|   |   |  IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

Avrasya’nın en büyük ev ve mutfak eşyaları pazarının katılımcıları, Avrupa perakende sektöründe markalı ürünlerindeki belirgin büyümenin yansıması olarak, özel markalı ürün çeşitliliğini artırmak üzere çalışmalarını yoğunlaştırdı.

IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

Ideal Homex (21 – 24 Mart, Tüyap, İstanbul) organizatörü Tarsus Turkey, özel markalı ürün ve hizmet sunan perakendeci, üretici ve tedarikçi sayılarında, kayda değer bir artış olduğunu belirtti.

Ideal Homex ve Zuchex Fuarlarının Satış Direktörü Ebru Causey konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu değerlendirmelerde bulundu; “Özel markalı ürünler son birkaç yılda ‘özel marka’ anlayışına çevrildi ve katılımcılarımız da bu gelişmedeki iş fırsatlarını net bir şekilde görmeye başladılar. Özel markalı ürünler konusunda, fiyat ve kalite arasında mükemmel bir denge kuran, maliyete karşı duyarlı tüketicileri yakalamakta oldukça etkili, yenilikçi ve tüketici odaklı pek çok çeşit mevcut. Yüksek kaliteli ürünler, özel marka sunumlarını geliştirme rolü de üstlenirken, bazı katılımcı standlarında yer alan ürünlerin kalite ve menşeinin dikkat çekecek şekilde yüksek standartta olduğunu gözlemliyoruz. Perakende tedarikçileri için de oldukça ilgi çekici bir platform olan Ideal Homex’i ziyaret eden satın almacılar, faaliyetlerinin bu bölümü için de özel markalı ürün seçeneklerini yakından takip edebiliyor olacak. Satın almacıların, tedarikçi altyapılarını daha verimli hale getirmek, tedarik zincirini daha iyi gözden geçirerek, ürünlerin nerede ve nasıl üretildiklerini kontrol etmek istediklerinin farkındayız” dedi.

Ideal Homex, büyük perakende firmaların sadece geniş ürün yelpazesini değil, aynı zamanda satın almacıların aradıkları tüm tedarik zinciri bileşenlerine sahip Türk üreticilerin bulunduğu, çok daha geniş bir pazarı aydınlatmada kilit rol oynuyor.

Özel markalı ürünlerin büyümesindeki bir diğer önemli etken de bu ürünlerin perakende ağını genişletmek. Bu kapsamda indirimli satış mağazalarının ve özelleştirilmiş perakende mağazalarının sayıca artmasının yanı sıra Amazon ve Google’ın kategori alanlarını genişletmek üzere attığı rutini bozan adımların da azımsanmayacak bir etkisi var. Bu online devler, aynı zamanda özel markalı ürün alanında daha fazla büyüme için bir platform oluşturuyorlar.

Sektördeki tüm bu hareketlilik, ürün çeşitliliğini münferit perakendeciler için uygun hale getirme, kişiselleştirme ve siparişlerin trend ürünler olmasını sağlama ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

Türkiye’nin en yenilikçi, ilham veren ve ilgi çekici tasarımcı ve üreticileri için bir merkez olan Ideal Homex, ziyaretçilerine 2019 yılı boyunca satışa sunulan en uygun ürünleri yerinde görme şansı sunuyor. Bu yılki etkinlik, yüzlerce katılımcı ve 15.000 sektörel satın almacının beklendiği, daha fazla ticari anlaşmanın yapıldığı ve hiç olmadığı kadar yeni bağlantıların kurulduğu bir fuar olacak.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Canlı Dokular ve Ham Materyaller ile Yaşayan Bir Bahar Dekorasyonu
  Canlı Dokular ve Ham Materyaller ile Yaşayan Bir Bahar Dekorasyonu

  Gerçekleştirdiği konut projelerinde klasik stil ile modern anlayışı harmanlayan EDDA Mimarlık Kurucusu İç Mimar Eda Tahmaz, senenin trendlerini yakalamak isteyen ev sahipleri için 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda dekorasyonda ön plana çıkacak yenilikleri değerlendirdi.

 • 2019 yılında yaşam alanlarını ahşap-metal tasarımlar tamamlayacak
  2019 yılında yaşam alanlarını ahşap-metal tasarımlar tamamlayacak

  Ev tasarlamak çok kolay gibi gözükse de birçok tamamlayıcı detay düşünüldüğünde hayli karmaşık bir hal alıyor. Kusursuz bir ev hayali içinse hiç kuşkusuz tasarım ön plana çıkıyor. Birbirinden kreatif parçalar bu yıl yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday gibi…

 • Bahçe mobilyasi seçiminin 5 püf noktasi!
  Bahçe mobilyasi seçiminin 5 püf noktasi!

  Baharın gelişiyle birlikte bahçeler, balkonlar, teraslar, havuz kenarları gibi açık hava mekanlarının havasını değiştirmek isteyenlerin konforlu, fonksiyonel, dayanıklı ve aynı zamanda estetik mobilyalar seçebilmek için dikkat etmeleri gereken bazı önemli unsurlar bulunuyor.

 • 2019 trendlerinde mobilyanın en doğal hali yine ön planda
  2019 trendlerinde mobilyanın en doğal hali yine ön planda

  Günümüz yaşam koşullarında artık insanlar iç mekânlarının benzersiz olmasını arzuluyor. Bu amaçla mobilyanın binbir yüzünü görebileceğiniz tasarımları bu yıl yerli, kişiye özel üretime önem veren Modoko imalathaneleri ve vitrinlerinde görmek mümkün olacak.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.