|   |  İBF Doğan İnşaat Firması
İBF Doğan İnşaat

İBF Doğan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 3

İBF Doğan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İBF Doğan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İBF Doğan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İBF Doğan İnşaat Hakkında

Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı : İsmet DOĞAN

Başkan'ın Mesajı

Kültürler beşiği Kayseri’ ye, güzel Ülkemin, Sivas şehrinin, Ulaş ilçesinin, Küpeli köyünden 1977 yılında geldim. O günden beri kimi zaman bilerek, kimi zaman bilmeden ama her yeni günde, dünden daha fazla nasıl çalışırım, daha iyi nasıl üretirim, kendime, aileme, mahalleme, yaşadığım, doğduğum kente, ülkeme daha fazla nasıl katkı sağlarım bunun çabası içinde oldum. Çalışmanın, ilâhi adalet karşısında karşılıksız kalmadığına inandım. Bilgi ile çalıştım, İnanç ile çalıştım. Ürettiklerimi insanca, paylaşmak için çalıştım. İnsanların iyi, doğru, güzel, faydalı değerlere layık olduğuna inandım. Çalışırken işimi yaparken, geleceği hayal ederken bu inançlarla var oldum.  Ürettiklerimden bir başka insana daha nasıl istihdam oluştururum diye hep bu umutla yoğurdum işlerimi.

Kardeşlerim, Mehmet, Bünyamin, Feridun, Ömer, Yakup  ile birlikte çıktığımız bu yolda her zaman çalışanlarımızla, müşterilerimizle, çözüm ortaklarımızla insan onuruna yakışır, uzun soluklu, bir önceki günden daha fazla  dostça  yollar yürüdük, bu yürüyüşte Sevgili hemşehrilerimin ve siz kıymetli, Ülkem insanının, çözüm ortaklarımızın, çalışanlarımızın büyük katkılarınızı minnetle karşılıyoruz. Bundan sonra da değerli katkılarınız ile yine sizlere layık olmak için bu yolda yürümek hedefimizdir.

İBF DOĞAN İNŞAAT olarak inşaat sektörünün özgün koşulları, müşterilerimizin talepleri, göz önüne alınarak olması gereken en sağlıklı, doğru değerde, huzurla yaşamaya uygun projeler üretmekteyiz. Üretimimizi tecrübeli iş bilgisine ve gücüne sahip, sorumluluk sahibi çalışanlarımız ve yine kaliteli insan sağlığını koruyucu, güvenlikli malzemeler üreten ve temin eden çözüm ortaklarımız ile çevresel koşulları da değerlendirerek yapmaktayız. Ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden, doğru değerden siz ihtiyaç sahiplerinin tasarrufuna sunmak ve hizmetimizin sürekliliğini sağlamak amacımızdır.

İyi değerlere layık olduğuna inandığımız insanlarımızın ihtiyaçlarına göre konutlar ve işyerleri üreterek, dostluklar kurabilmek, kurduğumuz dostluklarımızı da bakileştirmek, “dost kapısı” olabilmek, iş hayıtımızın sebepleri arasındadır. Var olabilmemizin en önemli nedenlerinden olarak gördüğüm kurum olabilmektir. Şu anki değerimizi her yeni günde daha etkin olarak bu yolda geliştirmeyi tüm çalışanlarımızın en önemli görevi olarak görmekteyim. Bizler aslında çalışanlarımızla, çözüm ortaklarımızla, konut sahiplerimizle ortak çatı altında birleşmiş değerleriz. Bu nedenle ürettiğimiz konutlarımızın doğru değeri, kalitesi, hizmetimizin sürekliliği, sizler için “dost kapısı” olmak, vazgeçmeyeceğimiz temel ilkelerimizdendir.

Gelecekte, İBF DOĞAN İNŞAAT’ın, tamamen kurum ilkeleri ile yönetilmesi, çalıştığı yerlerde her zaman sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlaması, ülkem insanlarına sürekli güveni, huzuru, kaliteyi, memnuniyette sürekliliği hatırlatması, getirdiği üretim çözümleri ile konutlarında oturanlarının birbirleri ile torunlarına miras bırakacakları dostluklar kurması, kısacası “dost kapısı” olması “iyi bir fikir” olarak dileğimizdir.

İBF DOĞAN İNŞAAT
Yönetim Kurulu Başkanı
İsmet DOĞAN

Hakkımızda

İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” olarak kendimden söz edeyim.

İnşaat sektörünün başta kalıp olmak üzere birçok imalat dallarında usta ve taşeron olarak çalışan Mehmet Doğan ve İsmet Doğan kardeşlerin, 1977 yılında başlattıkları ve bir arada yürüttükleri çalışmalarına daha sonra yaş sıralamasına göre aralarına katılan Bünyamin, Feridun, Ömer, Yakup kardeşlerden sonra Mehmet DOĞAN’ın vefatı nedeniyle beş kardeş olarak verimli ve kurumsal hale dönüştürerek 2001 yılında kurdukları,  Genel Merkezi Kayseri’ de olan “ İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” tüzel kişilik işletmesiyim.

Ortaklarımın kardeş olmaları nedeniyle bir aile şirketini anımsatıyor olsam da, kuruluş safhasın da ve sonraki aşamalar da Yönetim Kurulumun çalışmaları ile her geçen gün kurum yapısı ve kültürünün oluşması yolunda ciddi, sağlam, güvenilir ve Kayseri için örnek kabul edilen aşamalar kaydettim.

İnşaat sektöründeki uzmanlığım ortaklarımdan ve her yeni zamanda bünyeme katılan uzman, işinin ehli çalışanlarımdan gelir. “ İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” olarak,  2001 yılında “ALFA YAPI A.Ş.” nin %50 hissesini alarak 2006-2007-2008 yıllarında çalışanlarımla birlikte başlattığım 420 konutluk imalat çalışmasını üç yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak önemli bir başarı elde ettik. Burada elde edilen başarı Kayseri Vergi Sıralama cetvellerine de yansıtıldı. 2009 yılı vergilendirme döneminde gerçek kişilerde, her iki şirketin eş zamanlı olarak Yönetim Kurulu Başkanı olan Sayın İsmet Doğan 19., Sayın Bünyamin Doğan ise 88. Sırada ve kurumlarda ise “ALFA YAPI A.Ş.” 13. Sırada (1.212.395,72 TL)yerini aldı. 

Yönetim Kurulu Başkanım Sayın İsmet Doğan ve Yönetim Kurulu Üyelerimden Sayın Yakup Doğan 2013 yılında kardeş işletme olarak “İBF DOĞAN BİRDAL YAPI SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ’ i” ni kurdular. Edremit Körfezinde 102 dairelik ve 9 dükkânlık çok kapsamlı bir projenin çalışmasını teslim aşamasına getirmek üzeredir.

“ İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ”  olarak, 2007 yılından beri Yol ve asfalt çalışmaları da yürütmekteyim. Yöneticilerim ve diğer çalışanlarımın başarılı çalışmaları sayesinde 2008-2010 yıllarında güçlü bir makine parkı oluşturduk. Ülkemin Ankara, İstanbul, Siirt, Kayseri, Bitlis, Yozgat, Tatvan coğrafyalarında çok önemli projelerin çalışılmasında aktif görev aldım. Yüz akı projelerde çözüm ortağı olarak üretim yaptım.  

Ayrıca Kayseri’ de taleplere cevap verebilmek için yoğun şekilde en güzide semtlerinden Yönetim Kurulum arsa alımlarını hızla sürdürmektedir.

Çalışmalarımız ile;

Konut ve iş yeri sahibi olmak isteyenlere; malzeme, işçilik, proje kalitesi, güvenlik, konfor, doğru değer güvencesi ile “iyi bir fikir” sunuyoruz.

Arsa sahiplerine; Uygun süre, güvenli ve itibarlı projeler, doğru fiyat sunuyoruz.

İmalat yaptığımız çevreye; saygılı, koruyucu, sosyal fayda ağırlıklı projeleri uyguluyoruz.

Çalışanlarımız, güvenlik önlemleri alınmış, sağlıklı ve huzurlu çalışma ortamında çalışarak üretmekteler. Bizim için her çalışanımız bir kıymetli insandır.

Çözüm ortaklarımız ile güvene dayalı, her türlü iktisadi değerlerimizi paylaşarak kaliteli malzemelerle uygun üretim yapıyoruz.

Arsa sahipleri, konut sahipleri, çözüm ortaklarımız, üretimde çalışanlarımız olarak sizlerle birlikte, bu beraberliğin proje, üretim, satış, yönetim süreçlerinin bir tarafında yer alarak, sizlere ve güveninize layık olmaya çalışıyoruz.

İBF DOĞAN İNŞAAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vizyon & Misyon

AMAÇ DEĞERLERİMİZ (VİZYON)

İçinde yaşayanların ömrünü uzatan, mutluluğuna ve sağlığına katkı sağlayan, en yeni ve doğru teknolojiyi uygulayarak, insan ve doğa merkezli, akıllı ve güvenli yapılar üretmek. Her yeni güne “iyi bir fikir” ile başlayarak, çalışanları ve çözüm ortakları ile birlikte, var olan ortak değerlerini her yeni süreçte daha da artırmak.  Ülkesi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti ekonomisine, imar edilmesine, istihdamına, eğitim, kültür ve bilgi değerlerinin gelişmesine, kuşaklar boyu sürdürülebilir katkılar sağlayan öncü kurumlardan olmak.

GÖREV DEĞERLERİMİZ (MİSYON)

Her insanın, insan onuruna yakışır şekilde, güvenli, konforlu, sağlıklı, doğru değerde konutlarda yaşmaya hakkı olduğuna inanıyoruz. İBF DOĞAN İNŞAAT olarak tüm çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız ile birlikte, sizler için, en doğru malzemelerle, huzur ve güvenlik içinde çalışarak, doğru zamanda ve doğru değerde hakkınız olduğuna inandığımız yaşam yerleri üretiyoruz.

Kalite Politikamız

İBF Doğan İnşaat, kendi sektörünün en güvenilir şirketleri arasında yer almakta ve güvenin insan ilişkilerinin temelindeki en önemli yapılardan biri olduğunu bilerek hareket etmektedir. Bu bilinç ile İBF Doğan İnşaat yönetim ve kalite politikasında öncelikli çıkış noktası olarak “güven”i esas almış ve kalite politikasını aşağıdaki ilkeler doğrultusunda belirlemiştir:

Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her daim gelişime, yeniliğe açık olmak.

Kalite yönetim sistemimizi uluslar arası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek.

Üstlenmiş olduğumuz projelerde müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uymak.

Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanından da önce bitirmek ve teslim etmek.

İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerini çalışanların doğal davranışı haline getirmek, 

Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak.

Telefon: 444 91 38
Email: bilgi@ibf.com.tr
Adres: Serçeönü Mah. Ahi Evran Cad. Gönen İş Merk. No:11 Kat:7/ 20-21 Kocasinan/KAYSERİ

İBF Doğan İnşaat Projeler Haritası

İBF Doğan İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.