|   |  İdealist GYO Firması
İdealist GYO

İdealist GYO

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 1

İdealist GYO, konut, ofis ve residence projeleri, İdealist GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İdealist GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İdealist GYO Hakkında

HAKKIMIZDA

Şirket Profili

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 28.11.2007 tarihinde, ülkemize faydalı, prestijli gayrimenkul projelerini en iyi şekilde gerçekleştirmek, kurucularının gayrimenkul sektöründeki bilgi ve tecrübe birikimleriyle gerek müşterilerinin, gerekse yatırımcılarının güven ve memnuniyetini sağlamak hedefleriyle hayata geçti.

Sermaye Piyasası Kurumu Mevzuatı ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği (Seri VI, No: 11)'ne göre kurulan İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., değişen ve gelişen gayrimenkul sektöründe öncü şirketler arasında yer alma amacındadır. Bu düşünceyle inşaat, pazarlama, finansman ve hukuk faaliyetlerini kurumsal bir yapıda profesyonelce yürüterek, her projesinde kalite standartlarını bir basamak daha yükseltecek, likit ve kârlı portföyler oluşturacaktır.

Vizyon-Misyon-Hedef

VİZYONUMUZ

Gayrimenkul sektöründeki büyümesini devam ettirerek hissedarlarına yüksek karlı yatırımlar yapmayı sağlamak, şeffaflığı ve güvenilirliği ile sektördeki öncü firmalar arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ

İdealist GYO, gayrimenkul piyasasında akılcı yatırımlar yaparak ve yatırımlarını en iyi şekilde değerlendirerek mevcut kaynaklarına etkin bir şekilde değer katmak suretiyle istikrarlı büyümesini sürdürmeyi misyon edinmiştir.

STRATEJİK HEDEFİMİZ

Sahip olduğumuz sorumluluk bilinci ile yatırımlarımızı ve kaynaklarımızı etkin bir şekilde değerlendirerek sürdürülebilir büyüme ve yüksek karlılık ilkesiyle paydaşlarımız ve tüm menfaat sahipleri için oluşturduğumuz değerleri sürekli kılmayı hedeflemekteyiz.

İnsan Kaynakları

İdealist GYO A.Ş nin insan kaynakları politikasının ana yaklaşımı şirketin ortak inanç ve değerleri doğrultusunda; Şirketin gelişimini ve ilerlemesini sürekli kılan çalışanını nitelikleri ve becerileri açısından desteklemek, çalışanların, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefleyerek kendilerini geliştirip yenilemelerini, kişisel ve kurum performansının sürekli gelişimini sağlayabilmeleri için gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlamaktır.

Açıklık, katılım, paylaşma ve fırsat eşitliği şirketimizin temel insan kaynakları ilkeleridir. Bu bağlamda çalışanlarımıza ilişkin;


Adil, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratılır,
Çalışanlara ayrım gözetmeksizin gerek işe almada, gerekse kariyer gelişiminde eşit olanaklar sunulur,
İş yoğunluğuna uygun sayıda çalışanın istihdamına özen gösterilir, mesai saatlerinin dışına çıkılmaması ve düzenli izin kullanımı kontrol edilir,
Çalışanların tabi oldukları mevzuat hükümlerinden doğan haklarının zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesine özen gösterilir,
Çalışanlara yönelik tazminat sistemleri oluşturulur.

Amacımız, Türkiye için büyük bir potansiyel taşıyan ve dünyadaki örnekleri giderek gelişen Gayrimenkul Sektöründe çok boyutlu düşünen ve çağdaş elamanları istihdam edip, tam bir ekip ruhu ile onların bu alanda daha ileriye gitmeleri için destek olmaktır.

Telefon: 0216 443 8290
Fax: 0216 523 1358
Email: info@idealistgyo.com
Adres: Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok No:38 Üsküdar / İstanbul

İdealist GYO Projeler Haritası

İdealist GYO Projeleri

İdealist GYO Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.