|   |  İ&K Group Firması
İ&K Group

İ&K Group

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 1

İ&K Group, konut, ofis ve residence projeleri, İ&K Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İ&K Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İ&K Group Hakkında

Hakkımızda

İ&K grubun temeli 1995 yılında alüminyum ve cam üretimi ve uygulamaları ile atıldı. Grubumuz kurulduğu günden bugüne çeşitli sektörlerde faaliyet gösterdi. Bu çeşitliliği ve büyümeye uygun bir örgütlemeyi, koordinasyon kontrol ve denetim fonksiyonlarını barındıran ,ilkeli kurumsal yönetim desteği ile korumak ve geliştirmek adına 2016 yılında yeniden yapılanarak i&k group çatısı altında tüm alanlardaki faaliyetlerimizi topladık Yurtiçi ve yurtdışında yapılandırılmış organizasyonlarımız , sanayici olarak faaliyetlerimiz ile ülkemize istihdam sağladık. Ayrıca 20.000.000 Usd yi aşkın ihracatlarımız ile de ülke ekonomimize katkı sağladık. Çözüm ve insan odaklı anlayışımız , yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerimiz ile istihdam yaratmaya,ihracatlarımıza ve ülke ekonomimize katkı sağlamaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak.

MİSYONUMUZ

İnsanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmak.

Telefon: 0216 359 9959
Fax: 0216 359 9959
Email: info@i-kgroup.com
Adres: Cemil Topuzlu Cad. Park Palas Apt. No: 59/3 Çiftehavuzlar Kadıköy / İstanbul

İ&K Group Projeler Haritası

İ&K Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.