|   |   |  İftardan sahura kesintisiz çözüm

İftardan sahura kesintisiz çözüm

Yeni nesil finans kavramını Türkiye’ye kazandıran Çözüm Tasarruf, ramazana özel kurguladığı “İftardan Sahura Kesintisiz Çözüm” hizmetini başlattı.

İftardan sahura kesintisiz çözüm

Türkiye’de ilk uygulaması 1867 yılında kurulan Memleket Sandıkları’na dayanan, tasarruf odaklı finansal ürünleri ön planda tutan; hem altyapısı hem de ürün çeşitliliği hem de sektöre getirdiği yeniliklerle yeni nesil finans anlayışını ön plana çıkaran Çözüm Tasarruf; KOBİ’den çiftçiye öğrenciden sanayiciye kadar birçok kişiye uygun koşullarda finansman desteği sağlıyor.

Ocak 2020’de faaliyetlerine başlayan ve 4 ay gibi kısa bir sürede şube sayısını 32’ye çıkaran Çözüm Tasarruf, finansmana ihtiyaç duyan müşterilerine, evden çıkmadan ulaşabilecekleri çözümlerle cevap veriyor. Geçtiğimiz ay çalışmalarına başlayan  Online Çözüm Merkezi sayesinde müşteriler istediği yerden ister görüntülü ister sesli iletişim tercihleriyle Çözüm Tasarruf yetkilileriyle irtibata geçebiliyorlar. Çözüm Tasarruf, ramazan ayında da Türkiye’de ilk defa “İftardan Sahura Kesintisiz Çözüm” hizmetini başlattı. Buna göre Online Çözüm Merkezi, ramazan ayı boyunca 20.30-02.30 saatleri arasında da hizmet veriyor. Herkesin kolayca ihtiyaçları doğrultusunda finansmana erişimini sağlayan Çözüm Tasarruf, konvansiyonel bankacılık sisteminde olduğu gibi faiz, masraf gibi ek kalemlerle yormadan herkesin kendi bütçesine uygun şekilde oluşturabileceği tasarruf planlarından faydalanmasını sağlıyor. Taksitler kişinin tasarruf tutarına, teslim tarihine, peşinat ya da ara ödemelerine göre belirleniyor.

Gündem Haberleri

Etiketler

Gündem Kategorisindeki diğer haberler

 • Süs bitkileri ve Peyzaj sektörü Kasım’da ivme kazanacak!
  Süs bitkileri ve Peyzaj sektörü Kasım’da ivme kazanacak!

  Doğrudan 100 bin, dolaylı yoldan 500 bin kişilik istihdamıyla yılda ortalama 6 milyar liralık üretim gerçekleştiren yerli süs bitkileri sektörü, yeni ürün ve hizmetlerini Kasım ayındaki The Flower and Plant Show 2020’de dünya ile buluşturacak.

 • Covit19 İç Göçü Etkileyecek
  Covit19 İç Göçü Etkileyecek

  TÜİK iç göç istatistiklerine göre 2019 yılında ülke içinde 2 milyon 806 bin 123 göç gerçekleşti. 2019 yılında göç edenlerin yaş grubu incelendiğinde, en fazla göç edenlerin yüzde 21,58 ile 20-24 yaş grubu olduğu görüldü.

 • Mobsad Başkanı Nuri Gürcan: “Stok Desteği, Mobilya Sektörüne 3-5 Ay Can Suyu Olur”
  Mobsad Başkanı Nuri Gürcan: “Stok Desteği, Mobilya Sektörüne 3-5 Ay Can Suyu Olur”

  Yıla hızlı bir başlangıç yapan mobilya sektöründe de koronavirüs nedeniyle üretim ve ihracat rakamlarında düşüş yaşanıyor. MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği) Başkanı Nuri Gürcan, çarkların durmaması için stok çalışıldığını, finansmana erişimin kolaylaştırılmasını ve kira bedellerinin ötelenmesi gerektiğini belirtiyor.

 • Pandemi, ekonomi ve finans: peki bundan sonra ne olacak?
  Pandemi, ekonomi ve finans: peki bundan sonra ne olacak?

  Alkaş ve Speaker Agency iş birliği ile; Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı-JLL Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş ve Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın katılımları ile “Pandemi, Ekonomi Ve Finans: Peki Bundan Sonra Ne Olacak?” başlıklı oturum gerçekleştirildi. İnternetten canlı yayınlanan oturuma 2.000 üst düzey sektör temsilcisi katılım gösterdi.

 • Kira ödelemeleri Haziran’dan sonra yapılabilecek!
  Kira ödelemeleri Haziran’dan sonra yapılabilecek!

  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilen yeni tedbir paketine göre, 1 Mart 2020'den 30 Haziran 2020'ye kadarki süreçte iş yeri kira bedelinin ödenememesi nedeniyle kira sözleşmeleri feshi edilemeyecek, bu durum tahliye sebebi olamayacak.

 • Yapı sektörü sürdürülebilir büyüme yolunda
  Yapı sektörü sürdürülebilir büyüme yolunda

  Türkiye ekonomisinin taşıyıcı sektörleri için düzenlediği fuarlar ile her yıl binlerce yabancı yatırımcıyı yerli iş ortakları ile bir araya getiren Hyve Group, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 24 – 28 Ağustos 2020 tarihleri arasında 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’u gerçekleştiriyor.

 • Sosyal ticarette kadınlar söz sahibi
  Sosyal ticarette kadınlar söz sahibi

  Türkiye’de 2019 yılında 11,5 milyar dolar büyüklüğe ulaşan e-ticarete karşılık, sosyal medya platformlarının ağırlık kazanmasıyla 15 yıl önce hayatımıza dahil olan sosyal ticaret ya da diğer bir adıyla s-ticaret de dünyada 60 milyar dolar pazar payına ulaşmış durumda.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.