|   |   |  İç mimarlar ART DESIGN’da buluştu

İç mimarlar ART DESIGN’da buluştu

Kişiye özel mobilya tasarımıyla mobilya sektöründe yeni bir dönem başlatan ve Art Deco tarzının öncüsü olan Art Design, Modoko’daki Art Design Luxury Modern mağazasında 29 Kasım Perşembe günü, sadece iç mimarlara özel bir etkinlik düzenledi. +İç Mimarlık dergisiyle birlikte düzenlenen etkinliğe Ali Osman, Ayşe Atalay, Mert Tanrıkulu, Ömer Arıkan gibi iç mimarlar katıldı.

İç mimarlar ART DESIGN’da buluştu

Mobilya tasarımını kişiyle bir bütün olarak ele alarak, duvar kaplamalarından masaya sehpadan yer zeminine kadar mekanları baştan aşağıya değiştiren Art Design, tasarımdaki gücüyle ön plana çıkıyor. Senelerdir değişmeyen kadrosuyla kişiye özel mobilya tasarımını ortaya çıkaran, Türkiye’de Art Deco tarzının öncüsü olan ve ücretsiz proje hizmeti veren Art Design, Modoko’daki Luxury Modern mağazasında 29 Kasım Perşembe günü önemli bir ev sahipliğine imza attı.

+İç Mimarlık dergisiyle birlikte adlarından söz ettiren bir iç mimar ekibini verdiği davette ağırlayan Art Design’ın Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, şu açıklamalarda bulundu: “Art Deco tarzından sonra lüksü ve tasarımı harmanladığımız, şıklığından ödün vermeyen ancak daha minimal tasarımlardan hoşlananlara hitap ettiğimiz Luxury Modern ürünlerimizi tanıtmak, siz iç mimarlarımızla birlikte her mekan tipine uygun başarılı işler çıkarabileceğimizi göstermek adına sizleri mağazamızda ağırlamak istedik. Birbirimizi daha yakından tanıyarak tasarım kalitesi yüksek, birlikte yaşayan mekanlar tasarlayabiliriz” dedi. Ali Osman, Ayşe Atalay, Canan – Ceyda Eroğlu, Cengiz Dönmez, Ebru Çakmak, Emrah Şener, Gökay Gökçe, Mert Tanrıkulu, Cemal Kızıldağ, Günsu Ünlü, Ömer Arıkan, Selami Erdoğan, Semra Boylu, Vural Gül, Timur Kayserilioğlu, Vehbi – Bahar İnan ve Yaşar Yıldırım gibi isimlerin katıldığı etkinlikte, iç mimarlar hem Art Deco hem de Luxury Modern ürünlerini yakından inceleme fırsatını da buldular.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Univa’dan yerli yatırımcıya özel kampanya!
  Univa’dan yerli yatırımcıya özel kampanya!

  Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemi başlatan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, Türk yatırımcılara özel bir kampanya başlattı.

 • Skyland İstanbul’un Örnek Dairesi Tamamlandı
  Skyland İstanbul’un Örnek Dairesi Tamamlandı

  Eroğlu Yapı’nın Seyrantepe’ye yeni bir soluk getiren projesi Skyland İstanbul’un örnek dairesi ziyarete açıldı. Gönye Proje Tasarım tarafından tasarlanan daire, keyifli bir yaşam sürmeyi hedefleyen ve hayatı çocukları ve yakın dostları ile paylaşan bireylere uygun, modern iç mekan tasarımı ile öne çıkıyor.

 • İmar Barışı’ndan 19 Milyar TL geldi
  İmar Barışı’ndan 19 Milyar TL geldi

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geçtiğimiz haziran ayı içerisinde yürürlüğe giren ve iki kez uzatılan İmar Barışı’nda sona gelindi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.