|   |   |  İç mimarlar ART DESIGN’da buluştu

İç mimarlar ART DESIGN’da buluştu

Kişiye özel mobilya tasarımıyla mobilya sektöründe yeni bir dönem başlatan ve Art Deco tarzının öncüsü olan Art Design, Modoko’daki Art Design Luxury Modern mağazasında 29 Kasım Perşembe günü, sadece iç mimarlara özel bir etkinlik düzenledi. +İç Mimarlık dergisiyle birlikte düzenlenen etkinliğe Ali Osman, Ayşe Atalay, Mert Tanrıkulu, Ömer Arıkan gibi iç mimarlar katıldı.

İç mimarlar ART DESIGN’da buluştu

Mobilya tasarımını kişiyle bir bütün olarak ele alarak, duvar kaplamalarından masaya sehpadan yer zeminine kadar mekanları baştan aşağıya değiştiren Art Design, tasarımdaki gücüyle ön plana çıkıyor. Senelerdir değişmeyen kadrosuyla kişiye özel mobilya tasarımını ortaya çıkaran, Türkiye’de Art Deco tarzının öncüsü olan ve ücretsiz proje hizmeti veren Art Design, Modoko’daki Luxury Modern mağazasında 29 Kasım Perşembe günü önemli bir ev sahipliğine imza attı.

+İç Mimarlık dergisiyle birlikte adlarından söz ettiren bir iç mimar ekibini verdiği davette ağırlayan Art Design’ın Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, şu açıklamalarda bulundu: “Art Deco tarzından sonra lüksü ve tasarımı harmanladığımız, şıklığından ödün vermeyen ancak daha minimal tasarımlardan hoşlananlara hitap ettiğimiz Luxury Modern ürünlerimizi tanıtmak, siz iç mimarlarımızla birlikte her mekan tipine uygun başarılı işler çıkarabileceğimizi göstermek adına sizleri mağazamızda ağırlamak istedik. Birbirimizi daha yakından tanıyarak tasarım kalitesi yüksek, birlikte yaşayan mekanlar tasarlayabiliriz” dedi. Ali Osman, Ayşe Atalay, Canan – Ceyda Eroğlu, Cengiz Dönmez, Ebru Çakmak, Emrah Şener, Gökay Gökçe, Mert Tanrıkulu, Cemal Kızıldağ, Günsu Ünlü, Ömer Arıkan, Selami Erdoğan, Semra Boylu, Vural Gül, Timur Kayserilioğlu, Vehbi – Bahar İnan ve Yaşar Yıldırım gibi isimlerin katıldığı etkinlikte, iç mimarlar hem Art Deco hem de Luxury Modern ürünlerini yakından inceleme fırsatını da buldular.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 10 Yıllık Konut Kredisinin 5 Yılı And Pastel’den
  10 Yıllık Konut Kredisinin 5 Yılı And Pastel’den

  Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal’da inşa ettiği ve Temmuz 2018’de yaşamın başladığı projesi AND Pastel’de yüzde 20 peşin indirime ek yüzde 0,59 faiz oranı ile konut kredi süresini yarıya indiren kampanyasını duyurdu.

 • Oturduğunuz bina sağlam mı? Bu 7 maddeye dikkat!
  Oturduğunuz bina sağlam mı? Bu 7 maddeye dikkat!

  İstanbul Kartal'da geçtiğimiz günlerde çöken bina ve Marmara Bölgesi’nde yaşanan deprem olaylarının ardından vatandaşlar oturdukları konutların sağlam olup olmadığını anlamak için çeşitli yollara başvurmaya başladı.

 • Venezia’da ofisler değerleniyor
  Venezia’da ofisler değerleniyor

  Gürsoy Yatırım Ortaklığı imzasıyla Gaziosmanpaşa’da yer alan Venezia Ofisler, 1.800 TL’den başlayan kiralarla yeni sahiplerini bekliyor. Venezia Mega Outlet’e komşu olan ofisler, alışveriş merkezi ile iç içe olmanın avantajları ile dikkat çekiyor.

 • 11. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi 5 Mart’ta yapılacak
  11. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi 5 Mart’ta yapılacak

  Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından Soysal iş birliği ile düzenlenen XI. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi bu sene Cem Yılmaz’dan Cem Boyner’e, Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan İsmail Gülle ve Murat Özyeğin’e kadar ekonomi ve perakende sektörü ile eğlence dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.