|   |   |  IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

Avrasya’nın en büyük ev ve mutfak eşyaları pazarının katılımcıları, Avrupa perakende sektöründe markalı ürünlerindeki belirgin büyümenin yansıması olarak, özel markalı ürün çeşitliliğini artırmak üzere çalışmalarını yoğunlaştırdı.

IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

Ideal Homex (21 – 24 Mart, Tüyap, İstanbul) organizatörü Tarsus Turkey, özel markalı ürün ve hizmet sunan perakendeci, üretici ve tedarikçi sayılarında, kayda değer bir artış olduğunu belirtti.

Ideal Homex ve Zuchex Fuarlarının Satış Direktörü Ebru Causey konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu değerlendirmelerde bulundu; “Özel markalı ürünler son birkaç yılda ‘özel marka’ anlayışına çevrildi ve katılımcılarımız da bu gelişmedeki iş fırsatlarını net bir şekilde görmeye başladılar. Özel markalı ürünler konusunda, fiyat ve kalite arasında mükemmel bir denge kuran, maliyete karşı duyarlı tüketicileri yakalamakta oldukça etkili, yenilikçi ve tüketici odaklı pek çok çeşit mevcut. Yüksek kaliteli ürünler, özel marka sunumlarını geliştirme rolü de üstlenirken, bazı katılımcı standlarında yer alan ürünlerin kalite ve menşeinin dikkat çekecek şekilde yüksek standartta olduğunu gözlemliyoruz. Perakende tedarikçileri için de oldukça ilgi çekici bir platform olan Ideal Homex’i ziyaret eden satın almacılar, faaliyetlerinin bu bölümü için de özel markalı ürün seçeneklerini yakından takip edebiliyor olacak. Satın almacıların, tedarikçi altyapılarını daha verimli hale getirmek, tedarik zincirini daha iyi gözden geçirerek, ürünlerin nerede ve nasıl üretildiklerini kontrol etmek istediklerinin farkındayız” dedi.

Ideal Homex, büyük perakende firmaların sadece geniş ürün yelpazesini değil, aynı zamanda satın almacıların aradıkları tüm tedarik zinciri bileşenlerine sahip Türk üreticilerin bulunduğu, çok daha geniş bir pazarı aydınlatmada kilit rol oynuyor.

Özel markalı ürünlerin büyümesindeki bir diğer önemli etken de bu ürünlerin perakende ağını genişletmek. Bu kapsamda indirimli satış mağazalarının ve özelleştirilmiş perakende mağazalarının sayıca artmasının yanı sıra Amazon ve Google’ın kategori alanlarını genişletmek üzere attığı rutini bozan adımların da azımsanmayacak bir etkisi var. Bu online devler, aynı zamanda özel markalı ürün alanında daha fazla büyüme için bir platform oluşturuyorlar.

Sektördeki tüm bu hareketlilik, ürün çeşitliliğini münferit perakendeciler için uygun hale getirme, kişiselleştirme ve siparişlerin trend ürünler olmasını sağlama ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

Türkiye’nin en yenilikçi, ilham veren ve ilgi çekici tasarımcı ve üreticileri için bir merkez olan Ideal Homex, ziyaretçilerine 2019 yılı boyunca satışa sunulan en uygun ürünleri yerinde görme şansı sunuyor. Bu yılki etkinlik, yüzlerce katılımcı ve 15.000 sektörel satın almacının beklendiği, daha fazla ticari anlaşmanın yapıldığı ve hiç olmadığı kadar yeni bağlantıların kurulduğu bir fuar olacak.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • 2019 trendlerinde mobilyanın en doğal hali yine ön planda
  2019 trendlerinde mobilyanın en doğal hali yine ön planda

  Günümüz yaşam koşullarında artık insanlar iç mekânlarının benzersiz olmasını arzuluyor. Bu amaçla mobilyanın binbir yüzünü görebileceğiniz tasarımları bu yıl yerli, kişiye özel üretime önem veren Modoko imalathaneleri ve vitrinlerinde görmek mümkün olacak.

 • Creavit, 65 ülkede banyo deneyimini yeniden şekillendiriyor
  Creavit, 65 ülkede banyo deneyimini yeniden şekillendiriyor

  Yarım yüzyılı aşkın sektör tecrübesi ile seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyası, gömme rezervuar, armatür ve duş sistemleri ürün gruplarında faaliyet gösteren global Türk markası Creavit, yılda 4 milyon adet ıslak mekan çözümü sunabilme kapasitesiyle, 65 ülkede banyo deneyimini şekillendirmeye devam ediyor.

 • Tasarıma önem verenler için ofis dekorasyonu
  Tasarıma önem verenler için ofis dekorasyonu

  Yaşamın her alanında yer alan modern duruş, ofis dekorasyonlarında da kendini gösteriyor. Zamanın büyük bir kısmını ofiste çalışarak geçirdiğimiz gerçeğiyle hareket eden işverenler ise misafirlerini ağırladıkları, iş bağlantıları yaptıkları ofislerinde dekorasyonu daha çok önemsiyor.

 • Işıldayan bir yılbaşı için Deluxe Deco’dan öneriler
  Işıldayan bir yılbaşı için Deluxe Deco’dan öneriler

  Yaşadığınız alanın belli aralıklarla küçük değişikliklere uğraması evin enerjisini de pozitif yönde etkiliyor. Yeni kararlar alıp uygulamaya başlayacağınız “yeni yıl” ise değişimin ilk adımını atmanız için iyi bir bahane olabilir.

 • 2019’un banyo trendleri!
  2019’un banyo trendleri!

  Banyo dekorasyonu geçmişten günümüze büyük bir değişim içerisinde. 2019’un banyolarında tasarım odaklı ürünler yükselişe geçerken fonksiyonellik, teknolojik ve ekolojik yaklaşım bu mekanlar için değişimi kaçınılmaz kılıyor.

 • Yeni yılda dekorasyonunuz hatasız olsun
  Yeni yılda dekorasyonunuz hatasız olsun

  Yeni yıl, yeni planları ve yeni enerjileri de beraberinde getiriyor. Yeni yılda en çok vakit geçirdiğimiz mekanlarda kusursuz bir dekorasyon tasarımı gerçekleştirmek isteyenler araştırmalara çoktan başladı.

 • 2019 mobilya trendleri açıklandı
  2019 mobilya trendleri açıklandı

  Değişen yaşam koşulları, nüfus yoğunluğu derken çoğu insan yaşam alanlarında daha sade, şık ve doğal renklere yönelmeye başladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.