinin yaklaşık 160 katı kadardır. Ayrıca yeryüzünde fosil, nükleer ve hidroelektrik tesislerinin bir yılda üreteceğinden 15.000 kat kadar daha fazladır. Bu açıdan coğrafi konumu nedeniyle Türkiye sahip olduğu güneş enerjisi potansiyeli ile dünyanın en şanslı ülkelerinden biridir. Hun Yapı, dünyanın en önemli enerji kaynağı güneşi elektrik enerjisine dönüştürecek sistemler kurarak yıllar boyunca güneşten elektrik üretecektir.
 
EĞİTİM
 
Hun Yapı, ülkemizin gelişimi için en önemli unsurlardan biri olan eğitim ve öğretim hizmetlerinin modern dünyadaki altyapıya uygun şekilde oluşturulabilmesi için üzerine düşen görevi yerine getirmek amacıyla; gerek okul binaları yapımı gerekse üniversite öğrencilerinin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak üzere çeşitli yatırımlar yapmaktadır.

Tel: 0212 352 3100
Fax: 0212 352 3107
Email: info@hunyapi.com.tr
Adres: Maya Meridien İş Merkezi  Ebulula Mardin Cad. No:16 Kat:10 34335 Akatlar İstanbul / Beşiktaş

Hun Yapı Projeler Haritası

Hun Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.