|   |  İdeal Konspet A.Ş Firması
İdeal Konspet A.Ş

İdeal Konspet A.Ş

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 1

İdeal Konspet A.Ş, konut, ofis ve residence projeleri, İdeal Konspet A.Ş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İdeal Konspet A.Ş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İdeal Konspet A.Ş Hakkında

Hakkımızda

2013 yılında faliyetine başlayan şirketimiz, gerek inşaat sektöründe gerekse de uluslararası alanlardaki tecrübeli yönetimiyle birlikte ülkemize mühendislik olarak ideal, mimari anlamda konsept projeler üretmek üzere yola çıkmıştır.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede “İDEAL KENT” felsefemizi, tüm şehirlere örnek oluşturacak şekilde yaşam pratiğine aktarmak.

MİSYONUMUZ

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, doğallığı modernize ederek ; öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, evden çok yaşam alanı felsefesini hayata geçirmek ve modern mimari anlayışı sade, akılcı ve profesyonel uygulamalarla kullanabilirliği en üst düzeye çıkarmak.

DEĞERLERİMİZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ; müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla beraber, var olan özelliklere ve tüm güzelliklere artı fayda sunan  farklılıklar eklemek, geliştirmek ve kalıcı çözümler üreterek çevremizi daha yaşanılır kılmak,  değerlerimizin temel yapı taşlarını oluşturmaktadır.

İLKELERİMİZ

Sahip olduğumuz tüm bilgi,birikim ve kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanarak, projelerimizde şehrin çevresel, tarihsel,sosyal ve kültürel dokusuna uyum sağlamak,

Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak.Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üreterek, toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek.

İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek, tüm projelerimize uygulamak, 'Kentsel Dönüşüm Projeleri'ne destek vermek.

YÖNETİM KURULU

Erkan ATEŞLER
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Erkan ATEŞLER 1962 İzmir-Karşıyaka doğumlu olup, İlk Orta ve Lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra 1983 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Makina Bölümünden mezun olmuştur.

Yedek subaylık hizmetini tamamlamasının hemen akabinde, 1985-1990 yılları arasında  Çukurova Holding’e ait Mersin Çukurova  Sanayi İşletmeleri ’nin çeşitli kademeleri ve departmalarında görev yapmıştır. 1990 yılında Erbel Mümessillik A.Ş. 'ye geçmiş , 2007 yılında şirket ortağı olmuş ve bugün şirketin Yönetim Kurulu Üyesidir.

Tekstil sektörüne ilaveten, 2009 yılında tarım sektöründe faaliyet gösteren Cifagro Tarım Limited şirketinin ortağı olmuş ve bugün şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

2013 yılında inşaat sektörünede giriş yapıp İdeal Konsept İnşaat Anonim Şirketini  kurmuş ve bugün şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Kendisi ülkemizde ve şehrimizde bir çok kulüp, vakıf ve dernek  üyesi olup, evli ve  iki erkek çocuk babasıdır. İngilizce bilmekte, ilgi alanlarının başında ekonomi, finans, kişisel gelişim konuları ile jeo-politik gelişmeler olup, en sevdiği spor yüzmedir.

Telefon: 0322 458 4446
Fax: 0322 458 4448
Email: info@idealkonsept.com.tr
Adres: Gürselpaşa Mh. 75199 Sk. No: 3/A İdeal Kent Satış Ofisi Seyhan/ADANA

İdeal Konspet A.Ş Projeler Haritası

İdeal Konspet A.Ş Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.