|   | 
İç-Me Turizm

İç-Me Turizm

  • Kuruluş Tarihi : 1986

  • Proje Sayısı : 1

İç-Me Turizm, konut, ofis ve residence projeleri, İç-Me Turizm hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İç-Me Turizm ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İç-Me Turizm Hakkında

Hakkımızda

 

 

İsmail Çelik, inşaat sektörüne, 1986 yılında mimar-müteahhit olarak faaliyete başlamıştır. 1991 yılında ise ticari yapı İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ne dönüştürülmüştür. Ana faaliyet alanı olan inşaat işleri bünyesinde; baraj, sulama, alt yapı, atıksu ve içmesuyu arıtma tesisleri, kanalizasyon, yağmursuyu ve içmesuyu şebekeleri inşaatlarını, bina, yol ve benzeri her türlü taahhüt işlerini, ekonomi, kalite ve zaman faktörleriyle bir bütün oluşturarak tamamlayıp birçok önemli projeye imza atmıştır. 20 yıldır faaliyette bulunduğu tüm alanlarda uzmanlaşarak sektörün önemli firmaları arasındaki haklı yerini almıştır.

 

 

 
İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., donanımlı ve nitelikli kadrosu ile, çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makine ve ekipman parkıyla, yurt içinde ve yurt dışında büyük altyapı projelerini gerçekleştirebilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Bugüne kadar vermiş olduğu sözleri daima yerine getirerek başladığı her işi zamanında tamamlamış olmanın gururunu ve onurunu yaşamaktadır.
 
Başkanın Mesajı
 
1991 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere kurmuş olduğumuz İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ni, bugün inşaat, enerji, petrol ile turizm sektörlerini içeren ve binlerce çalışanı bünyesinde bulunduran birçok şirketten oluşan İsmail Çelik Şirketler Grubu’na dönüştürdük. Şahıs şirketinden Grup haline gelişimizi kaliteden ödün vermeden sistemli çalışmamıza, kuvvetli altyapımıza, deneyimli kadromuza ve güçlü finansman yapımıza borçluyuz.
 
20 yılımızı tamamlamış olduğumuz bugünlerde; çağdaş yönetim biçimimizle, güçlü makine ve ekipman parkımızla, finansal gücümüzle ve uzmanlaşmış nitelikli insan kaynağımızla yurt içinde ve yurt dışında daha büyük projelere imza atacağımıza inancım sonsuzdur.
 
İsmail Çelik Şirketler Grubu olarak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak için yeni alanlara girerek ve yatırım yaparak, üzerimize düşen görevi en iyi şekilde üstlenmenin heyecanı ve gururu içindeyiz.
 
Kalite Yönetim Sistemi
 
İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin kalite politikası esas olarak; mevzuat, sözleşmeler, uluslararası standartlar ve çağdaş insani değerler çerçevesinde müşteri memnuniyeti odaklı ve toplam kalite anlayışına dayalıdır. Bu genel çerçeve içerisinde; kurumsallaşmış iş anlayışı ile en ileri teknolojileri kullanarak, zamanında, güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve işverene beklentileri doğrultusunda hizmet sunmak ve bu prensiplerin sürekliliğini sağlamak üzere uluslararası standartlarda bir kalite yönetim sistemi oluşturmuş ve bu sistemi belgelendirmiştir.
 
Ayrıca, oluşturduğumuz sistemde, firma faaliyetleri ile birleştirilen, iş sağlığı ve iş güvenliği risklerine maruz kalabilecek çalışanlar ve ilgili diğer taraflar için riskleri en aza indirmek üzere özel tedbirler yer almakta olup; sürekli gözden geçirmeler, iyileştirmeler ve eğitimlerle sistemin etkinliği artırılmaktadır.Bu bağlamda; kazalar, vakalar ve uygunsuzlukların önlenmesi, oluşmaları halinde sebeplerinin analiz edilerek uygulanabilir sonuçlar çıkarılması, uygulamaların sürekli izlenmesi ve tüm personelin performanslarının ölçülmesi ve personelin bilinç ve yeterlilikleri konularında oluşturulan sistem unsurları ile toplam kalite
 
Misyon
 
İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., müşteri memnuniyeti odaklı, toplam kalite yaklaşımına sahip ve kaliteden ödün vermeyen, dürüst, güvenilir hizmet anlayışıyla, iş sağlığı ve iş güvenliği duyarlılık bilinci ile, çevreye saygılı ve kirliliğin önlenmesine duyarlı olarak, ulusal ve uluslararası platformda gelişmeye açık bir biçimde, yetkin ve dinamik kadrosunun özverili çalışmaları ve araştırmacı yaklaşımı ile sürdürülebilir büyüme sağlamayı kendisine Misyon edinmiştir.
 
Vizyon
 
İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., en ileri teknolojileri kullanarak, güçlü finansal yapısı ve geçmiş bilgi birikiminden aldığı destek ile, inşaat sektöründe yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda aranan, kalitesine güvenilen, rekabetçi, müşteri ve çalışanlarının mutluluğunu gözeten, saygın ve lider bir şirket olmayı Vizyon olarak benimsemiştir.

Tel: 0312 215 7767
Fax: 0312 212 0723
Email: info@ismailcelikinsaat.com.tr
Adres: Mebusevleri Şerefli Sok. No: 13 06580 Tandoğan Ankara / Çankaya

İç-Me Turizm Projeler Haritası

İç-Me Turizm Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer