|   |   |  IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

Avrasya’nın en büyük ev ve mutfak eşyaları pazarının katılımcıları, Avrupa perakende sektöründe markalı ürünlerindeki belirgin büyümenin yansıması olarak, özel markalı ürün çeşitliliğini artırmak üzere çalışmalarını yoğunlaştırdı.

IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

Ideal Homex (21 – 24 Mart, Tüyap, İstanbul) organizatörü Tarsus Turkey, özel markalı ürün ve hizmet sunan perakendeci, üretici ve tedarikçi sayılarında, kayda değer bir artış olduğunu belirtti.

Ideal Homex ve Zuchex Fuarlarının Satış Direktörü Ebru Causey konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu değerlendirmelerde bulundu; “Özel markalı ürünler son birkaç yılda ‘özel marka’ anlayışına çevrildi ve katılımcılarımız da bu gelişmedeki iş fırsatlarını net bir şekilde görmeye başladılar. Özel markalı ürünler konusunda, fiyat ve kalite arasında mükemmel bir denge kuran, maliyete karşı duyarlı tüketicileri yakalamakta oldukça etkili, yenilikçi ve tüketici odaklı pek çok çeşit mevcut. Yüksek kaliteli ürünler, özel marka sunumlarını geliştirme rolü de üstlenirken, bazı katılımcı standlarında yer alan ürünlerin kalite ve menşeinin dikkat çekecek şekilde yüksek standartta olduğunu gözlemliyoruz. Perakende tedarikçileri için de oldukça ilgi çekici bir platform olan Ideal Homex’i ziyaret eden satın almacılar, faaliyetlerinin bu bölümü için de özel markalı ürün seçeneklerini yakından takip edebiliyor olacak. Satın almacıların, tedarikçi altyapılarını daha verimli hale getirmek, tedarik zincirini daha iyi gözden geçirerek, ürünlerin nerede ve nasıl üretildiklerini kontrol etmek istediklerinin farkındayız” dedi.

Ideal Homex, büyük perakende firmaların sadece geniş ürün yelpazesini değil, aynı zamanda satın almacıların aradıkları tüm tedarik zinciri bileşenlerine sahip Türk üreticilerin bulunduğu, çok daha geniş bir pazarı aydınlatmada kilit rol oynuyor.

Özel markalı ürünlerin büyümesindeki bir diğer önemli etken de bu ürünlerin perakende ağını genişletmek. Bu kapsamda indirimli satış mağazalarının ve özelleştirilmiş perakende mağazalarının sayıca artmasının yanı sıra Amazon ve Google’ın kategori alanlarını genişletmek üzere attığı rutini bozan adımların da azımsanmayacak bir etkisi var. Bu online devler, aynı zamanda özel markalı ürün alanında daha fazla büyüme için bir platform oluşturuyorlar.

Sektördeki tüm bu hareketlilik, ürün çeşitliliğini münferit perakendeciler için uygun hale getirme, kişiselleştirme ve siparişlerin trend ürünler olmasını sağlama ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

Türkiye’nin en yenilikçi, ilham veren ve ilgi çekici tasarımcı ve üreticileri için bir merkez olan Ideal Homex, ziyaretçilerine 2019 yılı boyunca satışa sunulan en uygun ürünleri yerinde görme şansı sunuyor. Bu yılki etkinlik, yüzlerce katılımcı ve 15.000 sektörel satın almacının beklendiği, daha fazla ticari anlaşmanın yapıldığı ve hiç olmadığı kadar yeni bağlantıların kurulduğu bir fuar olacak.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Okul, Otel, Avm ve Hastanelerde ‘Antimikrobiyal Tadilat’
  Okul, Otel, Avm ve Hastanelerde ‘Antimikrobiyal Tadilat’

  Kovid-19 salgını sonrası sağlık hassasiyetinin yoğun olduğu okul, otel, AVM ve hastane gibi alanlarda yenileme çalışmalarının yoğunlaştığını ifade eden Hafele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, “Bu dönemde geliştirdiğimiz antimikrobiyal ürünlere özellikle büyük okul, otel, AVM ve hastane zincirlerinden büyük talep var” dedi.

 • 2020 yaz dekorasyon için profesyonel ipuçları…
  2020 yaz dekorasyon için profesyonel ipuçları…

  Doğa uyanıyor, güneş her zamankinden daha parlak ve gökyüzü her zamankinden daha mavi ışıldıyor. Ancak bizler dünyayı etkisi altına alan korona virüs sebebiyle vaktimizi daha çok evde geçiriyoruz.

 • Asitane’nin İstanbul’daki Ofisinde Iglo Architects İmzası…
  Asitane’nin İstanbul’daki Ofisinde Iglo Architects İmzası…

  Mimar Zafer Karoğlu ve Mimar Esen Akyar ortaklığındaki Iglo Architects, film ve fotoğraf prodüksiyon şirketi Asitane’nin İstanbul’daki ofisini tasarladı. Asitane, çalışan konforunun ve verimliliğinin maksimum düzeyde olduğu, sıcak ve dinamik bir iç mekan olarak hayata geçirildi.

 • 2020’de banyo tasarım trendleri neler olacak?
  2020’de banyo tasarım trendleri neler olacak?

  Yaşam alanlarının tamamında olduğu gibi, artık banyolarda da tasarım olgusu ön plana çıkmaya başladı. Modernizmin ve konforun konuşulduğu banyolar evin en gözde alanı olarak yeni tasarım trendlerine göz kırpar hale geldi.

 • 450 bin tl’lik yatak odası takımı göz alacak
  450 bin tl’lik yatak odası takımı göz alacak

  İstanbul Yeşilköy CNREXPO’da 21 Ocak Salı günü 16. Kez kapılarını açacak İMOB (Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı)’na, MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği)’ın hazırladığı 450 bin TL’lik yatak odası takımı damga vuracak.

 • Büyük KDV indirimi Koçtaş’ta!
  Büyük KDV indirimi Koçtaş’ta!

  En iyi markaları en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş’ta, tüm mobilyalar, mutfak-banyo dolapları ve bahçe mobilyalarında büyük KDV indirimi devam ediyor.

 • Modoko’dan 50. yılında yurt dışı atağı
  Modoko’dan 50. yılında yurt dışı atağı

  İstanbul’un mobilya ihtiyacının yüzde 60’ını karşılayan ve 40 ülkeye ihracat gerçekleştiren MODOKO, 50. yılını 15 Aralık Pazar günü Titanic Business Kartal Otel’de kutladı.

 • 2020 yılı ev dekorasyonunda minimalizm in, maksimalizm out!..
  2020 yılı ev dekorasyonunda minimalizm in, maksimalizm out!..

  Yaşam alanlarının stilini ve yapısını sihirli dokunuşlarla değiştiren ‘TOUCHING’in (Mimari Dokunuş) Türkiye’deki öncüsü ve uygulayıcısı olan Yüksek Mimar Emel BALCI, 2020 ev dekorasyonunda maksimalist dekorasyon trendinin hakim olacağını söyledi.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.