|   |  iba imar inşaat Firması
iba imar inşaat

iba imar inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 2

iba imar inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, iba imar inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve iba imar inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

iba imar inşaat Hakkında

Zaman 70’li yılların ortalarına doğru doludizgin ilerlerken, ülkemizin kalkınma hamlesinde önemli yer tutan projeler de birbiri ardına hayata geçmeyi sürdürüyordu.
Bu projelerden Adana, Mersin, Elazığ, Kilis, Malatya ve Aydın’dakilerin diğerlerinden çok farklı, çok özel bir yanı vardı. Çünkü 90’lı yılların başlarında yıldızı hızla parlayacak olan İBA İnşaat’ın temelleri, 1975 yılından itibaren Anadolu’yu karış karış gezen, geleceği parlak iki genç mühendis tarafından işte o proje sahalarında atılıyordu.
1985 yılına gelindiğinde, İsmail Bey ve eşi Dilhan Hanım bilgilerini, geniş vizyonlarını ve gençlik enerjilerini kendi şirketleri için kullanmaya karar veriyorlar ve Türk inşaat sektörüne yeni bir şirket olarak merhaba diyorlar.
İsmail Babacan ve Dilhan Babacan’ın yönetimindeki İBA İNŞAAT sektöre hızlı giriyor, kamu ve özel sektöre ait altyapı ve üstyapı projelerini büyük bir başarıyla hayata geçiriyor ve çok kısa sürede adından övgüyle söz ettirmeye başlıyor.
90’lı yıllara gelindiğinde ise, İBA İNŞAAT Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketleri arasındaki yerini çoktan alıyor. 2005 yılında kurumlar vergi rekormenleri sıralamasında ilk 20’ye girmenin motivasyonuyla  2000’li yıllara yeni bir vizyonla girmeye karar vererek kurumsal yapılanmasını tamamlayan İBA İNŞAAT yeni bir geleceğe doğru hızlı adımlarla ilerliyor.
İkinci kuşağın, İsmail Babacan ile birlikte oluşturduğu yönetim modeli, başarıyı kaçınılmaz kılan sebeplerden biri. Genç yaşlarına rağmen iyi eğitim almış, şantiye tozuyla erken yaşta buluşmuş çocuklar, şirketi babaları ile birlikte yönetiyorlar. Bu da aile şirketinin diğer kuşaklarda da büyümeye devam edeceğine dair bir işaret olarak kabul görüyor.

Tel: 0322 256 4411
Fax: 0322 256 5577
Email: iba@ibaimarinsaat.com.tr
Adres: Yüzüncü Yıl Mah.Turgut Özal Bulvarı 85153 Sokak 01360  Adana / Çukurova

iba imar inşaat Projeler Haritası

iba imar inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.