|   |  idea Yapı Firması
idea Yapı

idea Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

idea Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, idea Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve idea Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

idea Yapı Hakkında

Hakkımızda
İdea; insanlığın hak ettiği değeri özümseyen ve onlar için yapılar inşa etmenin anlamını, önemini bilenler tarafından kuruldu. Ortak anlayış, şirket yapısına ve kimliğine yansıdı; yapılmayanı yapmak, zamanın bir adım önünde olabilmek adına İdea ismi sağlam yapılarda yerini aldı.

İdea, yaptığı işe sadece bir teknik detay olarak değil, ruhsal, anlamsal, insana ait değerleri içinde barındıran bir bütün olarak bakmayı seçti. Değişmeyen, özünü oluşturan değerlerin üzerine kendi ideallerini koydu. Bu ideallerinde bilgisini, son teknolojiyi, deneyimin yadsınamaz gücünü ve tasarım yetisini temel olarak kullandı. 
 
İnşa edildiği her yerde, İdea isminin, değişimin, yeniliğin ve yepyeni zevklerin yaratıcısı olarak algılanmasını sağladı. İnşa ettiği her yapıda, sorumluluğunun bilinciyle sağlamlığı esas kıldı; kalite ve güveni ödün vermeden gerçekleştirdi.

Bugün, İdea'nın insana ve işine duyduğu özen; evi kalesi olarak algılayanları, onun gücüne inananları, yaşama pozitif bir pencereden bakmayı bilenleri, standartların üzerinde en iyisini yaşamak isteyenleri bir araya getiriyor.

Tel: 0232 238 5150
Fax: 0232 238 4189 
Email: info@ideayapi.com
Adres: Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No : 53, 35320 İzmir / Narlıdere

idea Yapı Projeler Haritası

idea Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.