|   |   |  İç mimarlar ART DESIGN’da buluştu

İç mimarlar ART DESIGN’da buluştu

Kişiye özel mobilya tasarımıyla mobilya sektöründe yeni bir dönem başlatan ve Art Deco tarzının öncüsü olan Art Design, Modoko’daki Art Design Luxury Modern mağazasında 29 Kasım Perşembe günü, sadece iç mimarlara özel bir etkinlik düzenledi. +İç Mimarlık dergisiyle birlikte düzenlenen etkinliğe Ali Osman, Ayşe Atalay, Mert Tanrıkulu, Ömer Arıkan gibi iç mimarlar katıldı.

İç mimarlar ART DESIGN’da buluştu

Mobilya tasarımını kişiyle bir bütün olarak ele alarak, duvar kaplamalarından masaya sehpadan yer zeminine kadar mekanları baştan aşağıya değiştiren Art Design, tasarımdaki gücüyle ön plana çıkıyor. Senelerdir değişmeyen kadrosuyla kişiye özel mobilya tasarımını ortaya çıkaran, Türkiye’de Art Deco tarzının öncüsü olan ve ücretsiz proje hizmeti veren Art Design, Modoko’daki Luxury Modern mağazasında 29 Kasım Perşembe günü önemli bir ev sahipliğine imza attı.

+İç Mimarlık dergisiyle birlikte adlarından söz ettiren bir iç mimar ekibini verdiği davette ağırlayan Art Design’ın Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, şu açıklamalarda bulundu: “Art Deco tarzından sonra lüksü ve tasarımı harmanladığımız, şıklığından ödün vermeyen ancak daha minimal tasarımlardan hoşlananlara hitap ettiğimiz Luxury Modern ürünlerimizi tanıtmak, siz iç mimarlarımızla birlikte her mekan tipine uygun başarılı işler çıkarabileceğimizi göstermek adına sizleri mağazamızda ağırlamak istedik. Birbirimizi daha yakından tanıyarak tasarım kalitesi yüksek, birlikte yaşayan mekanlar tasarlayabiliriz” dedi. Ali Osman, Ayşe Atalay, Canan – Ceyda Eroğlu, Cengiz Dönmez, Ebru Çakmak, Emrah Şener, Gökay Gökçe, Mert Tanrıkulu, Cemal Kızıldağ, Günsu Ünlü, Ömer Arıkan, Selami Erdoğan, Semra Boylu, Vural Gül, Timur Kayserilioğlu, Vehbi – Bahar İnan ve Yaşar Yıldırım gibi isimlerin katıldığı etkinlikte, iç mimarlar hem Art Deco hem de Luxury Modern ürünlerini yakından inceleme fırsatını da buldular.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Alya Grandis'in yüzde 60’ı tamamlandı
  Alya Grandis'in yüzde 60’ı tamamlandı

  Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan merkezli BOSS4 şirketiyle birlikte İstanbul Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirdiği Alya Grandis projesinde sona gelindi. Alya Grandis projesinin anahtar teslimlerine Ağustos 2019’da başlanacak.

 • Meydan Ardıçlı'nın yüzde 50'si yabancı yatırımcıya gitti
  Meydan Ardıçlı'nın yüzde 50'si yabancı yatırımcıya gitti

  Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding’in, Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde inşa ettiği 'Meydan Ardıçlı' projesinde konutların yüzde 50'sinin, dükkanların ise yüzde 70'inin satışı tamamlandı. Yabancıların yoğun ilgi gösterdiği projede, yabancı yatırımcının toplam satış içindeki payı ise yüzde 50 oldu.

 • İnşaat Sektörünün sorunları Mardin'de ele alındı
  İnşaat Sektörünün sorunları Mardin'de ele alındı

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnşaat Sektör Kurulu tarafından, Mardin Şubesi ev sahipliğinde, 12 Aralık Cumartesi günü “İnşaat Sektöründeki Güncel Sorunlara Dair Çözüm Önerileri” konulu Türkiye İstişare Toplantısı düzenlendi

 • 23 Bin TL fiyat avantajı İnciyaka Ankara'da!
  23 Bin TL fiyat avantajı İnciyaka Ankara'da!

  Başkentte lüks konut projesi İNCİYAKA ANKARA’yı geliştiren Ender İnşaat, konut alımını kolaylaştırmaya yönelik 23. yılında özel kampanya başlattı. Firma, enflasyonla topyekün mücadele kapsamında projede yüzde 10 indirimin yanı sıra konut alıcılarına 23. yılına özel 23 bin liralık fiyat avantajı sağlıyor.

 • İstanbul Boğazı’nın 60 ‘incisi’ alıcı bekliyor
  İstanbul Boğazı’nın 60 ‘incisi’ alıcı bekliyor

  Gayrimenkul sektörünün genelinde bir yavaşlama gözlense de yalı piyasayı oldukça hareketli. Özellikle kurlardaki yükseliş sonrası, yabancı ve yerli yatırımcıları yalı piyasasına yönlendirmiş durumda. ‘Boğaz’ın incileri’ olarak anılan 60 yalısı şu sıralar alıcı beliyor.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.