|   |   |  İftardan sahura kesintisiz çözüm

İftardan sahura kesintisiz çözüm

Yeni nesil finans kavramını Türkiye’ye kazandıran Çözüm Tasarruf, ramazana özel kurguladığı “İftardan Sahura Kesintisiz Çözüm” hizmetini başlattı.

İftardan sahura kesintisiz çözüm

Türkiye’de ilk uygulaması 1867 yılında kurulan Memleket Sandıkları’na dayanan, tasarruf odaklı finansal ürünleri ön planda tutan; hem altyapısı hem de ürün çeşitliliği hem de sektöre getirdiği yeniliklerle yeni nesil finans anlayışını ön plana çıkaran Çözüm Tasarruf; KOBİ’den çiftçiye öğrenciden sanayiciye kadar birçok kişiye uygun koşullarda finansman desteği sağlıyor.

Ocak 2020’de faaliyetlerine başlayan ve 4 ay gibi kısa bir sürede şube sayısını 32’ye çıkaran Çözüm Tasarruf, finansmana ihtiyaç duyan müşterilerine, evden çıkmadan ulaşabilecekleri çözümlerle cevap veriyor. Geçtiğimiz ay çalışmalarına başlayan  Online Çözüm Merkezi sayesinde müşteriler istediği yerden ister görüntülü ister sesli iletişim tercihleriyle Çözüm Tasarruf yetkilileriyle irtibata geçebiliyorlar. Çözüm Tasarruf, ramazan ayında da Türkiye’de ilk defa “İftardan Sahura Kesintisiz Çözüm” hizmetini başlattı. Buna göre Online Çözüm Merkezi, ramazan ayı boyunca 20.30-02.30 saatleri arasında da hizmet veriyor. Herkesin kolayca ihtiyaçları doğrultusunda finansmana erişimini sağlayan Çözüm Tasarruf, konvansiyonel bankacılık sisteminde olduğu gibi faiz, masraf gibi ek kalemlerle yormadan herkesin kendi bütçesine uygun şekilde oluşturabileceği tasarruf planlarından faydalanmasını sağlıyor. Taksitler kişinin tasarruf tutarına, teslim tarihine, peşinat ya da ara ödemelerine göre belirleniyor.

Gündem Haberleri

Etiketler

Gündem Kategorisindeki diğer haberler

 • GYODER’İN YENİ BAŞKANI MEHMET KALYONCU OLDU
  GYODER’İN YENİ BAŞKANI MEHMET KALYONCU OLDU

  Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşu GYODER’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Kalyon Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kalyoncu seçildi. GYODER Başkanı Mehmet Kalyoncu, “Gayrimenkulde bireysel alışkanlıkların daha iyi incelendiği, teknoloji ve tasarımın uyumunun çok daha önemli hale geldiği bir dönemdeyiz. GYODER olarak yepyeni bir heyecan ve yaklaşımla gayrimenkule bakışı değiştirecek, sektörde değişim ve gelişimin öncüsü olacağız” dedi.

 • Düşen faizler ikinci elde fiyatları ortalama %6 yükseltti
  Düşen faizler ikinci elde fiyatları ortalama %6 yükseltti

  Yeni nesil gayrimenkul değerleme ve lokasyon analizi platformu Endeksa.com, ilanda olan ikinci el gayrimenkullerde 1 Haziran’da duyurulan konut kredisi faiz oranları düşüşü sonrası İstanbul, Ankara ve İzmir’de yaşanan fiyat artışını analiz etti. Verilere göre artışın İstanbul’da %5,95; İzmir’de %5,86; Ankara’da %6,17 seviyesinde olduğu açıklandı.

 • FAİZ ORANLARINDA 1 PUANLIK İNDİRİM FİYATLARDA 0,77 ARTIŞA NEDEN OLUYOR
  FAİZ ORANLARINDA 1 PUANLIK İNDİRİM FİYATLARDA 0,77 ARTIŞA NEDEN OLUYOR

  Gayrimenkul sektörünün dijitalleşmesi konusunda öncü olan GABORAS’ın CEO’su Kurtuluş Altun, düşürülen faiz oranları sonrasında piyasada yaşanan gelişmelere dikkat çekti. Altun, Türkiye’de her faiz indiriminde, 1 puanlık indirim karşısında fiyatlarda 0,77 oranında artış görüldüğünü söyledi

 • Otomatik kapı sistemlerine talep 2 kat arttı
  Otomatik kapı sistemlerine talep 2 kat arttı

  Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını ile birlikte şirketler “temassız teknoloji” yatırımlarına hız verdi. Otomatik kapı sistemlerine talep yüzde 100 artış gösterdi.

 • Süs bitkileri ve Peyzaj sektörü Kasım’da ivme kazanacak!
  Süs bitkileri ve Peyzaj sektörü Kasım’da ivme kazanacak!

  Doğrudan 100 bin, dolaylı yoldan 500 bin kişilik istihdamıyla yılda ortalama 6 milyar liralık üretim gerçekleştiren yerli süs bitkileri sektörü, yeni ürün ve hizmetlerini Kasım ayındaki The Flower and Plant Show 2020’de dünya ile buluşturacak.

 • Covit19 İç Göçü Etkileyecek
  Covit19 İç Göçü Etkileyecek

  TÜİK iç göç istatistiklerine göre 2019 yılında ülke içinde 2 milyon 806 bin 123 göç gerçekleşti. 2019 yılında göç edenlerin yaş grubu incelendiğinde, en fazla göç edenlerin yüzde 21,58 ile 20-24 yaş grubu olduğu görüldü.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.